Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence minunate! (87)


Recommended Posts

Sarbatoarea Craciunului sa va aduca in suflete multa liniste ,fericire alaturi de familiile voaste si de minunatii copilasi care sunt cu siguranta cel mai real motiv al fericirii si implinirea a tot ce va doriti. [url="http://www.flickr.com/photos/47847315@N00/2135194560/"]CRACIUN FERICIT[/url] alaturi de cei dragi [pup][pup][pup] Ildi [gravi] si [sofer] David (2 mai 2006 )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Maria, La multi ani !fericiti si impliniti alaturi de cei dargi.Mara a crescut mult si nu-mi vine sa cred ca e mamoasa [:D],eu ma gandesc la Mel a mea.Nu-mi vine sa cred ca are acusica un an.Va pregatiti,macar cu ideile? Sunt gravida ....sunt gravida....nu mai am greturi dar ma doare capul ceva de nedescris.Beau la cafea si Cola [bang]de nu ma i stiu de mine. Miha sunteti super toti 3,tu arati bine ti-am mai spus-o deja.Mortal costumul lui Alex. Diana...ce surpriza.Bine ai revenit,macar asa mai pune cineva poze cu Mel.[:D]Sper sa ma creada fetele dar eu habar nu am avut ca Diana a scris din nou.In ajun mi-a spus si mie. Ioana ca de obicei harnica la greu.Bine ca ma incuscresc cu Diana si nu cu tine.[pupic] Alina super ideea cu catalogul.Distractie la Bihor. Gabi nasol fara ajutoare.Am tras si eu niste meciuri cu Ovi ca nu era dispus deloc sa ma ajute,dar pana la urma s-a induplecat. Ada imi faci pofta cu cozonacii tai [:D]. Moni si Ioana ce surprize ascundeti? Carmen[gravi](13+) si Melania Ioana(14.01.2005) [url="http://dexonline.ro/corect.php"][cit] ASA DA-ASA NU ![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Craciun fericit dragelor! Cristina Rubi La multi ani[s] alaturi de familia ta frumoasa!Anul care vine sa iti aduca un bobocel! Alinei 33 i-am urat la trlefon la multi ani.[^] Diana si Ildi, ma bucur ca ati revenit. craciunul e un prilej bun sa dam toate supararile la o parte. Am vazut toate pozele. Au crescut tare mult puiutii ce nu i-am mai vazut demult. Timeea e tot mai blonda, Vladut e un smecher, David tot cu falcutze dodoloatze. Am vazut-o si pe printesa Melania , ce mandra era de rochita ei cea noua. Va las ca ne pregatim de plecare. Mergem la socrii la masa. Uitam... a venit si la noi mos Craciun. Ioanei i-a fost frica la inceput de el, Tudor in schimb a fost mai deschis, i-a cantat 3 cantecele si i-a spus o poezie. O sa pun si poze dar nu am timp acum. Va pup!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioi ce ma bucur ca ne scrii Ildi! Am citit mesajul tau, am mers pe urmatoarea pagina si, cand am vazut ca te felicita Carmen pentru burtica, m-am intors la mesajul tau sa vad ce n-am vazut.[:D] Felicitari!!! In ce luna esti?[pup][pup][pup] Ce frumos e David si ce catarator e. Asa e si Vladut. Carmen, am vazut-o pe printesa Melania si eu, e frumusica si ghidusa de numa'! GAbi, cum a fost la masa la socrii? CE specialitati ati mancat? Aseara am fost la colindat pana la 11.30 noaptea. Au rezistat foarte bine amandoi piticii. Azi am fost la Lipova la Lavinia cu inca o familie de prieteni, cei care o au pe Elisa, prietena Iuliei. Au ramas amandoua sa doarma la acolo. Au primit amandoi o gramada de cadouri, am facut cam o suta de poze. Acum intru sa le vad, poate reusesc sa pun cateva. Va pup, si va urez sa va bucurati in continuare de timpul petrecut alaturi de familie![pup] Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Treeeeeeeeeeeeeezireeeeeeeeeeeeeeea!!!!!!!! ce faceti,leneviti?[:D] Tre' sa va spun ca ieri nu s-a dezbracat fiimea de rochita decat la pranz si seara cand s-a culcat.Azi de dimineata a si revendicat-o.Asa ca ..succes deplin . Carmen[gravi](13+) si Melania Ioana(14.01.2005) [url="http://dexonline.ro/corect.php"][cit] ASA DA-ASA NU ![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Craciu fericit ! Ildi felicitari pt burtica! Am vazut si eu poze cu Timeea dulcinea si Vladut fulgusorul. Tare draguti amindoi. Si Melania printesa e totala. La multi ani, Cristina! La multi ani, Alina33! A venit si la noi mosul, dar nu l-am vazut. Azi mergem la Chisineu Cris la verisoara mea. Sarbatori fericite, Cristina si gemenele -- http://sysopconsulting.homeunix.net:8080/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...