Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (39)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cristina tratamentul de care zici tu,merge la cineva mai mare,nu la un copil de 3 ani,sigur nu mi-ar bea ea un pahar de apa cu tarate,candva ii mai puneam in ciorba o lingura de tarate si nu simtea [:D]maine as vrea sa o duc la gradi... mai,dar pe unde umblati?nu v-ati trezit sau aveti treburi mai importante?!! Laura cum a fost pt strumfi la cresa?au mai plans? Ana cand vii intr-o dimineata in vizita pe la mine?acuma ai masina...[:D]bei cafeaua de cicoare la mine [;)] Iully,chiar vroiam sa te intreb,tu ii serbezi ziua de nastere lui Cristian,de craciun??Am auzit pe la Tv sau la aparat,nu mai stiu exact,cum se zicea LMA pt cei cu numele de Cristian... Hai ca turui singura pe aici...[:(!][recevere] Ana Maria,Paul si mama Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

...Am intrat si eu in rand cu toata lumea[:(]...ce numai eu da dorm si toate mamicile fac nopti albe, nuuuuacum fac si eu[bang][bang] Toata noaptea a plans Razvan[audinti], si pe la 3 noaptea vroia "machi", adica masina...[bang][bang] Dimineata l-am dus totusi la cresa...(oricum sta pana la 12 )...si acolo , nu stiu ce au avut toti copii azi, TOTI PLANGEAU!!!!!![q] allexa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutiii Lunnna nu-i rea ideea, am sa o pun in practica intro zi cand n-am treaba dim. Te sun eu si mai vb. Lora cred ca iar ai treaba multa.... Ellinia cum mai este Stefan? I-au mai trecut bubitzele? Sanatate maxima. De azi avem bebelusa cu cercei. Am fost si i-am dat gauri cu pistotlul. A plans un pic si gata a fost. Nu i-a placut ca a fost tinuta de cap, nu ca i-o fi dat cineva gauri.... Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare gagici. Eu nu am nici o veste, inca. Stau in asteptare. Vineri cand am fost la contol mi-a zis ca am colul deschis si in cateva zile nasc. Dar uite cae miercuri si inca nimic. Vreau sa scap o data ca maseaua care ma durea unca ma doare si nu pot face nimic. Am luat si antibiotic, am dat plomba jos, acum iau med homeopate dar tot ma mai sacaie. e adevarat ca nu ca la inceput dar tot nu e OK. Andrada e bine. ma intreaba in fiecare zi cand vine surioara ei. Ieri am montat patutul si bineinteles ca a stat calare pe el. Azi dimineata ma ratoiam la ea ca era tarziu, trevuia sa pleca la gradi dar vroia la desene si imi zice sa nu mai tip ca bebelusul din burtica se sperie [:D] . In rest pe acasa. Nu mai ies singura afara dar acum tare ma bate gandul sa ma duc sa ma pensez. sa vad daca imi fac curaj. Criss [gravi] cu [url="http://bd.lilypie.com/c7OUp3.png"] Alessia Ioana [/url][fetita] si [url="http://by.lilypie.com/WNcSp3.png"] Andrada - printesa noastra![/url][zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...