Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Timisoara, Impreuna! (74)


Recommended Posts

uite ca sunt p-aci. a venit d-l sotz acasa, deocamdata e ok, se pare ca nu este apendicita, deocamdata nu e de taiat nimik. analizele sunt toate ok. a primit ceva medicamente pt o saptamina. trebuie sa tina regim (asta e cel mai greu[:D]), si peste citeva zile trebuie sa sune dr sa vada ce si cum mai e. multam de sustinere!!!! doris, arunca si la mine nr mariei, pls!!! Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mai fetelor pai asa incepeti voi noul an,cu boli,imi pare rau katik de sotul tau si de mama Mariei,nu prea stiu sigur ce e cu ea ca nu am prins discutiile de la inceput stiu ca e la Tg Mures ca mama ei nu se simte bine,imi pare rau,eu nici nu vreau sa ma gandesc daca i se intampla ceva mamei mele si nu pot fi langa ea sa o ingrijesc,ma gandesc si eu la tine Mariaa si sper sa se recupereze mama ta,imi inchipui prin ce treci. Mai da ce e la Poli frate mai ales acu ca merge asa bine sunt pe locul 5 parca am vazut ieri la stiri putin,acu trebuie sa vina si Contra inapoi si Iancu ii lasa cu ochii in soare financiar,nasol rau de tot,sper sa se rezolve treburile la echipa noastra favorita. La noi e gata cafeaua,gata curatenia,acusi vine pranzul si apoi copii de la gradi si de la scoala,ne apucam acusi de montajele pentru Carnaval,la noi e la inceputul lui februarie,am ales deja melodia acum facem coregrafia ptr micuti. Doris,ma mai gandesc cu fiica-ta daca o iau de nora,ca o sa ma bage in boala daca-i asa tare in clanta,de va trebui sa stau drepti in fata ei [:)] [help],glumesc,lasa ca-i fata desteapta,pisaloaga dar se maturizeaza ea,asa a fost si fiica-mea si de fapt mai e si acuma la aproape 13 ani,ti-am ridicat moralul de numa,ce zici,stai sa vezi ce te mai asteapta cu asa fata dezghetata [:D] [url="http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url"]Album Claudia[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI TUTUROR SARBATORITELOR SI SARBATORITILOR DE AZI SI MULTA SANATATE SI NOROC SA AVETI! [flo][flo][flo] LA MULTI ANI SI-UN AN NOU PLIN DE BUCURII SI IMPLINIRI TUTUROR, CU OCAZIA INTRARII IN NOUL AN![flo][flo][flo] Deci, imi cer scuze ca n-am mai intrat de anul trecut pe forum, dar am fost in concediu de boala, din motive de cipandei virusati, insa sper sa nu fiti prea suparate pe mine, caci voi incerca sa recuperez anul acesta timpul pierdut in anul ce-a trecut. Ma bucur sa vad c-ati petrecut de minune de sarbatori si sper sa fi inceput cu toatele aniul acesta pline de speranta si cu inimile curate, dar, mai ales, cu bateriile incarcate! Sper ca zilele astea sa reusesc sa mai postez si eu cateva pozute cu zmeii mei[olala][olala], desi n-am facut lucruri extraordinare, date fiind conditiile tehnice in care ne-am aflat. Va pup pe toate si dupa ce ma voi pune la curent cu ultimele noutati, am sa intru si eu mai activ in dialog cu voi! V-am tzucat pe toate! [pup][pup][pup] Pisicuta, de 2 X mamica!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saluti dragelor, Cum va scria si maman Dolores, am munca de chinez batran...nu am vreme nici sa ma pipilesc,am halit intre telefoane si inregistrat acte...ufa!Nu vreti sa stiti!Asa ca o sa dau rar prin forum,dar cum am o clipa liber trec macar sa va salut. Pupici [pup]voua tuturor si LA MULTI ANI! de Sf, Ion! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doris primit SMS MERCI Katik bine ca nu e de cutit. Sanatate multa Pisicutzo, bine ai (re)venit! Asteptam poze si postari... Claudia la Poli nu e chiar nasol (inca) Ana faci pe [asia] bataran la munca de birou? No, deci daca vreti sa va faceti sotii K.O cu ce stiti voi inaintea tuturor despre Poli iaca ultimele noutati: 1. Iancu asteapta data de 30 cand e programata intalnirea AGA la Poli ca sa decida daca ramane sau isi da demisia din functia de presedinte al clubului. 2. Daca Consiliul Judetean si Consiliul Local nu formeaza societate pe actiuni la Poli si nu baga niste bani sau macar baza materiala Iancu demisioneaza 3. Daca el demisioneaza BkP retrage finantarea caz in care se vor schimba obiectivele (nu cupe europene ci evitarea retrogradarii), se va merge in regim de avarie urmand ca cei mai valorosi jucatori sa fie vanduti ca din banii obtinuti din transferuri echipa sa se autofinanteze. 