Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

echivalare diploma asistenta


Recommended Posts

E cineva care si-a facut actele astea?Pe site-ul Ministerului Sanatatii Publice sunt ceva informatii dar eu una nu ma incadrez in cazurile prezentate de ei...Am rugat pe cineva sa se intereseze dar de la scoala au trimis o la ordinul asistentilor si invers[bang]!Deci tot nu stiu ce sa fac!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Trebuie mai multe acte pe care ti le spune Ministerul Sanatatii.Cu toate actele se intocmeste un dosar si i termen de 30 de zile Ministerul iti elibereaza un certificat de conformitate, cel putin asa este la medici, dar cred ca si in cazul asstentelor e cam la fel. Suna la Ministerul Sanatatii la departementul Dezvoltare Profesionala si Resurse Umane . Uite iti dau eu un telefon: 021.307.26.15 Delia "Ceea ce suntem contribuie mai mult la fericirea noastra decat ceea ce avem." Schopenhauer
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mersi,asta stiam,e pe site la M.S.P.Acolo sunt date niste conditii in care eu nu ma incadrez....Asta e dilema!A fost cineva la Scoala Postliceala sa vada ce acte imi trebuie ale au trimis-o la Ordinul Asistentilor iar ei inapoi la scoala..De aia vroiam informatii d ela cineva care a facut deja,ca asa teoretic gasesc si eu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...