Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

buna,sa va povestesc si voua...am avut revederea de 20 de ani de cand am terminat liceul... dau copy am terminat cu intalnirea... am avut emotii,simti ca te intorci putin in timpinsa totul e schimbat....scoala e altfel,schimbata ...in sensul bun...profesorii parca sunt la fel,colegii s-au schimbat insa[:D]...pe multi aproape ca nu i-am mai cunoscut,cel putin baietii,fetele au ramas cam la fel[:D] am avut si o intamplare care a umbrit putin revederea asta...la final patroana restaurantului voia sa ne ia 3 mil de caciula,asta insemnand 6 mil de famile ca ea asa a socotit,ca asa a stabilit meniul de 1,5 mil si cum nu au venit toti colegii ea ce vina are... si pe masa nu au fost deact aperitive,friptura(pe care a facut-o la nr. de pers) cateva sticle de bautura si tort... am negociat cu ea pana la urma si a ramas la 2,5 mil de persoana... toata afacerea a costat 60 de mil(pt toata lumea)...cu banii(aproape 200 euro) astia petreceam la greci o saptamana casa si masa....in fine,asta e am luat teapa[bang]....alta data nu mai facem asa,mergem in momentul respectiv undeva si platim pe loc... cam asa a fost intalinrea noastra,oricum a fost frumos ....una peste alta... va pup pe toate, Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dragi regasite, poftiti la cafa [cafea] si o gustarica [papica]. Bambo [pup]iti spun din ceea ce stiu:strabismul se corecteaza cu ochelari daca nu-i muschiul ochiului deteriorat,daca e ...se face operatie dar fff rar se vindeca si asa([iartama] ca sunt sincera-stii ca si Bodo are cataracta[:(].Noi facem pe langa tratamentul alopat si unul homeopat.Nu stiu daca ai incredere sau ...dar iti spun si DD imi e martor,al meu prunc a facut atatea progrese si tot ce am obtinut in primul rand multumita lui Dumnezeu si apoi a tratamentului homeopat. [pup] intregul [grup]
[ruga]Doamne ajuta! Acesta este blogul puiului meu [url="http://bogdan-andrei.blogspot.com/"]Bogdan-Andrei [/url] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/eleeleabu20021029_-8_Bogdan-Andrei.png"] Varsta lui Bogdan[/url] [ruga]Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele mele dragi si iubite,impreuna cu copilasii vostrii,ai nostrii,ai tuturor!!!!! BAMBO.....pupam ochisorii antoniei si ai sa vezi ca totul luat din timp se vindeca repede.... DESIREE.....nu m-am luat la tranta cu socro,dar a venit la noi alaltaieri(eu eram plecata la cumparaturi cu sormea).....cand am intrat in casa,le-am spus hallo! la amandoi si mi-am continuat sa-mi despachetez sacosele ca si cum nu erau acolo.s-au jucat putin cu copchii dupa care au plecat.dar inainte de a pleca nu au uitat sa "mi-o traga" cu replica : "pe maine!"