Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cluj rulz!- cap.76-Sarbatori fericite!


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Roxana190876
[help][help][help] Salut! Ma numesc Roxana Voigt, am doi copii Philipp Andrei (1 an si 7 luni) si Alexander Florin (4 luni). In primul rand vreau sa imi cer scuze ca scriu in acest forum desi nu se potriveste ca si tema dar incerc cu DISPERARE sa comunic cu romana_74. Am scris in forumul ” Zona artelor/ Va mai amintit de Maria Mirabela” dar nu imi raspunde nimeni (se poate sa nu mai fie activ???). Atunci am cautat unde sunt ultimele mesaje scrise de romana_74 si uite asa am ajuns in acest forum! Iata care e problema mea: Philipp a vazut la televizor cateva secvente din Maria Mirabela si de atunci ma inebuneste ca vrea sa il vada pe OACHE! Am incercat cu disperare sa cumpar de undeva filmul dar nu am reusit. Eu locuiesc de cativa ani in strainatate si mi-ar place tare mult ca si copiii mei sa vada filmele la care m-am uitat si eu in copilarie. Cautand pe google, Maria Mirabela, am gasit acest forum si mai ales am citit mesajele din forumul mai sus mentionat !!!!!!! M-as bucura enorm daca as putea sa ii arat lui Philipp filmul, mai ales ca asa cresc sansele ca el sa invete bine si limba romana. Astept cu nerabdare mesaje. Multumesc mult de tot. Roxana , Philipp si Alexander
Gagici, mesajul asta de mai sus s-a inserat pe pag 11 inaintea ultimului mesaj scris pe pagina aceea, s-a mai intamplat in urma cu ceva vreme si m-am gandit ca n-o sa-l vada Ioana - Romana acolo, asa ca il readuc in atentie aici. Intr-o alta ordine de idei urgenta de mai devreme a constat in faptul ca mi-am mutat biroul cu 1 etaj mai sus [greutati] Ar mai fi fost de spus ca am masina noua si tot fac comparatii cu vechea, o stiti voi, cea cu personalitate exacerbata, si suspin [hot]. Cea veche era un pic mai puternica si se simte asta, in rest ... n-am comentarii. De azi au inceput oficial reducerile la magazine, desi am vazut si in weekend cate ceva la ambele mall-uri. Am fost la Sigma, la Flo&Jo nu e mare lucru iar la Aboriginal aproape nimic. Campanie de Paste - [^] ... cu inalte calificari de nasa si matusa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mai mai ce surprize frumoase! Oana draga Simona noastra are dreptate cu cele 2 mesaje[:D] Simona sper sa nu ni se termine nervii si de supravegheat supraveghem ca vulturii.Sper sa iasa macar 90% cum ne-am propus. Manu [flo] Rolo si noi(adica Bogdan al meu) am avut niste experiente cu masina.Pe langa faptul ca ne-a spart masina de 3 ori in 2 luni il pupa mai mereu in bara din spate(ca sa ma exprim frumos).Asa ca in consecinta are numarul din spate prin cu elastic[:D]. Azi dimineata s-a cantarit toata familia.Si.....una buna una rea.Toti ne-am ingrasat; bine e ca Razvan a pus 2 kg si are 18 kg iar rau e ca noi am sarit rau calul.In consecinta musai dieta. Mami de Razvan(07 martie 2004) Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] rolo, vrei sa-ti spun ce sa faci cu bila aia neagra [:D] eram asa de obosita ca n-am mai apucat sa si scriu am intrat aici si am citit, am vazut mesajul oanei [hia] si m-am gandit cu drag la toate prietenele mele de aici si am fost invidioasa a mai vad ina o roxana cu un sir de cifre atasate la nume si-mi vine sa [bang] ca n-am avut inspiratie cand mi-am deschis contul [zz] in fine...tu rolo, la topicul ala musai sa intru macar odata pe saptamana ca dam raportul cat ne-am ingrasat/slabit si e musai sa declaram ca altfel serifele te taie de pe lista [:)] desi acolo serifele sunt bune, nu-ti dau [8] imediat asa ca tine, ca te iarta de vreo 2 ori. ok, va las ca-s prastie acum si ma si simt aiurea cand vad ce fain scrie Cristiana si ce optimista e si mai ales ce ierarhie sanatoasa a prioritatilor are! Cristiana, cum te simti acum in postura de role model [flo] ?
