Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

quote:
Serios , ce citesc pe aici mi se pare cam ....... mai bun pt. o inchisoare decat pt. o relatie. Nimic de condamnat , ca fiecare are principiile sale, obiceiuri , opinii , dar poate biata femeie pur si simplu se poarta frumos si este deschisa.
Asa credeam si eu ca este deschisa, si nici nu am banuit-o de alte intentii de citeva luni de cind e despartita..doar cind am vazut ca ma minte cu lucruri marunte mi s-a parut ciudat si m-am intrebat de ce? De ex; mi s-a plins ca nu i-a dat barba-su toate hainele si cind am fost la ea si cind am fost in vizita nu stiam de ce nu-mi arata dormitorul, iar cind copii au intrat acolo fara voie am vazut ca avea toate hainele, zeci de cutii si dulapul plin...Poate sa-mi inspire mila, nu stiu.Iesita la vinatoare poate e, ca mi-a spus ca vrea sa-si gaseasca un job unde poate cunoaste un barbat bun si asta acum cit e tinara, inca, si mi-a mai spus ca vrea pe cineva sa cistige bine, nimic rau in asta,doar ca nici nu e divortata inca, abia s-a separat de 4 luni de barba-su. Da, cred ca am fost cam fraiera, intr-adevar. Si mie mi s-a parut ca ma ia la misto cu silueta, si i-am si zis. [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/vasile_mia/album?.dir=/b13dscd"]poze cu Corina Elena[/url] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/vasile_mia/my_photos?urlhint=actn,del%3as,1%3af,0"]poze[/url] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/vasile_mia/album?.dir=/3640scd"]Piersicuta mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 101
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Iar "inchisoare" (cum a zis Xio) nu e casatoria mea, ca eu tot insistam sa o duca cu masina sau sa o ajute pe ea la mutat, la care barbatu-meu imi raspundea "ia mai lasa-ma in pace cu prietenele tale" sau "ce, eu sint taxi?", sau ca n-are pur si simplu chef sa o ajute la carat..si eu ma gindeam ca ce nesimtit si egoist e! Multumesc de incurajari, Anca!Iar apropos de faza cu "bine ca nu i-a aratat titele", a facut aproape si o faza din asta, tot la ultima vizita, era in living si barbatu -miu la el la computer(in alta camera) , la care fara sa ma intrebe nimic se apuca sa-i dea sa suga lu fii-sa, neacoperita sau ceva...adica el putea veni oricind...Doar ca m-am dus eu si i-am spus sa nu vina. [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/vasile_mia/album?.dir=/b13dscd"]poze cu Corina Elena[/url] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/vasile_mia/my_photos?urlhint=actn,del%3as,1%3af,0"]poze[/url] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/vasile_mia/album?.dir=/3640scd"]Piersicuta mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Initial creeata de Mia.
Am si eu o intrebare: e normal sa faci complimente unui barbat , mai ales insurat si chiar si in fata sotiei? Este vorba de prietena mea, care intr-adevar este o persoana care complimenteaza f mult pe toata lumea, totusi in ultimul timp mi se pare exagerata, ca exemplu ultima data i-a zis lu' barbatu-miu ca e dragut si ca nebarbierit arata mai macho..sau cam asa ceva.. Noua ni s-a parut deplasat, mai ales ca e proaspat despartita de sot. Dilema mea e: eu sint paranoica?(adica mi se pare ca se da la el) sau vrea doar sa fie draguta, amabila cu el? Eu de ex nu fac complimente la barbati decit daca-s rude(frate, tata, sot) altfel mi se pare deplasat..Am dreptate sau sint exagerata? Ar fi mai multe de povestit despre ea...Tin la ea desi nu e prietena decit de un an, nu vreau sa stric prietenia dar nici nu vreau sa am surprize neplacute...
Cu prietenele de genul asta e mai bine sa fi atenta. Better safe than sorry, mie mi se pare deplasata tipa. Rareste-o, mai gasesti tu prietene. Si ea o sa isi gaseasca alti prieteni, nu iti face atatea griji. Eu sunt cam patita de vreo doua ori cu asa ceva si am invatat lectia. Nu mai spun cate povesti am auzit cu "prietene" din astea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Mia.
Cind ma gindesc ca acum mai bine de o luna , cind si noi si ea ne cautam de inchiriat, eu am venit cu propunerea sa inchiriem o casa si ea sa stea la basement, si ea s-a manifestat f entuziast, dar am gasit un apt care ne-a placut f mult si am zis da pe loc, la care ea s-a cam suparat.
Mia, tipa asta nu iti e prietena! In plus, mie nu mi se pare in regula faptul ca sotul tau a sesizat si a comentat nemultumit [:D] ca ea isi tot aranja decolteul.
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil ! ! !
Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitzã" :-)) - din jurnalul unei mãmici de bãietzel.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Din postarile tale imi dau seama ca sotul tau nu prea o are la inima.De ce nu incearca el sa-i mai taie elanul .De exemplu la faza cu"ce macho arati" al meu sot i-ar fi raspuns ironic "cat dai sa-ti arat cat de macho pot fi".Poate daca o ia peste picior la unele faze o sa se simta prost si nu o sa mai zica nimic .Daca se jeneaza el ironizeaz-o tu sau cel mai bine incearca sa o indepartezi mai ales ca va deranjeaza atitudinea ei. Kokiy[roker],mami de [iepu]Claudia (12dec.2001)si [copil]Razvan (8 iunie 2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mia in general si intre prieteni adevarati si eu sunt pt complimente,dar depinde cat isi permite fiecare prietenie.In schimb,citind toate postarile tale si eu subscriu ideii ca fata s-ar putea sa nu le vada ca pe simple complimente.Ochii in patru si sti vorba aceea "mai rarut ca-i mai dragut..." Toate cele bune si un nou an plin de impliniri! nicoll_mada [copil] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [bb] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 } http://community.webshots.com/user/nicoll_mada MMN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by angelinajoli
Mie nu mi-ar place asta si i-as face asta clar prietenei.Daca va cunoasteti de mult atunci trebuie sa stii cam ce are in cap.[greutati] hey!
"si i-as face asta clar prietenei"...adica? 98% din taiwaneze au masura -2 la sutien....aia cu aranjatul sutienului cred ca e vrajeala. barbatii taiwanezi nici nu au par pe fata....asa ca normal ca ea il vede macho pe sotu" tau..... arata-i poza cu noul mitropolit al banatului sa vezi ce zice...sa te convingi ca guestus are dreptate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...