Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cluj rulz!- cap.76-Sarbatori fericite!


Recommended Posts

La multi ani 2008! Noi inca nu ne-am revenit[:D].La rev ne-am distrat super, mancarea a fost buna insa la muzica se mai putea "lucra".A fost si tombola la care am castigat.Ieri am inceput anul cum se cuvine cu prieteni dragi si povesti nenumarate. Azi incercam sa ne revenim si maine sa mergem dupa Razvan. Manu sa stii ca ne-am gandit si noi la un karaoke dar nu am avut ocazia.[:D] Mami de Razvan(07 martie 2004) Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani trupa vesela! Un 2008 grozav va doresc, multa sanatate si numai bucurii dragele mele! Eu nu ma satur de somn...am petrecut cu prieteni buni, a fost ok, am ras mult si ne-am simtit foarte bine...pana dupa 4 dimineata si parca m-am defectat, mi-e somn tot timpul. Am si iesit, am patinat, baietii mei au mers la sanius, s-au distrat...acum ma asteapta un maldar de haine la calcat, ca de maine mergem la serviciu. Am un feeling totusi ca 2008 va fi mult mai bun decat anul trecut Doamne Ajuta! Stanca si Mariana, vreau sa vad poze de la Chios! Soro, vreau sa-ti vad bluza ;-) Cristiana, cum ati petrecut? Va pup si abia astept sa va vad!! Roxa
It's the first day of the rest of my life!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani fetelor! Sanatate la copilasi si voua putere de munca. Noi numa' cat am ajuns de la Bistra unde am stat de anu' trecut. A fost fain si bine...A fost Mos Craciun cu cadouri muulte (cam prea multe dar vad ca nu se invata) Corina am vazut ca m-ai sunat de multe ori dar cand te-am sunat inapoi nu te-am prins[alcool] mamica fericita de [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/svety_c/album"]Dany-boy (apetitus continuus)[patut][/url] [url="http://www.dropshots.com/svety"][tv][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele, scot si eu capul din zapada (pe aici e JALE) sa va spun si eu tuturor un 2008 minunat, ma bucur mult ca v-am cunoscut, ma bucur ca am descoperit site-ul si v-am descoperit pe voi. Sunteti minunate toate, unele mai apropiate de sufletul meu, dar toate sunteti deosebite si imi face placere sa vorbesc cu voi.

Noi am petrecut un revelion frumos si linistit (cu mici exceptii), la Comarnic, cu incursiuni la Predeal sa schiem. Ileana a fost foarte incantata de zapada dar foarte tzafnoasa in ultimul timp. Cred ca ii apar dintisori sus. Cristiana, am dat si eu o geana la pozele "craciunoase". Foarte scumpe fetele tale.

Fetelor, nu pot sa va descriu ce e in Bucuresti. Nu am vazut aici asa zapada NICIODATA. Bucurestiul e paralizat in totalitate. O sa pun deseara niste poze sa vedeti. Azi dimineata m-am trezit ca o floare sa ma duc s-o iau de la gara pe coana mare si cand am vazut ce e afara am picat pe spate. La propriu. Dupa ce m-am dezmeticit m-am intors acasa, am sculat sotul si finul din dotare si i-am trimis la gara, ca finul are o masina mai mare si mai stabila decat clio meu. "Noroc" ca trenul a avut 3 ore intarziere si au ajuns si baietii la gara.

Si vreau sa zic ca ninge in continuare.

O sa va tin la curent cu deszapezirea. Si musai poze.

 

mama de Ileana Cosanzeana

 

poze

 

"De poti sa nu-ti pierzi capul cand toti in jurul tau si l-au pierdut pe-al lor gasindu-ti tie vina...

De poti s-auzi cuvântul rostit cândva de tine

Rastalmacit de oameni, ciuntit si prefacut" - R. Kiplingid="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani si de la noi, sa aveti parte numai de bucurii, multa sanatate si fericire in anul nou! noi am petrecut bine, acum mai mult in fuga ca maine mergem la tura a 2-a in austria, hihi, tare neseriosi mai suntem, nu?piti a crescut mult, de cand n-am vazut-o, cred ca ne ies si dintisorii de sus, cu raceala mai sforaim putin, dar sper si cred ca e spre bine. va pupic pe toate si va doresc o saptamana frumoasa, de saptamana viitoare sper sa pot sta si eu mai mult. pupici la mamici si bebiti Meli+[copil]Timea-Larisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

http://www.youtube.com/watch?v=kTmLMCNYzEE Am "murit" de ras. Daca il stiti pe Achmed the dead terrorist. Daca nu, uitati-va intai aici: http://www.youtube.com/watch?v=1uwOL4rB-go mama de Ileana Cosanzeana [url="http://community.webshots.com/user/ralucarusse"]poze[/url] "De poti sa nu-ti pierzi capul cand toti in jurul tau si l-au pierdut pe-al lor gasindu-ti tie vina... De poti s-auzi cuvântul rostit cândva de tine Rastalmacit de oameni, ciuntit si prefacut" - R. Kipling
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns acasa in formatie completa.Mai avem o saptamana de vacanta si incercam sa facem toate vizitele, sa saniem si sa ajungem si la patinoar. Azi am gatit pentru 2 zile si am de gand sa stau. Roxa am si eu de calcat.Ar fi fain sa o facem impreauna asa ar trece mai repede[:D] Mami de Razvan(07 martie 2004) Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scuze gagici, am promis poze da' nu ma pot tine de cuvant. Nu am facut poze, insa sper ca azi sa pun cateva cu Ileana pe webshots. Roxana, ma bucur ca ti-a placut achmed. Eu am ras cu lacrimi cand l-am vazut prima data. Mi l-a trimis si mie un prieten. Ileana e tare ciufuta. Abia ne intelegem cu ea. Acum ii e un ochisor rosu si lacrimeaza si nu ma lasa sa ii pun picaturi. Stranuta, are nasul infundat si ii curge, am senzatia ca o paste o raceala. Va las , poate mai intru mai incolo. mama de Ileana Cosanzeana [url="http://community.webshots.com/user/ralucarusse"]poze[/url] "De poti sa nu-ti pierzi capul cand toti in jurul tau si l-au pierdut pe-al lor gasindu-ti tie vina... De poti s-auzi cuvântul rostit cândva de tine Rastalmacit de oameni, ciuntit si prefacut" - R. Kipling
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...