....stii povestea cu sambata la masa.ei! iata ca nu m-am dus,in primul rand nu-mi face nimeni program in ziua de sambata,mai putin socrii...nu am sa-mi inchid eu o zi asa frumoasa uitand-ma la ei si la cumnata aia nesimtita si scarboasa.sigur am ofticat-o pe socro si i-am rupt inima ca nepotica ei nu au avut "papusile" de joaca pe pascal si ....sophia.ca de fapt toate intalnirile astea cu intraga familie e doar cu un singur scop.sa nu se simta nepotica favorita singura si sa se joace singura ca pe bunica o doare sufletul ca nu mai are frati.si ce vina port eu?sa facem pe domnii de companie pt o copchila?pt care eu....sincer si nu ma ascund,nu am nici cel mai mic sentiment.asat din cauza masii,ea a creat aceasta situatie....a si a bunicutei cu nepoti care stau pe podium.locul I,locul II si.....un loc III noi am fost ieri la o piscina,in statiunea SEEFELD...cine a fost in austria stie ce spun.o super piscina,mare si frumoasa.copchii au fost in delir,i-am bagat in bazinul mare8nu am avut aparat foto,dar intentionam sa mergem mai des si promit sa nu uit apatratul).cand sa plecam,o vad pe sophia ca se concentreaza cu privirea intr-un punct(era in picioare,imbracata in halat de baie si fara pampers sau orice altceva).....si scapa de sub halat un cacatzoi,de am ramas oripilata.am fost tare mandra de ea,ca de mult nu mai arata scaunul ei asa consistent,de vreo luna e numai apa....ei i se inrosesc sprancenele si are lacrimi in ochi cand face kk....mi-era dor sa o vad asa,ca atunci cand facea apa,nici nu sesizam ca face kk decat ca miroseaaaa.... amandoi repeta toate cuvintele si in special ultimul cuvant dintr-o propozitie(din discutiile purtate in mod firesc in casa).mi-e drag de ei si sant foarte mandra de ei.... multe lucruri fac si ma uimesc,lucruri pe care nu le pot descrie in cuvinte.voi stiti ce vreau sa spun pt ca sant sigura ca fiecareia dintre noi i se intampla asta zilnic....ce sa mai,sant cei mai destepti copii din lume,copii nostrii!sa ne traiasca si sa fie sanatosi!...si noi pe langa ei. am facut o mazare cu maslinute si morcovei,si cu carnita de pui.....te dai de-a dura mancand.astept copchii sa se trezeasca,ii hranim si o stergem intr-un parc zoo.vremea e cand inchisa cand soare,nu e frig,nu ploua...e numai bine de iesit. VIOLETA.....foarte tragica povestea baietelului,greu mi-a fost sa citesc pana la capat....cumplit!!!!! nu v-am zis ca m-am tuns in romania,nu?daaaaaaaa,m-am tuns bob,ma rog...un bob acolo,dar macar am scapat de niste par care ma enerva,inca mai am sa tund din acel par insa incetul cu incetul.....si asa cred ca o sa fiu o "boaba" multa vreme,ca pana scpa de parul aiurea si sa pot spune ca il las sa creasca de acum ca e sanatos...ahaaaahaaaa!!!!mai este pana atunci.o sa merg sa caut niste poze facute de niste prieteni de ai mei,in romania,sa le bag pe link....sa vad ce gasesc,ca eu poze nu am facut....dau anunt!pana atunci...pupici din ciocolata,floricelele cele mai colorate din lume,cate un buchetel pt fiecare si muuuuuulte imbratisari!!!! Pascal si Sophia [url]http://www.youtube.com/watch?v=Zy3Izem5efM[/url] fetelor, va rog din suflet sa va uitati la clipul asta. [url]http://www.clipfish.de/player.php?videoid=MzY1MDN8Mg%3D%3D[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dragi regasite, poftiti la cafa zilnica [cafea] si o gustarica [papica]. Va doresc o zi frumoasa ,o sa revin dupa recuperare. [pup] intregul [grup].
