Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei - 61*


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by fannna2003
doamne W ...citeam si nu ma dumiream ca galuscuta...a lu stefana...nu a lui fannna...sa-mi stea inima nu alta...credeam ca stii tu ceva si eu nu... beau [cafea] in cea mai tare cafenea alaturi de zuzele mele
fanno,Fanno,din Bc,io,marea preoteasa al cultului woodoo,ca peietene si colocatara,iti zic sa ti-o pazesti...sa n-ai fata,asa cum s-ar cuveni dupa 2 golani,pt. echilibru si salvarea planetei. Cc-m-as pe el de net,merge ca avioanele![bang] [url="http://community.webshots.com/album/560900254VfnRrM"]W[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by fannna2003 ...mai bine v-ati orienta spre altele...de ex...cand faci vraja...uita-te fix in oglinda[pup]
N-am cum, ca m-a intrebat maseurul daca vreau sa ma casatoresc in 2008 si i-am zis ca "no way" Da' tu, ca esti maritata, merge, de ce te fofilezi? [:D] Adina + Olivia Q1.04
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fanna,in ce ma priveste,poti sa nu ti-o mai pui la pastrare, ca m-am razgandit,desi la cat ma 'inerveaza' net-ul,nu se stie niciodata.[:D] Adin,cred c-ai vrut sa-i zici "no,hai!"Nu te duci maine la lucru costumata?C-ar opri si ambulantele nu numai taxiurile,de frica vrajii,nu de altceva![:D] [url="http://community.webshots.com/album/560900254VfnRrM"]W[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...