It's the first day of the rest of my life!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] mai fetelor, imi sunteti asa dragi cum scrieti si cum ganditi, incat nu pot sa las ziua sa treaca fara sa vin sa vad ce mai faceti... [bis] asa ca va pup din sufletel pe toate!! Simona, noi avem filmele romanesti (Maria Mirabela, Veronica si Veronica se intoarce, Dumbrava minunata si Amintiri din copilarie) dar toate is trase de pe DC++, si asta pt. ca in comert nu le-am gasit, iar la TV sunt rar fatza de cat vrea Stefania sa le vada... iar acum vin si eu cu o intrebare... voi ati auzit de filmul "Intunecarea globala"?? e ceva documentar in genul Incalzirii globale.. al lui Al Gore. Criss, astept un semn, stiu ca esti suuperbizi si te felicit pt. tonusu pe care-l rasfrangi si asupra noastra.[bis][flo] p.s. eu sunt bine cu burtica, nu ma mai doare de cateva zile, in schimb sunt tare obosita si vreau concediu!! o sa-mi iau, fiti linistite[:D] [pup] you all [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/ralucames/album?"]minunea vietii mele[/url] mama si sotie fericita [gravi] + 20 sapt.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D] Roxana190876 asa cum spuneam mai sus, noi avem filmele trase de pe programul de share DC++, banui ca si la voi trebuie sa-l gasesti, sau Limeware... mai sunt... asta in conditiile in care nu le aflii in alta parte. Stefania stie toate cantecelele din Veronica si Veronica se intoarce, nu mai zic de MariaMirabela cum ne innebuneste... are o broscutza de plastic care evident ca e Oachi... sunt mortali copiii astia, dar recunosc ca si noua ne plac aceste filme mai mult decat altele. Ce epoca glorioasa din acest punct de vedere au fost acei ani... uuff va las, o seara frumoasa tuturor [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/ralucames/album?"]minunea vietii mele[/url] mama si sotie fericita [gravi] + 20 sapt.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna sara fetelor ioi tu gagici is ruptulea, am ajuns la 9 jumate acasa ca am avut si o cina la job si-s ghiftuita si obosita da inca mai am energie, usaoara ramasitze[:D] multam fain de aprecieri, acuma o sa mi se urce la cap[:D][:D].da nu-i chiar numa camp uns cu miere pur si simplu ma straduiesc sa ma bucur de ce am, si date fiind ultimele doua luni de boleli anul trecut chiar sunt incantata cand suntem bine. cu jobul...da...si eu sper sa ma tina, e un sentiment placut -desi in ultimii ani mi-a placut mult ce am facut-acum chiar sunt am un avant nobisnuit ca sa nu-i zic ciudat[:D].si asta pt ca sunt aici de la inceput, vad cum creste si capata totul anvergura si ma simt ca una din caramizile de la baza.si-,mi place mult ca m-am fluentizat in engleza. na, probabil ca-mi va trece curand ca mancatorie si porcarele clar vor fi da caut sa ma bucur de sentimentul asta cat pot. Simo, Rolo, Sofi sta in picioare bine tinuta, inca nu se ridica in tarc da in 4 labe are viteza.cred ca o sa iasa in curand dintele de sus ca se vede si o doare mititica. Manu, Luca umbla zici?deci poate veni singur seara pe furis sa scoata mamarutza la plimbari?[:D]felicitari piciului!cum mai e la job? Stanca,bravo de kilele in plus a lui Razvanel, si eu imi doresc vreo doua la Thea si la mine vreo doua in minus cel putin. Simona, am fugit si noi putin prin Polus dupa reduceri, imi place tare Zara da acolo reducerile nu-s f mari, Oviese si Motivi. Rolo imi pare rau de ciocniri, da macar nu ai busit-o singura ca mine in parcare[bang] MAriana good luck cu dieta, tu esti tare ambitiosa in domeniu , io-s o puturoasa fara ambitie[alcool] Ralu te sun cand ma dezmeticesc la ore mai decente.bine ca esti mai bine cu burtica! Erika pupici si tie noapte buna fetelor Cristiana, gagalicea Theodora Alexia ( 30 mai 2003)si galuscutza Carina Sofia(10 mai 2007) [url="http://community.webshots.com/user/gavris_family"]comorile noastre iubite[/url] [url="http://family.webshots.com/photo/2398712520101361752qzAEgt"]CRACIUNITELE SCUMPE[/url] [url="http://www.desprecopii.com/info.asp?id=531"]nasterea papusii Theodora[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Ce vreme urata e afara[:(] Eu ieri mi-am luat o pereche de cizme dragute asa ca sa nu zic ca n-am profitat de reduceri.Am vizat o pereche de cizme de la Office dar erau reduse doar 20% si pretul FFFFFFF mare dar am luat o pereche de pantofi superdraguti cu doar 99 lei. In we mergem sa vedem ce reduceri sunt la electrocasnice ca doar si asa trebuie sa le luam si macar sa profitam de reduceri. Cristiana ce nasol ca Mihai e plecat pacat de energia aia de aseara[;)].Kilele lui Razvan cred ca sunt de la uleiul de peste si de la vitaminele de la forever. Raluca bine ca nu te mai doare burtica.Nu ne-ai spus ce se acunde in burtica sau am pierdut eu info? Diana din pacate io nu pot sa te ajut.Cred ca mai bine intrebi la gravidute de cluj. Mami de Razvan(07 martie 2004) Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Mi-am facut timp si am incarcat pozele de Craciun de la [url="http://picasaweb.google.com/simona.popescu/Viena2007"]Viena[/url] si cele cu faimosul [url="http://picasaweb.google.com/simona.popescu/OmulDeZapadaSiCainele"]caine care ne-a mancat omul de zapada din curte[/url] Chiar asa, nu stim nici de la Raluca si nici de la Erika ce se ascunde in burtici! Etapa de triplu test a trecut cu bine sper! La Polus eu n-am vazut mare lucru la reduceri, doar la Oviesse iar la electrocasnice nu mi-a dat prin cap sa ma uit. Spor la toata lumea! ... cu inalte calificari de nasa si matusa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...