Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence minunate! (87)


Recommended Posts

Alina.a am vazut-o pe Elisa .A crescut si-i merge tare bine.Mi se pare ca mai mult seamana cu tine.Ce bine ca vrea si mancarea nu numai sanul.La Gemi ati fost,nu?e fain si ce de clovni si zane.....Mel ar fi fost pe spate.Eu am dat o tura la Grand Center si e naspa.Tot mai putine jucarii. Miha te cred ca mai vrei o fetita.Draga de tine cu atatia barbati.Te invidiez insa pt casa.Cred ca si eu tot fetita vreau [ups].Na ca am spus-o [:D]voua v-am marturisit si Diana mai stie.Dar pana la urma nu conteaza ,sa fie sanatos.Ovi nu are preferite. Gabi i-am aratat de 2 ori cum sa se urce pe scaunel ca sa ajunga la WC mai bine.Seara mi s-a parut ca sta prea mult in baie pt pipi si spalat de maini,era si liniste asa ca am mers sa vad ce face.In mod normal ma scoate afara din baie pana termina.Domnisoara mea se servea de pe scaun cu fardurile mele[:D].Sincera sa fiu ,imi ranea orgoliul de mama de fetita daca nu umbla la ele.O tenteaza fooooooooooarte tare.Asa ca am privit-o cu mandrie [:-)))][:-)))] cum s-a spoit. Alina asa suntem si noi,in privinta hainelor de iarna.Nici macar bocanci nu am,cred ca nici caciula.Mel in schimb ,e dotata.Chiar are o salopeta din Jegson care-si merita banii(putini) cu varf si indesat. Carmen[gravi](15+) si Melania Ioana(14.01.2005) [url="http://dexonline.ro/corect.php"][cit] ASA DA-ASA NU ![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[*]LA MULTI ANI 2008 [*], sa aveti un an mai bun, sa fiti cu toate sanatoase si fericite, sa aveti parte de ce-i mai bun pe lume! Ma bucur ca v-am regasit, am tras chiulul la greu de la ziua lui David [:I], multumesc tuturor pentru urari! Din pacate ziua lui David am sarbatorit-o doar noi doi, tati a venit abia dupa doua zile din Germania, dar am avut o zi cu adevarat plina, am facut si tortulet, ne-a jucat si de-a alesul de pe tava, si ce daca am fost singuri acasa? David a ales plicul cu bani, celularul si, in final, o carte. Piaptanul, foarfeca si cheile de la masina au ramas de caruta. Craciunul si Revelionul au trecuta acasa in jurul sobei, ne-am mai plimbat, am mai fost la tara sau la prieteni, au trecut zilele de vacanta. De Ravelion am fost iesita din "circulatie", asta dupa ce am mancat cu lacomie niste sarmale la pranz iar catre seara i-am facut lui tati poftele, oua umplute si salata de boeuf. In Austria nu ne-am mai dus, David a incheiat tarziu povestea cu muci, dar marea problema ar fi fost masina care face fitze, precum si porumbeii si cainii care ar fi ramas fara apa. Cam astea sunt noutatile la noi, mai citesc din urma si revin. cristina mamica de [copil]David (21.12.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica am vazut pozele si filmuletele cu Diana nazdravana. ce frumos spune poeziile la Mos Craciun. Alina.a am vazut-o si pe bubulina ta. Doamne ce dolofanica e ca iti vine s o mananci toata. Tu ai mai slabit. Ne-am dat prin oras in seara asta. Am fost la patinoar, dar cand am vazut ce imbulzeala e si mai aveam inca de asteptat vreo20 min am zis pas. Am fost la Gemi dupa aia, toate bune si frumoase pana m-a vazut Ioana la un moment dat si a inceput sa ma strige si sa planga. Degeaba m-am ascuns ca nu au mai putut alea sa o potoleasca. In drum spre casa ne-am oprit la un vecin la mici si bere. Acum dorm toti inclusiv al meu husband pe care am sa il trezesc acum sa ne uitam la un film. Noapte buna!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] Buna fetele,mersi tuturor de aprecieri si de urari ALINA.A [pup] Eu iar sunt iar ocupata rau si n-am avut timp sa vad pozele si filmuletele voastre (taman acum cand ati pus mai multe [bang]),dar le recuperz eu pe parcurs - sper ca in WE,impreuna cu Diana evident [:D] Ce e la GEMI CENTER??? N-am mai fost din primavara,de cand am fost la locul de joaca cu Diana. Poate voi sunteti mai plimbarete,daca mai aflati de ceva targ cu tobogane de-alea mari gonflabile,dati alarma! Noi am fost inainte de Craciun la Expo la Targul de Craciun si a fost nebunie,s-a catzarat Diana mea si s-a dat la greu vreo ora jumate intruna si pe ala unde scria la copii peste 4 ani,printre picioarele alora ( si erau si copii de 10 ani acolo [bang]).Si pe burta,si de-a rostogolul,nebunie mare,dadeau unii peste altii,dar nu le pasa ... [:D] Abia am luat-o din zona. va las ca iar m-am lungit ... Nopate buna!