[ruga]Doamne ajuta! Acesta este blogul puiului meu [url="http://bogdan-andrei.blogspot.com/"]Bogdan-Andrei [/url] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/eleeleabu20021029_-8_Bogdan-Andrei.png"] Varsta lui Bogdan[/url] [ruga]Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor. noi suntem bine. doar ca intram mai rar ca stam muuuult de tot afara. weekend frumos chiar daca si ploios. e tot mai dulce, si stie tot. daca ii zic adu-mi aia mi-o aduce si cere pupic drept recompensa. e tare scump... sambata am fost in parc cu el si m-am intalnit intamplator cu yagmur si Luca. super draguti amandoi.a,m facut schimb de numere de telefon si ne-am promis ca ne vom revedea. cam asta am facut. Koko, va pup mult de tot., desiree ce mai face octavian, MIro ce scumpa e si kara mor de dragul ei. Bambo imi pare rau de ochisorii Antoniei, dar e bine ca ai descoperit asa repede. se va reface. nu mai plange. Toti copilasii nostri sunt cei mai frumosi si destepti [:D]. Va pup pe toate toate fara exceptie. [url="www.sonia.as.ro"]Ajutati-o pe Sonia[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Desiree te-ai chefuit cu gravidoasa spanioala ha? hai spune tot de bunavoie si nesilita de nimeni...ce-a primit Octa? Roana mai baga si tu o pozica cu plimbarile voastre prin parc[;)] koko...doua lucruri am sa-ti spun...asa de la obraz!! 1. Poze cu tunsoarea noua. 2. reteta de mazare cu maslinute!!! te-ai speriat ca ma iau de viata ta? ehhhh?[pup] violeta ceea ce tu povestesti acolo...e traditie romaneasca deja...e ca un sport national, hai sa profitam de cine putem[:(] Chestia-i sa mergi cu manusi a doua oara sa nu te mai arzi! Miro[:D]eu stiam unul cu o baba la colt de strada cu curca-n brate...si trece unul si-o intreaba: o dai maica? si ea raspunde: as da-o da' cine-mi tzine curca intre timp? Mephala n-am tras sarpele-n poze ca nu l-am facut..al meu sot are azi programare la ceva test special pt piatra la rinichi si-a trebuit sa tina regim 2 zile... Dodo[pup] Dayanara te-ai mai descurcat cu pc-ul sau l-ai incalcit de tot? Dbunny cu [copil] Daniel(23.11.2006) [url="http://www.flickr.com/photos/dbunny/sets/"]poze Daniel[/url] [url="http://www.dropshots.com/dbunny_28"]Filmulete cu Prichindelu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dbunny, mesaj especially for you ca am casa intoarsa pe dos si tre sa o pun la punct, inainte sa ma asez l calculator [:D] m-am chefuit cu gravidoasa si cu micul alexandru din burtica, nu a vrut sa miste deloc la mine desi am pipait-o peste tot..mi se facuse dor de burta mea umblatoare [olala] octavian a fost un deliciu ca de obicei cand e lume multa in casa, cu exceptia catorva momente de crize datorate maselelor..nervisori mititei..bunica-sa a inceput sa dea bataie la usa, scaun sau podele cand el se loveste, el a invatat repede si prin urmare cand il supara maselele si nu-i intra nimeni in voie...imi trage palme..daca se supara pe mine..jap una peste ochi...i-am atras atentia maica-mii sa nu mai dea bataie la lucruri ca uite ce face monseniorul...acu trebuie sa lucram la palmutzele respective...[bang] a primit o masinuta mare mareee cu telecomanda, a inceput sa roada antena si sa vrea sa o scoata de acolo...asa ca i-am ascuns-o..pentru mai incolo..super faina..si niste costumase de vara super bengoase de la espagna...[:D] nu mananca bine..doar roade coji de paine..il calmeaza la masele, probabil..deci baga paine la greu asa ca nu ma stresez.. aaa. si tzatza... intru dupa ce imi pun casa la punct..cu poze din acest week-end cu gravidoasa si octavian bai nene, are o burtaaaa..abia se vede femeia de dupa ea..si e abia in luna 7...baiatul e mare, dr a spus ca nu se naste sub 4 kg...are cu cine semana...frate-meu are 1.92....asa ca pazea ca mai vine un urias in familie va pupo pe toate si revin...
Alina,mami de Mihnea-Octavian,un anisor si un pic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bamboletta, acu am citit , imi pare rau ca ai plans , despre antonia nu.ti face griji asta se corecteaza si e bine ca ati aflat din timp, oricum e o fetita superba si ochelarii nu schimba asta, mereu cand va vad zic ca e frumoasa ca tine, dar are in plus ochii aia din cale afara de frumosi deci e mai tare ca tine :) dbunny - uitai sa scriu ca mi.au iesit bine vinetele date prin chestia aia, ca mi.era lene sa toc mult am lasat vista pe asta nou n.am avut timp sa.mi pun xp, ala vechi l.a dus azi sa vedem cat cere sa.l repare, ca la service toshiba ne cereau vreo 500 de euro, adica luam unu nou... desiree cand se naste nepotelul? kokorina abia astept sa vad cum te.ai tuns, e bob adica scurt ca un bob sau asa se numeste tunsoarea ? [url="http://community.webshots.com/user/dayannara"]ivan si dayanara[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...