Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cluj rulz!- cap.76-Sarbatori fericite!


Recommended Posts

Neatza gagici, Dau raportul si fug, da' mai intru sa vad ce faceti. Raluca si io zic ca e ok o cafea pe zi da' ar fi si mai bine daca ai pune lapte in ea. Doar sa nu bei chestiile alea la pliculet gen capucino, ciocolata calda sau alte prostii ca au multe E-uri. Mai bine cafea cu lapte. Va [pup] pe toate. mama de Ileana Cosanzeana [url="http://community.webshots.com/user/ralucarusse"]poze[/url] "De poti sa nu-ti pierzi capul cand toti in jurul tau si l-au pierdut pe-al lor gasindu-ti tie vina... De poti s-auzi cuvântul rostit cândva de tine Rastalmacit de oameni, ciuntit si prefacut" - R. Kipling
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Raluca si ce se ascunde in burtica ta??????? si eu mai beau o cafea naturala dimineatza (fara lapte-ca la job nu ne da lapte [:D]) speram sa nu fie probleme din cauza asta...si tensiunea mea este foarte mica 80 cu 40.... spor la treburi va pup mama de ingeras Norbert (07 dec 2003) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/jozsae/my_photos?urlhint=actn,del%3as,1%3af,0"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Intr-un final am reusit sambata sa termin curatenia.Cristiana ma descurc bine fara Laura la cratenie iar la calcat vine cineva sa ma ajute. Raluca nu sunt pesimista dar stiu ca e de rau.Nu stiu sa explic exact dar asta e. Deja am prima confirmare a presimtirilor.Sambata m-a sunat mama ca Razvan are febra.Va dati seama ca la 8 seara ne-am dus dupa el.Era o ceata de a trebuit sa mergem fara faruri ca pe intunerice se vedea mai bine.Duminica nu a mai facut febra insa noaptea spre luni a fost jale.In consecinta am mers la pediatra si ne-a confirmat diagnosticul banuit de mine-pneumonie mixta.Deci suntem acasa cu antibiotic, antitermic si aerosoli. Ce e minunat ca azi noapte, dupa a doua doza de antibiotic nu a mai facut febra.Acum inca doarme dar e mai bine decat ieri. Melinda intr-adevar am un copil minunat dar mai sunt si altele pe lumea asta.Sper sa termini odata cu "plimbarile" la Oradea si sa iti fie mai bine.Cum te simti cu steriletul? Roxa cumapraturile le-am facut in Polus. Sper ca revin cu vesti din ce in ce mai bune. Mami de Razvan(07 martie 2004) Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] dragelor! Va scriu pe fuga ca sunt la serviciu si sunt extrem de prinsa. Nu am prea multe noutati, in afara faptului ca Serban l-a impins ieri pe un copil la gradi, apoi a facut kk pe el, apoi mi sa stricat frigiderul si ma omoara noroiul de pe Fagului [hippi]. Azi m-am dus in poziti aghiocel si mi-am cerut iertare parintelui cu copilul de-o mana si cu barbatu de cealalta...copiii s-au impacat, s-au pupat pe gura (!) si si-au trans mana barbateste! Roxa mai vin...
It's the first day of the rest of my life!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ioi tu sor-mea, ma OMORI [:-)))][:-)))][:-)))] mama de Ileana Cosanzeana [url="http://community.webshots.com/user/ralucarusse"]poze[/url] "De poti sa nu-ti pierzi capul cand toti in jurul tau si l-au pierdut pe-al lor gasindu-ti tie vina... De poti s-auzi cuvântul rostit cândva de tine Rastalmacit de oameni, ciuntit si prefacut" - R. Kipling
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by roxana1974
[hia] dragelor! Va scriu pe fuga ca sunt la serviciu si sunt extrem de prinsa. Nu am prea multe noutati, in afara faptului ca Serban l-a impins ieri pe un copil la gradi, apoi a facut kk pe el, apoi mi sa stricat frigiderul si ma omoara noroiul de pe Fagului [hippi]. Azi m-am dus in poziti aghiocel si mi-am cerut iertare parintelui cu copilul de-o mana si cu barbatu de cealalta...copiii s-au impacat, s-au pupat pe gura (!) si si-au trans mana barbateste! Roxa mai vin...
It's the first day of the rest of my life!
... facut kk pe cine? [:-)))] ... pozitia ghiocel? [:-)))][:-)))] nu stiam ca exista! cand se mai foloseste? [hot] Da' cel mai tare mi-a placut ca v-ati dus toata familia sa va puneti cenusa in crestet, apoi daca nici asta nu mai e apartenenta la o familie ... atunci ce? [^] Scuze ca m-am amuzat atat de copios. Raportez - sunt bine! Ceea ce va doresc si voua, daca e sa citez scrisorile din armata [8D] ... cu inalte calificari de nasa si matusa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