MONI SI DIANA (01.01.2006)
[url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIA MEA [/url] " Fiecare om pe care il întâlnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare." ( Sigmund Freud )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristiana, bine ai revenit![bis] Ceva poze cu David nu ne pui? Gabi, la ce filme va mai uitati? [:)] Monica, spor la lucru! Te lasa Diana sa lucrezi(contabilitate) cand esti acasa? La Adelina i-au iesit ceva bubite rosii pe putzica si de ieri una in zona inghinala care azi s-a facut mai mare si cu cap alb, e f inflamata. I-am pus Fucidine unguent si ihtiol, sper sa treaca si sa nu fie nevoie de antibiotic, sa vedem cum e pana maine.[:(] O doare cand o fac cu unguent. Sper sa nu fie vreun stafilococ mostenire din Matern si acum sa-si faca "aparitia".[bang]
[vampa]Alina cu [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653339.png"] Adelina[/url][pis] (31.08.2006) & [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653351.png"]Dragos[/url] [bonjovi](11.04.2002) [url="http://community.webshots.com/user/alinamorostes"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina imi pare rau de Adelina,saracuta.Sper sa-i treaca cu tratamentul tau.Cand mergeti la Arieseni? Moni curajoasa Diana ta.Am vazut si eu topoganele de la expozitie si le-am gasit periculoase.Am observat si la Mel ca dupa 2 ani,2 ani si ceva intervite teama de anumite lucruri,dar poate nu e universal valabil. Carmen[gravi](15+) si Melania Ioana(14.01.2005) [url="http://dexonline.ro/corect.php"][cit] ASA DA-ASA NU ![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] Bag si eu nasul pe fuga,ca-s in plin proces de calculat salarii [bang] ALINA evident ca nu ma lasa Diana sa fac conta acasa - o fac cand o scoate mami sau sotul afara,cand doarme,sau o mai trimit cu unul din ei,in apartamentul lui frate-meu,care e la acelasi etaj si e pe jumate gol - doar doarme acolo,ca e neinsurat.Acolo-s si jumate dintre jucariile ei. Imi pare rau de Adelina,pusi sa ii treaca repede! MELANIA sa stii ca e intradevar foarte curajoasa Diana.Inca de la un an jumate s-a dat singura pe tobogan din ala de plastic luung - la Gemi Center, de se uitau fetele alea la ea ca la felul paispe [:D] Mie astea de care zici,nu mi se par defel periculoase.E adevarat ca-s abrupte,dar sunt moi si largi,pot da cel mult unii peste altii.Dar NU LE PASA! [:D] Pusi,ma intorc la munca [bang]
MONI SI DIANA (01.01.2006)
[url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIA MEA [/url] " Fiecare om pe care il întâlnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare." ( Sigmund Freud )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA multi ani tuturor! Sa aveti un an extraordinar, plin de succese, de veselie, de iubire si sanantate! Noi de Craciun ne-am tot plimbat pe la unii si pe la altii, iar Revelionul l-am facut la Zadareni. Nimic deosebit. Alex e ok, desi aveam ceva emotii, pt ca nepotu-meu e cam racit. Marti tre sa mergem sa ii faca dr de familie vaccinul ROR. Anca [mamica], mami de [copil] Alex [foto][url="http://community.webshots.com/user/ancapolgar"]Poze[/url][foto] "Devii ceea ce gandesti in majoritatea timpului." Nimic nu e imposibil pentru cei care privesc catre cer.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am intrat din pacate doar sa va spun o veste rea, nu mai sunt insarcinata. Nu vreau sa intru in detalii, nu ma simt bine. Stiu ca veti fi alaturi de mine si va multumesc de pe acum, dar va rog sa cititi si sa treceti peste. Le rog pe gravidutze sa aiba grija de ele si sa nu isi faca ganduri negre din cauza vestii mele. Bogdan este bine, energic ca de obicei.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut, eu am avut o noapte infern. Pe la 1 ne-au plecat musafirii, pana pe la 2 abia am reusit sa culc copii ca mai e fetita unor prieteni la noi si numa de somn n-aveau chef. Cand sa ma pun si eu la somn, s-a trezit Matia plangand si asa am tinut-o pana dimineata la 5 .L-am suspectat ca-l doare urechea, i-am pus si picaturi dar n-am reusit decat sa-l enervez. Pana la urma cred ca e vorba de canini, pentru ca l-a ureche il apas oricat de tare si nu zice nimic. Acum bineanteles ca-i picat in cap de somn. Pe copii mari i-am pus sa faca ordine la ei in camera. Au si aspirat. Heheh.. sunt o fericita. Anca, bine ai revenit , chiar vroiam sa intreb de tine. Nico ce mai face? Waw eu fac mancare si astia urla ca miroase parca a facut Matia K-K. Na faina incurajare. Eu [gravi] cu [baietel]si Daria- 29.01.1999[zana]; Alex - 07.02.2003[bonjovi]; Matia - 31.10.2006[copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...