Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cluj rulz!- cap.76-Sarbatori fericite!


Recommended Posts

Buna fetelor,

 

Simona, desertul era marea specialitate a casei, marea mea realizare culinara [:D]... inghetata de 2 sortimente cumparata de la prietena noastra comuna Cora.

 

Rolo, ramana vorba intre noi: nu cred ca Simona suferea dupa desertul meu; ca asta se intampla pe 1.01.; nu cred ca e cu asa reactie intarziata.

Legat de disociata cu ciocolata, din cate imi amintesc, Roxana a testat odata treaba asta; nu mai stiu de rezultat [;)]

 

Fug, ca urla picii dupa mine.

[pup]

 

Marianaid="size1">, [sofer] Stefanid="size1"> (20.04.04),id="size1"> [harp] Simonid="size1"> (30.08.05)id="size1">

poze cu noi:id="size1"> 1id="size1">id="blue"> , 2id="blue"> , 3id="blue">id="size1"> si 4id="size1">

Nasterea lui Stefanid="size1">

Nasterea lui Simonid="size1">

 

Sanatate Maxima!!!id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Olaaa, io intru numa sa va zic ca-s pe ultra fuga, ca jobul e meu e f incitant dar lucrez de nebuna, insa imi place!dupa masa ma joc tot ca nebuna cu fetele iar acum m-am scufundat in La Redoutte[:D] va pup pe toate intru maine sa va povestesc, da pe f scurt suntem f bine[bis] Ralu, ai grija de tine draga mea! Cristiana, gagalicea Theodora Alexia ( 30 mai 2003)si galuscutza Carina Sofia(10 mai 2007) [url="http://community.webshots.com/user/gavris_family"]comorile noastre iubite[/url] [url="http://family.webshots.com/photo/2398712520101361752qzAEgt"]CRACIUNITELE SCUMPE[/url] [url="http://www.desprecopii.com/info.asp?id=531"]nasterea papusii Theodora[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ola chicas, Azi nu sunt prea comunicativa, de ieri mi-au aparut pe fata o gramada de cosuri si un ditamai herpesul pe buza de sus. Si ca totul sa fie perfect azi dimineata aveam un kilogram mai MULT decat acum 3 zile cand am inceput cura de slabire. Asa ca azi sunt foarte "stimulata" sa continuu. Dar inca sunt pe baricade. mama de Ileana Cosanzeana [url="http://community.webshots.com/user/ralucarusse"]poze[/url] "De poti sa nu-ti pierzi capul cand toti in jurul tau si l-au pierdut pe-al lor gasindu-ti tie vina... De poti s-auzi cuvântul rostit cândva de tine Rastalmacit de oameni, ciuntit si prefacut" - R. Kipling
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai doamne ce ingrozitor e sa nu ai net![bang] Rolo imi pare rau de neplacerile cu cosurile si de herpes.De cura ce sa mai zic ca e ca in legile lui Murphy. Cristiana esti mortala[flo].Imi place cum pui problemele , cum faci din orice lucru dificil sa ti se para o minune.Ar trebui sa preiau si io asta ca se pare ca ajuta macar la psihic ca prea le faci pe toate cu drag. Mariana memoria asta e intr-adevar o problema.De fiecare data cand vorbim musai sa uit ceva sa iti zic.Dar poate e mai bine asa ca savuram la maxim intalnirile ,fara sa discutam alea rele. Viu un pic mai tarziu ca acum trebuie sa plec la psiholog.Azi facem evaluarea psihologica.Abia astept sa vad cum mai e[alcool]. Mami de Razvan(07 martie 2004) Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Munca, munca si iarasi munca [bang][bang][bang] Rolo, si eu sint plina de cosuri din alea fara varf, de ma doare toata fatza.. nu stiu ce s-a intamplat cu mine [bang] Mariana, am inceput de pe 7.... fara nici un fel de chef Ioana, pup sa treaca repede ochiul bolnav... Trebuie sa plec.. pupici Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006) [url="http://b1.lilypie.com/Hlsgp2.png"] varsta Luca [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da Manu asa sunt si la mine [xx(] si e asa enervant. Oricum eu am cam avut aceasta problema de mult timp insa se diminuase spre finalul sarcinii si pana luna trecuta cand mi s-a reinstalat ciclul nu am avut probleme majore. Acum devine din ce in ce mai rau. Trebuie sa fac ceva in legatura cu asta. Deja fata mea arata oribil. Tratamentul cosmetic nu tine la mine. mama de Ileana Cosanzeana [url="http://community.webshots.com/user/ralucarusse"]poze[/url] "De poti sa nu-ti pierzi capul cand toti in jurul tau si l-au pierdut pe-al lor gasindu-ti tie vina... De poti s-auzi cuvântul rostit cândva de tine Rastalmacit de oameni, ciuntit si prefacut" - R. Kipling
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rolo stii ceva? Daca iti zic sa mergi la medicul homeopat ce zici? La cate rahaturi ai incercat pana acum fara succes nu stiu cam ce ti-a mai ramas... Cristiana, aprope ca te invidiez, prietena mea, pentru jobul tau frumos si motivant. Vreau si eu unul! Stiu ca sunt buna, stiu sa fac atatea si deocamdata ma disper zilnic intr-o situatie care ma frustreaza enorm. Nu stiu ce sa fac! Simo, iti trimit eu un contac pe mobil al lui Shosha! [pup] mai viu, Roxa
It's the first day of the rest of my life!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost la evaluarea psiho.A fost ok nu a zis nimic iesit din comun.Deci suntem binisor[;)] In alta ordine de idei, avand in vedere ca sarbatorile s-au terminat ,m-am gandit ca si vine primavara ca sa ne apucam din nou de lucru la casa.Dar nu si deci sunt putin deprimata.Dar vorba Cristianei bine ca am o familie minunata si sotul si copilul sanatosi ca toate trec mai usor asa. In plus ne ciondanim de mai bine de jumate de an pe tema masinii si se pare ca totusi am ajuns la un numitor comun dar mai e pana luam masina. Mami de Razvan(07 martie 2004) Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[help][help][help] Salut! Ma numesc Roxana Voigt, am doi copii Philipp Andrei (1 an si 7 luni) si Alexander Florin (4 luni). In primul rand vreau sa imi cer scuze ca scriu in acest forum desi nu se potriveste ca si tema dar incerc cu DISPERARE sa comunic cu romana_74. Am scris in forumul ” Zona artelor/ Va mai amintit de Maria Mirabela” dar nu imi raspunde nimeni (se poate sa nu mai fie activ???). Atunci am cautat unde sunt ultimele mesaje scrise de romana_74 si uite asa am ajuns in acest forum! Iata care e problema mea: Philipp a vazut la televizor cateva secvente din Maria Mirabela si de atunci ma inebuneste ca vrea sa il vada pe OACHE! Am incercat cu disperare sa cumpar de undeva filmul dar nu am reusit. Eu locuiesc de cativa ani in strainatate si mi-ar place tare mult ca si copiii mei sa vada filmele la care m-am uitat si eu in copilarie. Cautand pe google, Maria Mirabela, am gasit acest forum si mai ales am citit mesajele din forumul mai sus mentionat !!!!!!! M-as bucura enorm daca as putea sa ii arat lui Philipp filmul, mai ales ca asa cresc sansele ca el sa invete bine si limba romana. Astept cu nerabdare mesaje. Multumesc mult de tot. Roxana , Philipp si Alexander
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...