Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

salutare, is pe fuga - da am auzit ceva fain. Cine era interesata de [url="http://picasaweb.google.com/mironabeg/Martie2008/photo#5183951889137594258"]cubul Karei[/url] - se gaseste acum la Real o testoasa cu carapacea plina de activitati dintr-astea. Pretul e 60 lei. v-am pupat - fug la scarbici. deseara am o pizza cu fetele - ramane tati de servici [il]. [pup] pe toate
Miro si Karina Ioana - 3 noiembrie 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

mirona, mirona, mereu pe fuga..nu ne mai iubesti?[bang]..uite iti dau eu o pizza [papica]... fost la pediatra, e ok, nu e bacteriana, am scapat de antib, isi va reveni de la sine cu gatutzul, regim inca o perioada, a fost uimita ca cei de la babes nu l-au testat pentru rotavirus [bang][bang][bang]....acum e deja tarziu, si-a facut treaba, daca asta a fost..important e ca bine si ca nu pompam antibiotice..am intrerupt orice tratament dayanara, ce vise ai si tu ( ce face forumul din unii [:D])..acu pe bune, nu cumva matale iti arde buza dupa vreun bb2?hai zi repede ce dorinte ascunse ai! koko, unde umbli..te-ai luat la karate cu socro? scuzati buna dispozitie si glumitele aferente, nu mai pot de bcuurie dupa vizita la pediatra!
Alina,mami de Mihnea-Octavian,un anisor si un pic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