seara buna fetelor ce dragi imi sunteti, ma intristez si rad cu lacrimi alaturi de voi, seara daca nu imi iau macar 5 minute portia de Cluj Rulz nu ma simt bine[il][il] Roxa e totaaal Serban, da ma intreb cum a reusit sa tinteasca cu kk baiatu'!vorba bancului "ce pretizie!"[:D] sa va zic si io din ultimele realizari ale fie-mi cea mare: facut unghiile-toate! cu marker rosu permanent(frecat trei zile la unghii si tot arata horror), facut freza cu crema mea de fata-arata ca in MAry cea cu vino incoa[:D]. fie-mea cea mica mi-a tras azi un ghiveci jos! scumpilica mica a luat vaccin azi si a fost taare maraici! Stanca off sanatate multa lui Razvan, sa speram ca asta a fost toata problema pe care ai presimtit-o. cum se mai simte? Meli, mamarutza are o viteza in 4 labe de iti vine s-o mananci, e asa razica si scumpa-e bebele perfect[:D]mai ales ca am mai avut unul perfect acum 4 ani da ceva mai neastamparat[:D] Simo[flo]pt tine, ma bucur ca esti bine! Erika pupici burticii! Ralu, ai vb cu Carmen de hainutze?si eu am baut tot timpul cafea, fara sunt ca drogata. MAnu de ce esti intoarsa pe dos? va pup gagici, noapte buna Cristiana, gagalicea Theodora Alexia ( 30 mai 2003)si galuscutza Carina Sofia(10 mai 2007) [url="http://community.webshots.com/user/gavris_family"]comorile noastre iubite[/url] [url="http://family.webshots.com/photo/2398712520101361752qzAEgt"]CRACIUNITELE SCUMPE[/url] [url="http://www.desprecopii.com/info.asp?id=531"]nasterea papusii Theodora[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ola gagici, Manu m-am molipsit si eu. Sunt intoarsa pe dos rau de tot. Cristiana ce vaccin a facut Carina? [pup] la toate, ies pana nu dau si la altii starea asta tampita de disconfort TOTAL mama de Ileana Cosanzeana [url="http://community.webshots.com/user/ralucarusse"]poze[/url] "De poti sa nu-ti pierzi capul cand toti in jurul tau si l-au pierdut pe-al lor gasindu-ti tie vina... De poti s-auzi cuvântul rostit cândva de tine Rastalmacit de oameni, ciuntit si prefacut" - R. Kipling
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stanca sanatate lui Razvan....cum a facut asa repede pneumonie?? saracutzul [pup] Cristiana si Norbert isi mai da ba cu pix ba cu carioca...depinde ce gaseste dar pe maini si picioare si zice ca e tatuat [8D] Roxana eu cred ca Serban a facut pe el kk nu pe "colegul", nu?[:D] va pup mama de ingeras Norbert (07 dec 2003) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/jozsae/my_photos?urlhint=actn,del%3as,1%3af,0"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Sper ca presimtirea mea negativa sa fie doar pneumonia lui Razvan desi cam banuiesc ce ar putea fi. Oricum ma bucur ca e mai bine, nu mai face febra dar inca tuseste destul de rau.Maine mergem la control sa vedem cat mai facem tratament. Roxa cum de s-a facut Serban asa de rau?Ingrata pozitia ghiocelului dar daca e nevoie e ca de voie buna. Erika pur si simplu a facut pneumonie, nu stiu de ce. Mami de Razvan(07 martie 2004) Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...