Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (65)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani 2008! La multi ani sarbatoritilor de pana acum,cu putina intarziere.. La multi ani Cristina!Multa fericire si multa sanatate din partea noastra! LA multi ani de Sf Ioan tuturor celor care poarta acest nume! Noi am petrecut Craciunul in familie,revelionul la restaurant(bar de fapt[alcool]) si pe 1 la pranz am plecat spre munte(Codrii de argint) pentru cateva zile,am avut zapada,sanie cu cai si chef de distractie si a fost super. Ieri am fost la gratar..de fapt o tentativa caci am reusit sa stam doar cat am fript carnea ,am mancat-o acasa la caldurica . ne-a pacalit vremea ,am zis ca e destul de cald (-1) dar de fapt sus la Releu au fost vre-o -5 plus vant foarte puternic de ziceai ca-s -20 nu alta. Am noutati...Catalinei i-a cazut primul dintisor in seara de Ajun,prin urmare au venit Mos Craciun si Zana Maseluta impreuna anul acesta. Am fetita stirba!!Ce-a mai trecut timpul.. Ma duc sa iau stirba de la gradinita.. Pa paa! Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani de Sf Ioan! La multi ani si celor ce implinesc anii! Sa petreceti frumos, sa fiti sanatoase, sanatosi, sa vi se implineasca dorintele! Pupici si de la noi! Simona, mamica de [url="http://good-times.webshots.com/photo/2112602750101877769rsSiGl"]Miruna[/url] (13 Iulie 2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iaca si noi pe aici macar pe la sarbatori, ca altfel ... N-am vrut sa umbresc cumva mesajul de mai sus. N-as reusi decat cu[indecent] meu mare de mama dependenta de dulciuri si lenesa la gimnastica. E mai usoara gimnastica rontaitului[:D]. Noi nu facem prea multe. Vremea nu ne permite sa ne desfasuram prea mult. Plimbarile sunt ocazionale, pe la supermarketuri si prin fata blocului, in unele zile, cate zece - cinspe minute. Miruna creste, acusica merge la facultate.[;)]. Da' pana una-alta incercam cu gradi si poate chiar cu cresa! Iar aici voi apela la sfaturile voastre. Cu siguranta s-a mai discutat. Nu va cer sa scrieti din nou. Ci macar sa ma indrumati la capitolul (-lele) respectiv cu discutii despre crese si gradinite. Am auzit de o cresa pe Sararie cu program fain cu tot felul de activitati ce ajuta la dezvoltatrea micutilor. Stie careva dintre voi mai multe? Va multumesc anticipat! Am avea multe de povestit da' nu stiu de unde sa incep![bang] Ma duc sa hranesc copilul si apoi poate reusesc in incropesc un rezumat![:D] Pupici! Simona, mamica de [url="http://good-times.webshots.com/photo/2112602750101877769rsSiGl"]Miruna[/url] (13 Iulie 2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina (palmyrah)... LA MULTI ANI!!!!!!!! SA FII IUBITA SI FERICITA, SANATOASA SI SA TE BUCURI DIN PLIN DE AI TAI!!!!!!!!![dual][dual][dual] La multi ani tuturor Ioanelor si Ionutilor mici si mari!!![flo][flo][flo] Copiii mei au inceput azi gradi si scoala, entuziasmati ca-si revad colegii, dar mai putin...ca vor trebui sa se culce devreme si sa se trezeasca dimineata...si bineinteles sa faca teme... Eu as vrea sa fac un om de zapada, sper sa tina zapada pana sambata si sambata sa fie vremea ok. Aseara m-am uitat pe cuconiadele noastre...acus se face un an de cand nu nea-m vazut. Chiar nu putem gasi o sambata sau duminica in care sa ne intalnim cu copiii sau fara la Mall? Sau lasam taticii cu BB mai marisori la locul de joaca si bem si noi o cafea sau suc sau inghtata ca niste duamne ce suntem... Cine voteaza? O saptamana minunata, Gabriela si baietii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...