Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (39)


Recommended Posts

Allexa acum am vazut si eu mesajele tale din urma,Laura are dreptate,cred ca dupa 15 mesaje scapi de moderare,asa ca baga scris la greu [:D] Ce a avut Razvan de ti-a plans?Si noi tot la dr aia hemeopata,de pe Dacia mergem,o cheama Horia,e intr-adevar tare draguta. Ana bravo pt cercelusi,sa-i poarte sanatoasa!!E bine ca n-a plans.[flo] Criss ai mai fost sa te pensezi?Oricum nastere usoara,asta daca nu apuci sa ne mai zici cand e momentul! Cristina eu cred ca a facut alergia de la unul din medicamente,doar stii cati coloranti au antibioticele astea [xx(] Ana Maria,Paul si mama Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Allexa pai si noi tot la acelasi cabinet de homeopatie mergem. Mie chiar imi place. Dana pai n-am mai vrut sa astept....stau cerceii in seltar degeaba. Si daca mai creste ar fi fost mai atenta. Dar Edy iar e stresat de raceli?[alcool] Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ana1980
Dana pai n-am mai vrut sa astept....stau cerceii in seltar degeaba. Si daca mai creste ar fi fost mai atenta. Dar Edy iar e stresat de raceli?[alcool] [b]Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela www.elipetromed.ro
[:-)))][:-)))][:-)))] parca nu stii cum e el [:D]!!faza e ca acum mi se pare un pic ragusita,parca vad ca imi raceste si nu pot s-o duc luni [bang][bang] Ana Maria,Paul si mama Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ati vazut ce soare e afara? Dar e si foarte frig... tocmai m-am adunat de pe drumuri si am cam inghetat. Am inteles ca la doctorii homeopati consultatia e de 50 lei. Iti da tratament si gata, sau trebuie sa mergi de mai multe ori? Ma bate gandul sa ma duc si eu cu Stefan. Chiar sunt eficiente remediile homeopate? E cam liniste pe aici... aveti de lucru banuiesc! V-am pupat! Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ELLINIA -Eu am fost cu Razvan pt prima data.Nu era bolnav, dar am vrut ceva pt imunitate...si nu mai trebuie sa merg, tratamentul nu trebuie repetat. LUNNA - lui Razvan ii ies acum doua maselute. Si-l doare, e mofturos, nu poate dormi...[audinti][audinti][audinti].Cand iau iesit dintisorii nu am avut probleme, nici temperatura nu facea, dar vad ca la masele....[:(!] allexa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! In sfarist internet - ieri am stat toata ziua sa astept o echipa de la Romtel si nimic; azi a venit cineva si de acum sper sa nu mai fie probleme. Apropo colege vedete - chiar ca sunt o gramada de moldovence frumoase si talentate (Mihaela Radulescu e si ea parca din zona). Iar Andreea Marian cand przenta stririle la TVR1 era tare simpatica, apoi insa de cand cu emisiunea ei, parca si-a schi,bat si vocea si felul de a prezenta; Laura, Lara e acum tovarasa cu purcelusul adus de voi si ii spune mereu lui Buni, ca e purcelusul de la Laura, mama lui Rares a a Biancai. Piatra Neamt e tare proaspata in capul ei, mereu zice ca mergem acasa la Piatra Neamt si vorbeste des de copii- si mie mi-e dor de oras; aici parca insa nu reusesc sa ma acomodez - cred ca nu e ebine sa te muti iarna Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, bine ati revenit! Ma bucur ca Lara e bine. Poate veniti si voi in vizita intr-un week-end macar, nu? Cristina, in anul asta nou s-ar parea ca si tu ai mai multa treaba... Io nu mai pot de somn...nu's ce am...[alcool] Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare natiune! Cristina consultatia e 50 lei,apoi mai platesti tratamentul,adica remediile hemeopate,in general te incadrezi pana intr-un milion,depinde si ce remedii iti da,unul costa in jur de 10 lei.Apoi,daca mai ai probleme in decurs de luna repectiva,nu mai platesti consultatia ci numai remediile.Nush daca ai inteles. Adriana cred ca atunci cand o sa vina caldura,altfel o sa vezi situatia(ma refer la acomodarea cu noul loc)Probabil ca asa ti s-a parut si cand ai venit in P neamt,ca Iasul era muult mai mare si mai spatios. Ana Maria,Paul si mama Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana e bine sa fii iarasi printre noi.... Ellinia mi se par bune homeopatele. Imi pare bine ca nu le mai dau antibiotice ca imi stateau pe creier. Chiar daca va fi cazul sa le mai dau, macar le raresc cat s poate de mult. Sincer eu am platit doar prima data consultatia, in rest numai tratamentul. Nasica multumim. Chiar imi pare bine ca n-a plans ca eu inchisesem usa sa nu cumva sa trezeasca totzii vecinii pe acolo.[alcool][:D] Ca tot se vorbea pe aici de cureri de dintzi...cred ca a auzit si Eaterina ca zi m-a tipat si si-a mancat mainile si le manca si pe ale mele...daca i le dadeam[:D] Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...