Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (39)


Recommended Posts

Marani, am vazut pozele cu Buburuza ta, e superba, are niste ochi care or sa innebuneasca multi baieti!!! [:D] Sa fie sanatoasa si sa aiba noroc! Dana, multa sanatate Anei! Eu nu stiu daca mai intru pana luni, daca nu mai vb. cu unele din voi pana la Craciun va doresc sarbatori fericite si Mosul sa va aduca tot ce va doriti! V-am pupat! Eu luni vin la serviciu. Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hia] M-am saturat de treaba[xx(] Dana nu stiu ce date trebuie sa-i dau Laurei, dar banuiesc ca mi le va cere cand va modifica listuta. N-am vazut partia noaptea, dar am auzit ca se va putea schia pe ea in curand. Laura sa-ti traiasca si sa fie sanatosi strumphy.Tare mai sunt dulcei.Tocmai am urmarit filmuletele cu Edi. Cristina multa sanatate lui Stefan.Cum se mai simte? Carmen E. si [copil]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fetelor! In sfarsit avem net[bis]; calc. tot nu l-am reparat, insa am instalat netul pe laptop. Am citit din urma - ma bucur ca a iesit frumos la serbarile princhindeilor, sunt tare draguti - am vazut si poze[pup], cred ca a fost tare frumos, avem niste comori de copii. Sper sa mearga si Lara la gradi. - si sper sa-i placa: trancaneste intr-una toata ziua, asa ca neaparat trebuie sa le impartaseasca si altora din aventurile ei. Ne gandim la voi toate si va trimitem multi pupici Sanatate si un weekend frumos! Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Eftimie C.
Marani ai o fetita tare scumpa [il].Lara avea dreptate ca Bubamare va inebuni baietii cu ochii ei superbi.Edi al meu deja s-a indragostit si-mi cere "sa-i mai arat odata fetita cu ochi albastri" Carmen E. si [copil]Eduard-Costin (28.02.2003)
Carmen, ce dulce e Edi al tau! multumim tuturor pt complimente! Lora mersi pt pontul cu saniile, mergem maine sa luam dac-o fi deschis. Uram de pe acum tuturor Craciun fericit si linistit alaturi de familiile voastre si La multi ani! Sa ne vedem la anu' sanatosi! [url="www.helpsonia.com"]Ajutati-o pe Sonia[/url] mamica de bubamara (02.12.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna la toata lumea!!Multumesc mult de urari si felicitari!Se pare ca Cineva acolo sus v-a auzit pt ca toate sunt ff bune. Eu mi-am revenit bine asa ca dupa o sapt de cez dar nu ma plang...cel mic se numeste Toni,a avut la nastere 3100g,apgar 8.E un copil cuminte si sper sa ramana asa.Doarme si mananca... Noi vom petrece sarbatorile in patru si vreau cu ocazia asta sa va urez si voua : Craciun fericit alaturi de cei dragi!Si pt Noul An:sanatate ,fericire si tot ce va doriti!![pegeam] va pupik si va tin la curent cu evolutia!!![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara. Am intrat si eu un pic ca sa va urez CRACIUN FERICIT ALATURI DE CEI DRAGI ca nu cred ca am sa mai intru prea curand. Iar am probleme cu piciorul si fac iar Clexane. Asa ca statul la calculator se rareste. Criss [gravi] cu [url="http://bd.lilypie.com/c7OUp3.png"] Alessia Ioana [/url][fetita] si [url="http://by.lilypie.com/WNcSp3.png"] Andrada - printesa noastra![/url][zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iully ma bucur ca sunteti bine si ca ai mai intrat pe la noi,Sarbatori fericite si tie!!Inca o data,sa va traiasca baiatul si sa ramana la fel de mancacios si cumintel [;)]!! Adriana stiu ca am avut unele conflicte in trecut,mie una mi-a trecut de atunci,asa sunt eu,ma aprind repede si tot repede imi trece [:D],tin sa-ti urez Sarbatori fericite alaturi de familia ta si sarcina usoara in continuare!! De fapt am intrat sa urez la toata lumea Sarbatori fericite!!ca nu stiu cand mai am timp sa intru,sa petreceti frumos alaturi de cei dragi si sa aveti parte numai de bucurii!! Criss ai grija de tine,poate totusi mai intrii sa ne zici o vorba despre tine si Andrada!!Parintii vostrii nu vin acasa de sarbatori? O seara linistita va doresc!! Ana Maria,Paul si mami Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...