marani, misto faza cu caca din chilotei..si noua ni s-a intamplat, cand il lasam doar cu pantalonii, fara pampers...numa sa vad ca ii aluneca ceva pe picior pana jos...ghici ciuperca ce-i?...sau sa stea cu el la fund, daca a facut mai tare..si il modeleaza ca pe plastilina [:D]
Alina,mami de Mihnea-Octavian,un anisor si un pic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daynara nu f inalt are 108 cm,si 15 kg.Dar nu ma mai stresez deloc atata timp cat toate analizele repetate si ras-repetate is ok. [pup] intregul [grup].
[ruga]Doamne ajuta! Acesta este blogul puiului meu [url="http://bogdan-andrei.blogspot.com/"]Bogdan-Andrei [/url] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/eleeleabu20021029_-8_Bogdan-Andrei.png"] Varsta lui Bogdan[/url] [ruga]Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Desire[bis][bis] vesti bune de la pediatru!! Mai ce curajoase sunteti de lasati pruncii fara pampers...nu ca Dani ar face caca de 8 ori pe zi, dar nu m-ar unge la suflet sa-mi imbibe canapeaua cu arome si culori noi[:D] Miro distractie placuta Azi am fost la un parc nou...am ajuns acasa rupti in fund si-n genunchi de-atata dat pe topogane..deja se erveste singur, urca scarile, se mototoleste pana incape intre barele alea si-si da drumul...dar il astept jos c-a picat in nas...noroc ca era oe jos guma d'aia cauciucata... Baia...ati inceput sa le faceti iar baie zilnic? ca la noi ii musai... nu numai ca se murdareste din cap pana-n picioare dar transpira bietul copil de numa! si-i miroase capsorul daca nu-l spal tot la 2 zile si pe cap...poate si din cauza c-are par mult, des si aspru...am vrut sa-i iau un spray d'ala de fetite pt a lasa parul moale, dar Paco a zis ca n-avem fetita cu par suav...avem barbatoc cu par atat de tzepos ca daca pica-n cap nu-si face buba...amortizeaza parul lovitura... Azi am vrut sa-i dau pepene galben c-am luat din piata, si era trecut[V]...asa-mi trebe daca cumpar de la tigani... Mephala am o reteta noua la orizont poate pt weekendul asta...ceva dulce de pe culinar....daca dai pusi spun[^] Dbunny cu [copil] Daniel(23.11.2006) [url="http://www.flickr.com/photos/dbunny/sets/"]poze Daniel[/url] [url="http://www.dropshots.com/dbunny_28"]Filmulete cu Prichindelu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dbunny, gand la gand: ieri am cumparat si io pepene galben, tare dulce si bun a fost! A mancat Teodor ca spartul, [^]. special am intrat sa-ti dau [pup], acum spune-mi: ce pregatesti in week? Tortul sah? ...am ghicit?[:D]
_______________________________________________ Carmen, cu [cavaler]Iustin (5.06.2004) & [copil]Teodor (6.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hai ca eu am intrat iar sa ma lamentez..ca de altceva nu sunt buna in perioada asta .......conform vizitei la doctor care i-a vazut si guritza, mi-a zis ca a vazut o eruptie foaaaarte mare de masele si dinti care mai de care mai nerabdator sa iasa...fro 3 masele pe drum si un dinte..ba chiar a sugerat ca datorita acestei mari eruptii, se poate sa si verse asa des si sa aiba reflux..si fiindca azi am oprit si nurofenul, la indicatia pediatrei....vai de capul lui (si al meu)in seara asta nu m-am putut deloc intelege cu el, urla, tipa, se da cu fundu de pamant, tipa fara motiv, fara sa-i zica cineva ceva, tipa non-stop, se crizeaza, da din maini din picioare, imi trage palme si ma musca de tzatze...baia nu i-a placut, nici o joaca nimic, nici o distragere de atentie...el tipa intruna...acum l-am dovedit...cu vreo 8 ml de panadol ca altfel nu era chip...
Alina,mami de Mihnea-Octavian,un anisor si un pic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daca are cine sa-ti aduca, iti recomand baby orajel..este ff bun..cica s-ar gasi si la noi..dar nu stiu pe ce link.vre 50 ron cutiutza
quote:
Originally posted by desiree
hai ca eu am intrat iar sa ma lamentez..ca de altceva nu sunt buna in perioada asta .......conform vizitei la doctor care i-a vazut si guritza, mi-a zis ca a vazut o eruptie foaaaarte mare de masele si dinti care mai de care mai nerabdator sa iasa...fro 3 masele pe drum si un dinte..ba chiar a sugerat ca datorita acestei mari eruptii, se poate sa si verse asa des si sa aiba reflux..si fiindca azi am oprit si nurofenul, la indicatia pediatrei....vai de capul lui (si al meu)in seara asta nu m-am putut deloc intelege cu el, urla, tipa, se da cu fundu de pamant, tipa fara motiv, fara sa-i zica cineva ceva, tipa non-stop, se crizeaza, da din maini din picioare, imi trage palme si ma musca de tzatze...baia nu i-a placut, nici o joaca nimic, nici o distragere de atentie...el tipa intruna...acum l-am dovedit...cu vreo 8 ml de panadol ca altfel nu era chip...
Alina,mami de Mihnea-Octavian,un anisor si un pic
dolores si [copil]David Cristian -22.11.2006-
Daca nu stii in ce port vrei sa ajungi, nici un vant nu este favorabil
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dolores, tu ma stii...daca stiam ceva fii sigura ca iti ziceam..dar nu vreau sa ma bag intr-o discutie de care nu am habar..si sa dezinformez pe cineva..ba dimpotriva, ma informez si eu din raspunsuri...cu aceasta ocazie, caci nu se stie niciodata! ma refer la ganglioni acum despre babaciune, chiar voiam sa scriu: tu nu i-ai zis nimic? te-ai certat cu ea? (ca nu ai dat detalii despre asta)...eu nu sunt genul sa tac, la violenta unui adult fata de copilul meu (si fata de orice copil )cred ca as fi vazut rosu...daca il impingea un alt copil, era cu totul altceva..dar sa puna mana o straina zapacita si stresata pe al meu, indiferent ce ar fi facut, e doar un copilas care nu stie ce face si daca raneste pe cineva. (asta tre sa le insuflam noi, dar nu se face de azi pe maine iar consecintele faptelor lui le va invata cel mai bine, cred eu, din ceea ce i se va intampla lui personal..si noi sa fim constanti in ceea ce incercam sa-i invatam) cred ca lasam domnia la o parte, si bun-simt si diplomatie si tot...este mult prea grav pentru mine ca cineva sa-mi atinga copilul cu reavointa...
Alina,mami de Mihnea-Octavian,un anisor si un pic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...