Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Nici eu nu cred in astfel de prietenii, adica pe net mai merge, dar nu live...Adica eu, casatorita fiind si el necasatorit? nu, nu cred ca merge..sau el casatorit? si nevasta lui? nu cred ca e posibil..imi imaginez cum ar fi ca barbtu-meu sa fie prieten bun cu o tipa, (ea fara sa fie prietena mea,nu?) si ei sa-i zica tot felul de secrete, e ciudat ,nu? Sau eu, casatorita fiind, sa ma intilnesc cu un tip in oras, doar ca prieteni, cine zice ca asa ceva e posibil, se mageste [url="http://www.facebook.com/profile.php?id=1065503304"]poze[/url] [url="http://community.webshots.com/album/560515700RrGXZM"]alte poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 109
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

singura conditie e ca tipul sa fie gay alftel, nu vad mai e posibila prietenia asta la virsta adolescentei, mai tirziu nu cred, banuiesc ca barbatii implicati in asa ceva spera totusi in ascuns la altceva [url="http://www.facebook.com/profile.php?id=1065503304"]poze[/url] [url="http://community.webshots.com/album/560515700RrGXZM"]alte poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mia,eu tin sa te contrazic.La adolescenta e greu sa mentii o prietenie intre 2 persoane de sex opus.Pt ca,joaca hormonii in amandoi. Dar eu chiar nu-mi imaginez ce vi se pare asa iesit din comun sa iesi cu un amic la o cafea.Eu ies cu colegi de serviciu..mai lasam munca si mergem sa ne spalam creieru la o cafea.Cu unul din colegi iesi mai des,pt ca eu cu el lucrez mai mult.Nu am ajuns sa ne povestim intimitati,dar astea nu inseamna ca nu putem fi amici si prieteni pe viitor,fara sa implice alte complicatii sentimentale.Pe mine personal nu ma atrage,doar ca e o companie placuta. Sa nu exageram si sa ne inchidem partenerul in casa,doar cu noi.Sa nu-l fortam sa iasa doar cu noi si sa nu aiba viata sociala.Si viata sociala eu cred ca inseamna si contactul cu alte femei.Doar nu o sa-l oblig sa iasa doar cu barbati.Asta nu inseamna sa stie prietena mai mult decat partenera si sa stie chestii picante din cuplul vostru. ..Dahri...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E posibila relatia platonica intre femei si barbati,si e cat se poate de normal. Eu de cand ma stiu am avut prieteni buni si baieti si fete.La adolescenta sau acum mi-e la fel.O prietenie inseamna mult si e bine sa stii sa faci diferenta.Am doi prieteni buni barbati si cu unul ma cunosc din ´97 si inca ne intelegm foarte bine.Nu au existat probleme de genul,il atrag sau ma atrage.Pot sa vad un barbat ca arata bine si fara sa mi-l doresc in pat sau sa am ganduri ascunse. Depinde de fiecare persoana dar eu personal din proprie experienta spun ca e posibil. [url="http://community.webshots.com/user/stefaniya12?track_pagetag=/page/video/goodtimes/friendsfun&track_action=/Owner/BreadCrumb/Albums"] CARL IUBITUL[/url] 05.04.07 si mami Stefaniya
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

draga mea, eu sincer nu inteleg relevanta intrebarii, de vreme ce in ziua de azi nici intre prietenii de acelasi sex nu stiii daca nu cumva esti 'vanat' (am vrut sa scriu 'vanata', ca sa respect criteriile gramaticii, dar se intelegea deja altceva [mariaj]) evident, ma refer la cazul unor prietenii sa le zicem 'noi'... ca in momentul cand te cunosti deja 'ca pe-un buzunar gol', cum imi place mie sa zic cand ma refer la prietenii mei buni si vechi, nu cred ca se mai pune problema sa nu stii ce orientare sexuala are persoana! revenind on-topic, si eu zic ca da, garantat poti sa ai prieteni masculi si relatia sa fie pur platonica! o zic atat din experienta proprie cat si din ce stiu de la prietni de incredere, fie ca-s barbati sau femei! si asta o spun cu convingere, cel putin atat timp cat exista in cercul meu de prieteni-barbati persoane (cu) care:
