Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cluj rulz!- cap.76-Sarbatori fericite!


Recommended Posts

[hia] fetelor! Vad ca sunteti bine toate ceea ce ma bucura! Simo, faine poze la Viena, haios catzel, ia zi, inainte sa mamance omu' de zapada nu i-a facut si alta bucurie ? [:D] catzeii astia! No, cand ne intalnim? Gagici, am uitat sa va spun, am ras in weekend de Serban de m-am cracanat: si-a dat cu oja pe putzulica, io care credeam ca doarme, am crezut ca leshin de ras! Da' pana l-am curatzat, ca acetona pisca si nu i-am dat ... [hippi] hai ca mai vin...
It's the first day of the rest of my life!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Gagici, am uitat sa va spun, am ras in weekend de Serban de m-am cracanat: si-a dat cu oja pe putzulica, io care credeam ca doarme, am crezut ca leshin de ras! Da' pana l-am curatzat, ca acetona pisca si nu i-am dat ...
Na ca m-ai binedispus. [:-)))] Am slabit 2 kile [ispita] Hai pa. mama de Ileana Cosanzeana [url="http://community.webshots.com/user/ralucarusse"]poze[/url] "De poti sa nu-ti pierzi capul cand toti in jurul tau si l-au pierdut pe-al lor gasindu-ti tie vina... De poti s-auzi cuvântul rostit cândva de tine Rastalmacit de oameni, ciuntit si prefacut" - R. Kipling
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mariana, vreau si eu dieta.... poate, poate ma apuc si eu ca nu se mai poate; sint cat Casa Poporului [bang][bang][bang] Cristiana, la job ca la job; si eu sint de la inceput dar entuziasmul meu s-a dus de ceva vreme; poate vine Luca sa isi duca mandra la plimbare [amoras] Rolo, pare rau de necaz..... Simona, acum o sa ma uit la poze si sa visez si eu la o vacanta frumoasa Raluca, pupici tie si burticii Sint atat de obosita.. abia astept sa ajung acasa la piticul meu care devine obraznic si nu-mi place... [:D] Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006) [url="http://b1.lilypie.com/Hlsgp2.png"] varsta Luca [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Manu [pup] io is cat Pentagonul, da m-am apucat de dat jos. Deocamdata, pana ma hotarasc la o dieta, am renuntat la dulciuri si fainoase. De la 90 kile saptamana trecuta am ajuns la 88,2 in seara asta. Mi-am dat 1,1/2 ani sa slabesc 30 de kile. In alta ordine de idei sa va zic ce am facut azi. M-am trezit la 5 dimineata sa ma duc la Polutie(ca nu vreau sa zic Politie), din cauza tamponarii de ieri dimineata.[bonjovi]Fusesem in prealabil ieri seara pe acolo dar era foarte multa lume si am luat declaratia si m-am intors cu ea acasa s-o completez in liniste, cu gandul sa revin azi dim inainte de a mere la job. No, asa cum ziceam m-am dus ca [floare3] la polutai cu declaratia in dinti, tipu' sta[detectiv], o ceteste incetisor,[cit] ma intreaba daca am vorbit cu omu care m-a accidentat, i-am zis ca am vorbit odata ieri dimineata dupa care nu mi-a mai raspuns la telefon. Il sun de pe telefonul meu, vorbeste Garcea cu el, il ameninta ca ii ia tzadula daca nu se prezinta in 2 ore ca trece termenul legal, dupa care merem afara la constatare. Se uita, se mai uita odata si zice: Pai aveti indoit numarul. Pentru asta nu va pot da dovada. No, zic io, si acuma ce fac?? El: nimic, mergeti acasa. Nu trebuia sa veniti sa declarati nimic. Pai, (zic io) nu trebuie declarata orice tamponare. El: ba da, dar daca nu aveti nimic la masina la ce mai depuneti declaratia? Io: pai daca asa zice legea[alcool]. Daca nu veneam io si venea ala de m-a tamponat nu-mi luati permisul? Si zic, de ce nu mi-ati spus de aseara ca nu trebe sa declar nimic daca nu am decat numarul indoit?? In final am plecat de acolo ca avea mintea odihnita (spre deosebire de mine care m-am trezit ca huhurezu' cu noaptea'n cap) si am plecat la job. Pupicei mama de Ileana Cosanzeana [url="http://community.webshots.com/user/ralucarusse"]poze[/url] "De poti sa nu-ti pierzi capul cand toti in jurul tau si l-au pierdut pe-al lor gasindu-ti tie vina... De poti s-auzi cuvântul rostit cândva de tine Rastalmacit de oameni, ciuntit si prefacut" - R. Kipling
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza gagici Is super bizi, am intrat doar sa vaz ce se mai intampla pe aici si sa aduc topicul pe prima pagina [bascket]. Gata am [fuga] ca am treaba. Roxana [pup] ca asa imi vine [:D] mama de Ileana Cosanzeana [url="http://community.webshots.com/user/ralucarusse"]poze[/url] "De poti sa nu-ti pierzi capul cand toti in jurul tau si l-au pierdut pe-al lor gasindu-ti tie vina... De poti s-auzi cuvântul rostit cândva de tine Rastalmacit de oameni, ciuntit si prefacut" - R. Kipling
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana super tare faza [cool]...pe al meu l-am prins doar ca se spala pe corp cu periutza de dinti [:0] Simona superbe poze din Viena...ce frumos luminata era...din pacate triplul meu test inca nu este gata [bang]...probabil dupa ce o sa nasc voi primi si rezultatul[bang] Rolo,Stanca, Mariana spor la slabit [flo] va pup mama de ingeras Norbert (07 dec 2003) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/jozsae/my_photos?urlhint=actn,del%3as,1%3af,0"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata, gagici, si de la noi[hia] eu profit din plin de 3 zile de concediu pe care mi-am permis sa mi le iau, pana marti, [:D]... asa ca randuiesc putin casa, hainele, mergem gagicile la coafor, ne rasfatam pe indelete... Dragele mele, daca am omis sa specific pe forum ce se ascunde in burtica, cu bunavointa lui Dumnezeu, va fi BAIAT la mine, iar la Erika speram la FETITA[:D][bis] Doamne ajuta sa fie sanatosi in primul rand, ca restul conteaza ffff putin. La noi, dilema ar fi ca Stefania vrea un fatzior Stefan, ceea ce pe mine nu ma incanta... asa ca mai asteptam idei de nume de baieti[:D][il] multumesc pt. grija ce mi-o purtati, sunteti niste scumpe. Succes celor care tin cure de slabire si multa rabdare celor care vor dar inca nu s-au apucat de ea[flo] Erika, misto burete si-a gasit nazdravanu de Norbert la baitza[:D], Roxa, nu m-as fi gandit ca le trece si asa ceva prin cap... oja pe obiect...[:-)))][:-)))]totusi cu ce l-ai curatat?? Doaamneee... Simona, frumoase tare pozele din vacanta, cele cu orasul sunt splendide, dar si cele de pe partie m-au facut sa tanjesc dupa asa ceva...[il] Rolo, bine ca a fost numai numaru de reparat, Doamne da sa nu mai fie cazu' sa ajungi pe la polutzie[:D] va pup pe toate, spor la treaba sa aveti!! mai trec azi sa vad ce mai ziceti[flo] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/ralucames/album?"]minunea vietii mele[/url] mama si sotie fericita [gravi] + 20 sapt.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...