Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Salutare fetele. Vio imi pare rau. cum s-a intamplat asa ceva? Mayaione, pixul merge cu spray. eu am scos multe pete de pe textile. nu stiu de pe piele. Nu prea sunt in apele mele. nu stiu de ce. sunt irascibila si nervoasa. de aceea nu prea mai pot scrie. va multumesc de intelegere. revin cand sunt mai optimista. Va pup pe toate fara exceptie si sper sa imi revin repede. [url="www.sonia.as.ro"]Ajutati-o pe Sonia[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ROANA....eu iti daruiesc putin din optimismul meu.sant sigura ca si fetele pot renunta la putin optimism si pt tine...si asa incetul cu incetul se completeaza lipsa ta de optimism.pup MAYAIONE....aha...deci ma intelegi si tu cum e cu lipsa de afectiune vis-a-vis de copilul tau cand vezi ca de fapt fata de alta nepoata e vai de mine!!!pup la ana DBUNNY.....
quote:
Copiilor tai poate le ies ultimele masele..alea de la 2 ani...si d'acolo caca acida si fund iritat...
mi-ai dat idei.... chiar am sa ma interesez si de crema de acre spui.si noi avem aici foooooarte bune dar care nu mai dau rezultat.asta ma innebuneste,ca parca mai rau le face decat sa-i trateze,cand alta data dadeam o data la poponet cu crema si nu mai aveau nika la urmatoarea schimbare de pampers.... VIOLETA.....
quote:
am fost socata dupa moartea colegului de clasa al lui Mihnea mai ales ca am fost la priveghi si la imormantare
e socant ce scrii,chiar si pt mine care nu cunosc persoana.stiu ca e cumplit de greu sa vorbesti despre asta,insa ce s-a intamplat cu un vlastar atat de fraged....Dumnezeu sa-l odihneasca! DODO....pup la bogdanel si mamica lui curajoasa.mersi de acfea,mi-am luat de una singura doua,am voie? BAMBO.....pai asta fac si eu acum.ignore...pe moment.mai vad eu cum reactionez pe viitor.pupici la caprita turbo DESIREE....pupate-as! Pascal si Sophia [url]http://www.youtube.com/watch?v=Zy3Izem5efM[/url] fetelor, va rog din suflet sa va uitati la clipul asta. [url]http://www.clipfish.de/player.php?videoid=MzY1MDN8Mg%3D%3D[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mersi de regasire... [s] Elenelor si Constantinilor [s] Dbunny, esti belea...in sensul bun al cuvantul, cea de-a treia minune e muntele!!!!!!!!!!!!!!!!!!! din cauza problemelor ce le am amanam cu mult momentul...inca nu mi-a trecut, fac tratament in continuare, no sex de mult timp si mult de-acu incolo! asa zise medicul.... merg sa has ceva ca tre sa-mi iau antibioticele, va pupam, o zi buna sa aveti! mamica de bubamara (02.12.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare salutare, acum am terminat treburile - rapid niste raspunsuri ca acusi se trezeste: [s] pentru toate Elenele si toti Constantinii. [s]
quote:
Originally posted by bamboletta pt fundulet iritat folosim "cutadem" in 2-3 zile trece
in 2-3 zile??? e prea mult mami - cauta REVIKEN la farmacie - e doar 6 lei si face minuni in doar 2 ore. [;)] Koko mami - eu ti-am spus latelefon de reviken - nu ti-ai luat? of of mami- acum erau aranjati copiii. In treaba cu soacra - parca ma vad pe mine - nici eu nu pot sa-i spun nika- mi se pune un nod in gat si nu pot sa-i spun ce ma supara. Il torai apoi pe Dani la cap. [mariaj] violeta69 imi pare tare rau - daca poti - spune-ne ce s-a intamplat - cum s-a putut intampla o asa tragedie? saracul copil -bietii parinti. [q] dayanara da - noi cu pikovitul - si DA - darezultate. tu de ce l-ai aruncat? nu-i placea lui Ivan? sau uitai tu sa i-l dai? Dodo-pui io l-am pierdut pe Bodo pe drum - mai pui plizzz inca o data link-ul? merci [pup] mayaione pupici tie si Anei. Roana imi pare tare rau ca nu te simti bine. [pup] site asteptam inapoi cand esti mai bine [pup] Dolores voi ati incercat pikovit? la noi merge. [pup] nu mai astepta raspuns de la Diana - azi am vb cu ea la telefon - o perioada sta deoparte de calc. [pup] marani bine ai revenit. [pup] cum maistai cu tratamentul? cat mai tre sa-l faci? Alex, Danita voi cum va simtiti? v-am pupat pe toate [pup] noi suntem oki. cautam gradi/cresa pentru a o duce din septembrie cand vreau sa ma intorc la lucru. Caut particulara deocamdata - insa dezamagiri din toate directile. Mai cautam. v-am pupat [pup]
Miro si Karina Ioana - 3 noiembrie 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dyanara, ultima oara am fost pe septilin, acum i-am luat iar pikovit..ideea e ca el ar manca doar ce-i place..e in toane de ma scoate din pepeni...dar oricum nu-ti imagina ca sparge frigiderul de la pikovit..intr-adevar are pofta de mancare dar el tot simandicos este sunt super de super de nervoasa. asa m-a enervat o babaciune in parc de imi venea sa o agatza de un copac. mi l-a impins pe david din cauza ca a aruncat cu nisip in nepotul ei..mai, daca era in picioare sigur cadea..si mi s-a aprins beculetzele..zau asa..imi vine sa plang de nervi..nici acum nu m-am calmat si aste s-a intamplat undeva la ora 13.30....orice pana la david..se uita tot parcul la noi..ce de rahat a fost dolores si [copil]David Cristian -22.11.2006-
Daca nu stii in ce port vrei sa ajungi, nici un vant nu este favorabil
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miro scumpa [flo] chiar daca pierzi link-ul mereu ao sa-l gasesti la semnatura mea[:D].Pozici calde[url="http://bogdan-andrei.blogspot.com/"] aici[/url] Koko sigur ca-i voie si cate doua[:D].