  • nu am 'comis-o' si/ sau
  • nu mi-au facut apropos-uri (ma rog, cele care-au fost atat de subtile ca nu le-am inteles nu se pun![alcool])
ca o explicatie - cel putin in cazul meu - incercati sa va imaginati scena: el = 1,80m talie atletica [cool], nici prea-prea nici foarte-foarte, eu = 1,50m cu fiecare felie de tort si portie de inghetata asezata impozant pe unde nu-mi doresc [;)] ce interese ascunse [sex]ar putea avea?! (e drept ca as putea sa am eu, da asta-i alta poveste si e mult prea off-topic, chiar si pentru mine [:p]) Blog: [url="http://razvan-glinta.piczo.com/?g=36969912&cr=1&nsrc=slh"]Ajutati-l pe Razvan sa lupte cu o boala necunoscuta![/url] ________________________ ANAMARIA, mami de 2 baieti ca in filme: [bonjovi] Nascut pe 4 iulie (2000) si [cri] Vineri, 13 (iunie, 2003) [url="http://community.webshots.com/user/miremirion"]poze cu frumosii mei (si nu numai [;)] )[/url] ************************ Doar pentru ca cineva nu te iubeste asa cum vrei tu, nu inseamna ca nu te iubeste cu toata fiinta sa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ca o explicatie - cel putin in cazul meu - incercati sa va imaginati scena: el = 1,80m talie atletica , nici prea-prea nici foarte-foarte, eu = 1,50m cu fiecare felie de tort si portie de inghetata asezata impozant pe unde nu-mi doresc ce interese ascunse ar putea avea?! Ce simpatica ai fost [:D]...totusi exemple sunt multe in ambele cazuri (ea/el) suficiente pentru a impiedica interesele, gandurile de orice fel asfel ca totul sa se bazeze doar la buna comunicare/prietenie. http://alina-vachim.magix.net AVoogt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se poate...normal ca se poate. O legatura de prietenie poate evolua in "altceva" doar atunci cind exista o disponibilitate a respectivilor...caz in care casatoria deja scirtiie. Si eu ma inteleg mai bine cu barbati decit cu femei (in special la servici)...prietene mi-am facut mult mai tirziu in viata si dupa ce am avut copii...astfel am avut ceva in comun. Barbatii i-am gasit mult mai directi, eu nu ma pricep tare bine la subtilitati si nici nu am in singe acea competitivitate specifica femeilor (stiti voi...masuratul din cap pina in picioare cind intri pe usa si rapid gasit "bubele" in "adversara")... Prefer o opinie cinstita (da, fundul tau arata rau in fusta asta) decit o dulcegarie (vai, ce bine te prinde fusta asta). Anamaria
"I used to be Snow White, but I drifted."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Atunci cand un barbat se fastaceste in prezenta mea.... e clar ca nu pot avea incredere in el ca intr-un prieten. Si privirea...daca observ acea sclipire... din nou este clar ca nu este "prietenul meu". Si ma port cu fff mare precautie, sunt atenta la ceea ce spun ca sa nu las loc de interpretari. Eu nu pot avea incredere in barbati. Nici in sotul meu nu am incredere totala. Nu bag mana in foc niciodata pentru el. Dar sa am incredere intr-un alt barbat ca prieten...nu cred ca o sa pot avea vreodata. Da, putem fii cunostinte, ne putem ajuta reciproc, conversa,putem fi foarte buni colegi,dar nu sa devenim prieteni foarte apropiati. Totul are o limita.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-am dorit de cand ma stiu un prieten,de preferinta gay,ca stiu ca nu o sa se dea la mine in veci,cu care sa ma port ca si cu o prietena ff buna. Pt ca,cu un amic barbat,oricat de bun prieten ar fi,nu o sa iesi in sutien in fata lui sa-l intrebi : Imi sta bine cu asta,sau il cumpar pe celalalt. [:D] ..Dahri...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...