Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (39)


Recommended Posts

Dana, Piatra Neamt a fost ideal - mie imi plac oraselele mici, unde nu trebuie sa faci o ora pana sa ajungi la nu stiu ce magazin sau parc; in Iasi ne-am mutat tot pe la sf. anului, in oct. si prin micile parcuri de cartier nu venea nimeni si nu prea cunoasteam pe nimeni; la Piatra Neamt ne-am mutat la sf. lui aprilie, venea vara, caldura, pe voi va stiam deja de pe forum, intr-un oras mai mic parca se leaga mai repede prietenii (sau am fost eu norocoasa cu voi) apoi in parc la Aurora, vara, cald, misunau o gramada de copii - ce mai! super! ce dor mi-e! Din pacate nu prea ne putem bucura de Herastrau din Buc, ca iarna e cam frig pt. dat in leagan sau pe tobogan, iar cand se va face cald si frumos noi vom pleca in Viena. In fine, sa vedem cum va fi. Lora, chiar ma gandeam aseara ca mi-ar placea sa dau o fuga pana in Piatra. Cum mai spuneam, Lara vorbeste tare des de PN, inca nu realizeaza ca traim in Buc., ieri in arata intr-o carte de colorat, ca acolo a colorat ea cu Iustina!!!! Nu e adevarat, insa probabil ca si ea se gandeste la copiii din Piatra si asa ii place a creada. Cu masina facem 4 ore jumate si sincer nu prea mai rezist la drum lung - ma oboseste (desi stau, culmea) sa merg mult cu masina. Pacat ca nu e la vreo ora distanta - facem naveta atunci[:D] pupici si o seara frumoasa tuturor! Adrian
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by ana1980 Sincer eu am platit doar prima data consultatia, in rest numai tratamentul. Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela www.elipetromed.ro
Ai vreo relatie,ceva[:D][alcool]??Ca eu daca ma duc cu amandoi,dau numai pe consultatie 1 mil si parca ma doare-n varful capului [bang],unde mai pui si tratamentul....ma duc peste i mil juma [q]Nu zic ca nu merita dar totusi 50 lei mi se pare cam mult,numai consultatia,asta e parerea mea. Adriana nici eu n-as da Iasul pe P Neamt,cand eram la fac. eram fascinanta de Iasi,cand stiam ca trebuie sa vin iar in Piatra la sfarsit de fac.parca ma strangea in spate.Acum m-am obisnuit si nu-mi pare rau deloc,e un oras frumos! Ana apropos sunt remedii si pt dintisori,stiu ca Anei ii dadeam tot de la ea!Parca totusi e cam micuta dar e posibil s-o manace deja gingiile [;)] Ana Maria,Paul si mama Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Ai vreo relatie,ceva
Da de unde? M-am dus la ea ca orice pacient. Si numai prima data mi-am facut programare, dupa care m-am dus si eu la inceput de program si ma lua ca ma duceam cu ambele fete. [:D] Mi- a zis ca-i place de Ecaterina - cred ca s-a indragostit de ea[:D] Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

saluti fetele!!! adriana,te asteptam la piatra cu drag sa ne dai anunt cand vrei sa vii!!![bis][flo] ana,ce fac fetele???am vazut,scris, ca iai pus cercei micutei,cand o vedem si noi??iar cu dintisorii multa rabdare sa ai si foloseste orice remedii posibile,noi calgel am folosit si supoz.sa o mai calmeze dar au trecut. lora,sa stii ca si eu am un somn urat tare,mai ales pe la ora 17 si eu inca nu fac mare lucru,adica inca nu prestes vreo munca,curand,asa ca se intampla ceva prin aer[alcool][olala] pupici de la carmen si stefi[:X]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata! [cafea][cafea] am intrat numai sa va servesc cu cafea si sa va salut.Trebuie sa plec pana in oras. Ana doar glumeam...[;)]Daca e ceva de urgenta,raceli,gat,febra,stiu ca ia copii cu urgente dinastea,inaintea tuturor.Nici eu n-am mai facut programare demult. Am plecat [recevere] Ana Maria,Paul si mama Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Haideti la o cafea, (vad ca azi a facut Dana, e bine) ca iar mi-s adormita...fiica-mea ieri a adormit in masina pe la 6 si s-a trezit la 12 fara ceva asta noapte si bineinteles ca vreo 2 ore m-a tinut drepti...[alcool]..ba ca vrea apa, ba papa, ba s-o spal pe maini, ba pe dinti....mai, nu's ce are, are o fixatie cu spalatul asta in ultima vreme...e sau nu murdara, ma pune s-o spal de cateva ori pe ora...[alcool]...da' macar stiu ca am un copil curat, nu? Sa vedeti cand le-o pune pe alea la gradi s-o spele toata ziua...[alcool][:D] Adriana, si Iustinei i-e dor de Lara, mereu cand se joaca pomeneste de ea, ca e ziua lor, ca fac tort, ca merg la gratar etc.etc. Si de Casandra mai pomeneste. Dana, 1 mil. consultatia pentru amandoi...e cam mult, intr-adevar...[alcool] Vezi ca-mi esti datoare c-un raspuns, astept...[:D] [neand] O zi cat mai buna va doresc! Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Poftiti la povestit in [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=114131"] capitolul 40[/url] Laura [mamica] de shtrumphi gemeni, [zana] Bianca Andreea si [bonjovi] Rares Mihai (13.06.2005) [url="http://laurasn.shutterfly.com/action"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://dropshots.com/LauraSN"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url], [url="http://forum.desprecopii.com/forum//log.asp?log_id=102428"]Jurnal de calatorie prin viata cu gemeni [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BUNA FETELOR ![|)]iar nu am putut dormi azi noapte...iar a plans Razvanel,are aproape o saptamana de cand il chinuie durerea de masele[:(] Si bineinteles si in fiecare noapte. oare e prea mic sa-l duc la stomatolog, sa-i cresteze un pic gingia sa poata iesi maselutele mai repede...sunt si doua odata allexa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...