[ruga]Doamne ajuta! Acesta este blogul puiului meu [url="http://bogdan-andrei.blogspot.com/"]Bogdan-Andrei [/url] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/eleeleabu20021029_-8_Bogdan-Andrei.png"] Varsta lui Bogdan[/url] [ruga]Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare, nu avut net dar nici timp de mai nika . mama a venit home, am 2 copii acuma. mama se poate misca dar majoritatea timpului zace in pat. bomba de energie ce se cheama P sper sa ii dea putere sa se ridice. e demoralizata rau si dezamagita de dr din bv. P e bine, ieri am invatat amandoi Ingerelul ;) pupici D [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunard20061129_-8_P.png"]BeBelusca[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe maine am facut spanac...lui Dani cu orez...noua cu sos cu faina... Am vrut sa va spun ca Dani al meu parca papa mai bine de cand nu-i mai dau noaptea biberon... sau o fi de la altceva? nu stiu, dar papa zilnic fructe la borcanel, cateodata banana sau mar in bucatele de la mine, cam 600 ml lapte pe zi, o portie de papa serioasa(carne/peste/verdeturi/orez) + cina(supica cu taitei sau omleta cu una alta...). IK s-au mai ingrosat piciorusele ca tare aratau a carlige[:I](tac'su are picioruse subtiri, ale mele nu-s groase nici musculoase, da unde mama mea sa aibe fiimiu picioare groase?[alcool]daca era vorba de fund mare atunci stiam pe cine sa dam vina...)))) Azi a gustat inghetata...i-a placut...ar fi mancat-o toata... Dodo vazut pozici de bogdinici...este una pe jos unde se vede asa de mareeee, cea de superman se vede mai mititel...ia bine in greutate? mananca bine? danita ...recuperare rapida pt mamica ta Dolores...e normal sa te simti asa...primul meu impuls ar fi s-o zapacesc in bataie pe baba respectiva...de fapt gandind si la rece, as zapacio de cap daca l-ar impinge pe Dani[bang]S-a speriat David? Dbunny cu [copil] Daniel(23.11.2006) [url="http://www.flickr.com/photos/dbunny/sets/"]poze Daniel[/url] [url="http://www.dropshots.com/dbunny_28"]Filmulete cu Prichindelu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor,imi e destul de greu sa-mi mai amintesc... ingerasul s-a nacut cu probleme,insa avea sanse de supravituire f mari,abia la 21 de ani urma sa-i faca o operatie,insa la ora de sport i s-a facut rau si la contro au constatat ca avea si un cheag de sange in zona... asta s-a intamplat in decembrie... am fost impreuna in excursie,era un copil normal,vioi,jucaus ,frumoas,dulce...era un copil normal! urma sa-l opereze pe 3 iunie cu o echipa de medici straini la tg-mures...ca sa-i puna o valva,nu stiu exact..... insa nu a mai apucat,i-a explodat inimioara si a murit pe loc... nu a mai vrut DD sa fie aici,l-a vrut acolo sus in rai[q] era prieten cu Mihnea,isi faceau farse unul altuia... ce sa va mai spun?! nu exista durere mai mare decat sa-ti vezi copilul in cosciug si cum pun pamant pe el... nu cred ca mai poti fi un om intreg dupa o astfel de tragedie! si mama lui nici nu mai poate avea alti copii...oricum nu conta ici daca mai avea inca 10 copii... de asta am zis ca niciodata in viata mea n-am sa mai ma rastesc la fi-meu si n-am sa-l mai cert pentru note...sigur ca acum nu o sa cad in extrema cealalata,dar am invatat din nenorocirea asta ca un copil e cel mai frumos dar pe care ni L-a dat Dumnezeu! si eu am sa-i multumesc mereu ca e sanatos si ca are grija de el... va [pup] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Dbunny Dodo vazut pozici de bogdinici...este una pe jos unde se vede asa de mareeee, cea de superman se vede mai mititel...ia bine in greutate? mananca bine?
[pup] e slabanog dar sanatos[:D],mananca foarte bine si orice.Dar e din neam[:D]eu am 50 kg,sotul e slab asa el cu cine sa semene [:D]?Mi-am facut griji la inceput dar am facut analize de toate neamurile si e ok .
[ruga]Doamne ajuta! Acesta este blogul puiului meu [url="http://bogdan-andrei.blogspot.com/"]Bogdan-Andrei [/url] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/eleeleabu20021029_-8_Bogdan-Andrei.png"] Varsta lui Bogdan[/url] [ruga]Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...