Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

quote:
Originally posted by desiree welcome to the club..caci si al meu doarme de la 11 si are deja 2 treziri...
beeeeey adica tu ma inviti pe mine in clubul infiintat de moi acu optshpe luni de zile? ha![hot] Dolores...nu fii trista mami, c-or sa vina timpuri mai bune, ai nitica rabdare, ia-ti inima-n piept si rabda nitel...si intre timp nu uita sa zambesti, ca nu mai vad okii aia imensi albastrii lucitori in care se citea pur si simplu fericirea...aham...okii aia care abia se vedeau de atata burtok...da da..pozele alea in piscina cu tine gravi nu le uit pana mor...sa nu uiti sa mi le pui odata...[;)] Dbunny cu [copil] Daniel(23.11.2006) [url="http://www.flickr.com/photos/dbunny/sets/"]poze Daniel[/url] [url="http://www.dropshots.com/dbunny_28"]Filmulete cu Prichindelu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

dbunny, david asa fost de mic cu somnul..a avut o perioada super scurta cand la 9 adormea si pana dim nu se trezea..dar putin a tinut..dar aici nu m-am referit doar la nesomnul lui..poate ca eu vreau sa le fac pe toate, sa fie si bine facute, si multe odata , si singura si tot asa...dar asa cum ai zis, oboseala si fizica si psihica si-a cam pus amprenta si odata trimis acest raspuns as vrea sa inchid subiectul asta..multumesc dolores si [copil]David Cristian -22.11.2006-
Daca nu stii in ce port vrei sa ajungi, nici un vant nu este favorabil
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...