Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

durerea unei mame


Recommended Posts

Ramona cred ca ar trebui sa iei legatura cu moderatorii, ei t-er putea ajuta cu ceva spatiu pe aici. Apoi mai cred ca ar fi bine sa postezi si la "Probleme legislative" acolo sunt cativa juristi ce te pot indruma. Trimite-mi si mie la mariafilofteia@yahoo.com proiectul tau. Nu sunt jurist, dar poate pot sa te ajut. Macar incerc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 36
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ramona eu iti recomand sa mergi la un psiholog, care te va ajuta sa te desparti de durerea sufleteasca cu tact si cu blandete. O mare parte din mangaierea sufleteasca o vei gasi in Dumnezeu; tot Lui ii poti povesti si despre durerea ta. Cineva iti recomanda sa apelezi la televiziune...este o idee buna! Acest animal, pt ca altceva nu poate fi numit...trebuie sa plateasca pt faptele lui...In plus...gandeste-te ca ii faci rau si copilului tau...care va trai intr-o familie unde violenta este prezenta...Fiecare femeie trebuie sa aiba parte de o viata frumoasa, sa fie respectata si iubita...Nu meriti Ramona sa fii tratata ca o sluga...Sotul tau nu e barbat!sa isi arate forta pe cineva care ii poate face fata, nu pe o femeie lipsita de aparare! Sper sa ne dai vesti bune in curand!Bafta multa! Ninia http://dw.daisypath.com/sj4jp2.png http://tt.lilypie.com/k8fVp2.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 10 months later...
ah,imi este sila de omeni ca ...........tatal fetitei tale. Citind randurile astea,miaduc aminte de parinti mei. Am trecut cam prin aceeasi probleme,doar ca eu eram copilul.Biata mea mama a pierit deatata suferinta,dar nu a fost o clipa singura,am iubito ca pe un sfant,si am avut grija de ea atat cat am putut.Iar el.........tatal a murit ca un caine ,singur.Am primit un tel de la spital ,ma informa ca are un pacient cu numele lui si nu vine nimeni sa-i ridice corpul.Asta era singura informatie despre el din ultimii 7 ani. Lupta,lupta pana in panzele albe,fal sa se tarasca ca un virme,sa-ti implore mila,fetita ta e totul. Ea iti va fi in viitor sprijinul tau.Sa nu regreti o clipa ce faci.Oricum mai rau deatat nu se poate. Si sincer ,nu cred ca asta e motivul comportamentului sau,are el sigur alte motive,ori bautura, ori femeile,asta e doar un motiv pus la inaintare. Dumnezeu sa-ti dea sanatate si putere sa lupti,meriti mai mult de la viata asta.Te felicit ca ai pus piciorul in prag,lucru pe care mama mea nu la facut,si a regretat amarnic. craciun fericit[pegeam]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mult succes Ramona[flo] Sper ca dupa vant si furtuni sa rasara soarele si pe strada ta[flo] Motivul cu sexul copilului nu este unul real pentru agresiune, poate doar cel cu concubina "din umbra". Oricum trebuie sa facem ceva ca sa oprim nenorocitii ca el sa-si manifeste violenta. Mai scrie-ne ce mai faci[flo] O DAU PE SOACRA-MEA, DAR NU LA SCHIMB, CI PE DEGEABA! DAR NICI ASA NU CRED S-O IA CINEVA!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...