Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Am intrat sa scriu finalul povestii. Acum m-am convins nu ca ar avea ginduri necinstite ci ca ma uraste de-a dreptul. Cu luni in urma eu am slabit si aveam multe haine de modificat, prietena are masina de cusut si se lauda ca ma va ajuta. Am lasat-o citeva luni in pace cu aceasta doleanta, cind in Decembrie am rugat-o daca poate macar o fusta si o pereche de pantaloni sa mi le strimteze. A zis da. A trecut o luna, nu a mai zis nimic, intr-o zi cind s-a autoinvitat la mine am rugat-o sa mi le aduca asa nemodificate, ca le duc in Mall. A sarit ca arsa ca nu mai vine la mine , sta sa-mi rezolve hainele. De atunci a mai venit alta data la mine-fara haine. Dupa alta sapt zice ca sa ne intilnim la cafea in oras. ZIs si facut, ne intilnim, imi da punga cu hainele mele, multumesc si...acasa SURPRIZA! Mi-a stricat efectiv hainele, eu nu am cusut niciodata dar daca pun mina acum pe o masina de cusut cos mai frumos...Deci facute in valuri, pe dos zeci de cusaturi(ca sa-mi fie greu sa le si desfac), fusta maro si pantaloni negri cusute cu ata bleu-albastra,l capat o margine mai lunga una mai scurta, deci dezastru. Am vazut negru in fata ochilor, am sunat-o si am intrebat-o de ce mi-a distrus hainele , daca nu vroia sa mi le faca putea sa-mi zica ca i s-a stricat masina sau pur si simplu sa mile dea inapoi, a fost socata ca i-am spus in fata! SI asa am scapat(sper) de ea.. si v-am spus povestea si am incalecat pe-o sa... [url="http://www.facebook.com/profile.php?id=1065503304"]poze[/url] [url="http://community.webshots.com/album/560515700RrGXZM"]alte poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 101
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...