Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Condica Salajencelor (38)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

s[bis] salutare tuturor la noi a fost o zi groaznica azi, un vant[bang] de imi suna jaluzelele.Nu am putut sa merg in piata decat am dat o fuga sa iau un juma te pui pentru la amiaz si cam atata.Acum am reusit sa iladorm pe Alex si ma apuc de adunat de prin casa. Va dorim o zi faina sa aveti toate[pup][hia] mami si Alex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, merci de urari de sanatate. Azi dimineata, Andrei nu a tusit de loc cand s-a trezit. Chiar ma intrebam daca sa incep sau nu sa ii dau Aerius, si am zis sa mai stau putin sa vad. Cum am iesit din casa (afara era ceata si fum) cum a inceput sa tuseasca [bang] Nu mai face asa ca ieri, azi nu a fost atat fum afara, si am si ajuns mai repede acasa ca si ieri (dupa ora 6 aerul din oras e irespirabil). Asa ca eu cred ca singura solutie sa scapam de alergie e sa ne mutam in alt oras!!![:(] Noa, va tzuc, si va doresc o seara frumoasa. Olim, pe aici pe la noi cand esti cu copil mic se mai simte lumea si te lasa in fata. Insa mai sunt si pe aici oameni nesimtiti.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Otilia , da de unde este atata fum la voi in Simleu ? Si de ce zici ca e aerul irespirabil dupa ora 6 seara ? Giulia , poate nu ai citit mai sus , dar intrebam daca ai rezolvat ceva legat de tanti ? Olim , tot voi 2 numai ? Cand spui ca dai o fuga sa iei una-alta , mergi cu BB ? greu trebuie sa-ti fie !!! Mihaela , cum merg cursurile ? Andreea a venit de la scoala tare blegita si imi spunea ca nu se poate tine pe picioare , are febra 38.5-39 , in rest nu o doare nimik . I-am dat panadol so noni de la calivita . Sa vedem cum trece noaptea , daca nu maine facem o vizita la dr. Va doresc noapte buna , merg sa strang haionele de la uscat si sa intind altele din masina , mai strang si yo pe aici , apoi merg la nani , ca iar am avut o zi de KK-at !!! " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saluti de seara! Azi n-am avut cursuri, dar m-am simtit tare rau pana dupa pranz cand si-au facut in sfarsit efect tylenolurile luate(mi-au venit si mie bucuriile) asa ca mi-a parut bine ca n-a trebuit sa merg numai la camin dimineata cu Silvia. Am stat toata dimineata intinsa in pat, abia mai tarziu am reusit sa strang prin casa si mananc ceva. Acum sunt mai bine... Maine merg prima zi mai devreme, tot nu vor fi cursuri, ci doar o intalnire cu toti cursantii-suntem vreo 90 in total. Abia vineri ne vom intalni la grupa si vom incepe cursurile...sper [:D]. Io-s nerabdatoare, da' astora ce le pasa...[:D] Huh, sa vedeti ce nebunie va fi la noi in casa incepand de maine...toti plecam intre 7.50/8 de acasa, trebuie sa fac programare la baie [alcool], ca avem doar una [:D]. Otilia, sanatate lui Andrei! Adriana, sanatate Andreei! Si o zi mai buna maine! O seara frumoasa va doresc. [url="http://vorbele.blogspot.com/"] vorbe de copil...[/url] [url="http://salmi-foto.blogspot.com/"] Hobby[/url]
[url="http://www.nazdravani.ro/"]nazdravanii[/url],[url="http://site.neogen.ro/alinasabau/index.html"]Alina [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Otilia , da de unde este atata fum la voi in Simleu ? Si de ce zici ca e aerul irespirabil dupa ora 6 seara ?
Of Adriana, daca ai vedea. Am iesit acum seara dupa paine. E ca o ceata peste oras... numai ca e fum... Tu stii ca suntem in depresiune, nu? Si aici marea majoritate se incalzesc cu lemne sau mai rau, cu carbuni!!! Tot fumul se lasa peste case si e groaznic intre 5 si 9-10 seara. Eu nu ma mir deloc ca avem atatia copii alergici sau asmatici in Simleu. Cica la Oradea este un doctor alergolog care deja intreba: tot din Simleu? [bang] Abia astept sa ploua sau sa ninga. Macar o vreme, nu e asa rau. Mai cad din particulele de praf odata cu ploaia. Noa, gata cu desperarea, a trece iarna si a veni vara! Miha insanatosire grabnica! Adriana, multa sanatate Andreei! [pup] tuturor! peseu: azi am cules 15 ghiocei de pe terasa, o sa ii duca maine Andrei la educatoare. Deci, la noi e primavara. [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele, Nu Adriana, nu am gasit femeie sa ma ajute la curatenie[V]! L-am intrebat si pe prop si mi-a zis ca el a dat-o afara pe una ca nu era multumit, daca o fi aceeasi care a facut si la noi pana sa ne mutam "nu merci", ca stergea prafu si dup'aia lua rumegushu din casa[mariaj]! Si mie imi tre cineva de incredere ca io ii dau cheile si ii las casa pe mana, asa nu pot baga pe oricine in casa, nu? Cred ca si voi ati proceda la fel, nu? Si imi e greu, deranj se face la greu , mancare tre sa fac, iar seara cad lata si nu mai sunt in stare de nik[:D]. Asa ca daca e vreo "modif de program", call me, da? Va salut pe toate in fuga si...mai vb! Sanatate maxima! ...mami daca nu mananc acuma, intru'-n grebla foamei!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...