Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

IASI - mandra cetate (74)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

LA MULTI ANI ,IUSTIN !id="red">

 

Sa cresti mare,sa fii sanatos si sa ai mult noroc in viata!

 

 

Carmen,pupici dulci flacailor,sa-ti aduca multe bucurii sipoate reusim sa ne vedem mai des !

Cu drag,

Cristina,Rares,Mihnea si Cristiid="blue">

 

 

Dupa 20 iunie poate organizam o intilneala![:D]

E si Raluca aici cu mica printesa si spera sa ne revedem!

[flo][pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by mephala30

prezenta si eu...maine il serbam pe Iustin la gradinitza, astept cu nerabdare, :)


id="quote">id="quote">La multi ani Iustin! Sa cresti mare si sanatos si norocos! O copilarie fericita si sa aduci numai bucurii alaturi de fratiorul tau parinitlor!"La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hristos s-a inaltat! La multi ani! Iustin. Mephala, sa-ti traiasca baiatul si sa fie sanatos. Carmen, spunem si noi prezent. [url="http://good-times.webshots.com/photo/2933244120103074785NXkTfh"] poze din aprilie-mai [/url] [url="http://community.webshots.com/album/562542521yzIqfg"] Poze Stefy [/url] Lacramioara mamica [copil] Stefaniei Iulia (05.12.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Iustin!!! Sa cresti mare sa fii sanatos si norocos...[s][s][s] Si HRISTOS S_A INALTAT!!!! Carmen eu am fost de curand in Scoala Junior. Am auzit numai vorbe bune...au sali dotate cu de toate...ma rog...se pare ca si inscrierile se fac din timp...adica cu vreo 2-3 ani inainte... Mai fetelor eu maine plec in excursie si ma ingrozeste vremea asta...mai ales ca mergem la munte...cred ca trebe sa-mi iau haine groase...poate vedem si zapada. Pupici, Gabriela si baietii[dual]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...