4. Uhrin discuta astazi cu Iancu si abia maine da declaratie pe tema pleaca sau ramane 5. Au venit doi jucatori slovaci, astazi se termina negocierile in privinta lui Badoi de la Steaua si saptamana asta se afla daca revine Contra. 6. Poli nu mai are nevoie de: Radoi, Cristea, Omoduemuke, McKain iar Alexa a primit amenda pt cumul de cartonase galbene. Deasemenea unul dintre slovcii adusi joaca pe acelasi post ca si el. No astea-s noutatile cu cei de la Poli. Va las sa ma intind putintel ca acusi se scoala spiridusul din somn si incepe iuresul. Mamica de spiridus [foto][url="http://community.webshots.com/user/elfica70?vhost=community"]Avem si poze noi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Intru si eu sa vad daca nu e ceva in neregula, seara asta chiar nu a postat nimeni? Plus ca vad in pagina de start un mesaj de la Dorisake dat pe la 20 si ceva care nu imi apare ... In alta ordine de idei am fost la magazinul de care va spuneam si ciar sunt reduceri ok, totul e la jumatate de pret, nu afisat pe raft dar la casa asa taxeaza. Am vazut hainte super pt bebici, pt Lori am gasit o fusta pe care si-a ales-o singura, un pulover foarte fain si o pijama cu pisicile aristocrate. Sunt hainute cam pana la 6 ani ... Mamica de spiridus [foto][url="http://community.webshots.com/user/elfica70?vhost=community"]Avem si poze noi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza la lume!!!! haideti la cafea![cafea] si cu gindul la mariaa!!!!!! nu s-a indurat nimeni sa-mi dea nr lui mariaa[q][q][q][q] dar scriu aici ca sunt cu gindul alaturi de ea si de mamika!!! daca pot ajuta cu orice, o fac cu multa placere, numai sa spuna tare!!!multi [pup][pup][pup][pup] si capul sus!trebuie sa fie bine! pe la noi nimik nou, a inceput iuresul, acum am in grija trei copii, gatesc tottul la regim, ceea ce nu convine unora, dar deocamdata alta varianta nu avem. vedem in citeva zile ce se mai intimpla. danitin, sar'na pt info!!! scurt si la obiect, cum ii sta bine unui ziarist! bravo fata!!!![pup]. eu astept cu interes continuarea! ana, pupam la tine, spor la trebi ca vad ca te-au ingropat aia! lore, vii la cafea? e calda!ce face laura? cum e la gradi?s-a obisnuit cu trezitul?[:D] pisicuta, bine ai revenit si spor la treaba! aida, ce rizi matale acolo asa tare????[;)] de anda, ce sa zic, iara e pierduta pt societate[:D] trimit repede mesajul ca poate iara il pierd[bang]. revin Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Katik mersi de cafea si ieri ai dat-o inaintea mea,nasol cu 'copiii' tai sa le trebuie ingrijiri separate la fiecare,cel mai nasol e cu ultimul copil,barbatilor le trebuie atentie speciala,lasa ca trece! Aseara a fost blocat forumul,de cate ori am incercat imi scria sa revin in cateva minute ca forumul nu poate fi accesat. Azi e o zi mare ptr mine [:)],merg la interviu ptr cetatenia germana,am facut inca de anul trecut cererile necesare,de cand a intrat Ro in Eu e posibil sa avem dubla cetatenie asa cum era long time ago prin 90 cand au venit majoritatea aici,insa de prin 95 s-a scos legea si ca sa fi primit cetatenia germana trebuia sa renunti la cea romana sa vii in Ro sa te ocupi vreo cateva luni de acte sau sa faci prin Ambasada -costa cam 1000 euro-,ceea ce nici prin gand nu mi-a trecut sa fac,nu aveam nici un motiv sa renunt eu la cetatenia mea,cu toate ca sunt sute de persoane poate chiar mii care au facut asta aici,cum am spus acu s-au schimbat legile asa ca am depus si eu acte (presata de neamtu de sot bineanteles care ar fi tare mandru sa fiu si eu cetatean german) ptr mine chiar nu are nici o relevanta dar na nu se stie niciodata ce ne rezerva viata. Daca vb cineva cu Mariaa va rog trasmite-ti si din partea mele toate cele bune si ca sunt alaturi de ea si sper sa se faca bine mama ei. Pe mai tarziu [pup] [url="http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url"]Album Claudia[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...