Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Condica Salajencelor (38)


Recommended Posts

Buna dimineatza !!! Poftiti la o cescutza de cafea , ceai , capucino cu biscuiti , piscoturi , lapte , frisca sau ce va mai pofteste inimioara !!! Eu sunt pe baricade dar de la ora 1 voi chiuli ca mergem pana la Cluj . Cred ca voi da o fuga pana in Iulius Moll sa vad daca gasesc ceva la Sale ... Va doresc week-end palcut !!! " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hmmm ce buna cafelutza si biscuitii:)) Si eu la munca, is kioara de somn... Dupa-amiaza vrea sa fac niste chiftelute cu sos ca nu mai stiu ce sa gatesc bun. Nu sunt chiftelele prea dietetice, dar carnea e deja tocata si nu prea am ce-i face. Ba, uite ca as face si o ciorbita de perisoare, asa mai mult supica, adica sa scot legumele ca fi-mio nu le agreeaza. Sunt bucuroasa ca ieri mama mi-a aranjat cu un vecin sa vina acolo unde construiesc casa sa se ocupe de muncitori, adik sa le stea in ceafa[:D]. Bineinteles contra unei sume de bani. Omu e pensionar si se si pricepe ca anu asta si-a terminat si el casa , care a iesit o spendoare. Fetelor, imi e asa de teama cu constructia casei!!! Ma tot gandesc sa nu dam peste niste tampiti sa isi bata joc de banii nostrii[bang] O fi normala temerea mea sau deja am dat din anxietate in paranoia[:D]?! hai va pup Ah sa nu uit catelu meu a crescut si se joaca ca un nebun cu Calin, imi e asa drag de el:)) ...mami daca nu mananc acuma, intru'-n grebla foamei!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

inca nu m-am culcat, am sunat-o pe mama si am vorbit aproape 2 ore, mi-a cam zburat somnul, ca tare mi-i dor de ei... uitati aici, cind aveti vreme sa cititi, sa va grozaviti ce legi avem pe-aci(e un articol din ziarul de azi, dar se aminteste in el despre legea de care zic, destul de in amanunt): http://www.oregonlive.com/oregonian/stories/index.ssf?/base/news/1199939110226530.xml&coll=7
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi [:D] . si eu pe baricade...
quote:
Originally posted by piticutz
Da,mai, e groaznic ce s-a intimplat cu biata fata...bietii copii cred ca sint marcati pe viata de intimplare...auzi tu, sa o vezi pe mama ta cum e impuscata in cap, si imediat dupa aia cum lasa capul in jos si nu mai zice nimic [wow]probabil ca nebunul e la puscarie pe undeva pe-aici, ofof, doamne pazeste! Adriana, spor la munca! Ma duc sa ma culc, iara e aproape 10 seara, nu stiu cum trece asa vremea, am fost la cumparaturi acuma seara cind am iesit de la lucru, si se pare ca am pierdut notiunea timpului. va pup si mai trec.
Cami, acolo in articol scrie ca s-a impuscat si el.... Deci bietii copii au ramas orfani de ambii parinti..[q] Eu habar nu am ce sa fac de mancare. Poate chiftele marinate, ca tot mi-a facut Giulia pofta...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ihi Oti, si io am pofta de chiftelute si chiar voi presta[alcool]. Aseara dupa ce am vb cu tine la tel am prestat rapid si o mancare de fasole verde cu cotlet ca mi s-a facut mila de colegu ca vine flamand[:D]. Asa ca m-a gasit fix in bucatarie, cu un pahar de angeli intr-o mana si cu alta in mancare[:D]! ...mami daca nu mananc acuma, intru'-n grebla foamei!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum va spusei, eu nu am pus piciorul ieri in bucatarie, decat sa mananc. [:D] Mie mi-e asa o sila sa gatesc! Serios, eu fac mancare numai ca trebuie, nu am nici o placere... In schimb, ma relaxez teribil cand fac dulciuri.... [:D] Aseara a zis Andrei: mami, da cand mai faci fursecuri? [:D] Ha, ha, abia am asteptat!!! Asa ca azi dau fuga la magazin sa cumpare cele si ma apuc. Am gasit o reteta minunata pe care o voi presta: http://www.culinar.ro/forum/continut/Dulciuri/17576/Fursecuri-Surpriza/ Daca nu gasesc ciocolatele, am sa pun bomboanele ramase de la pomul de Craciun ! [:D] Abia astept sa ma apuc de ele! A! inca ceva: tot aseara i-am scos primul dinte lui Andrei! Asa ca am un stirb in casa! Si [bang] de mine, am uitat aseara sa punem subperna dintele sa ii aduca zina maseluta bani! [:-)))] Da las' ca il punem azi! [cool] Va [pup] si mai vin.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by silvana_salajan
Tot io sunt. Ca [bang] cum is, am uitat ce ma durea de fapt: SA MA ANUNTATI CAND APAR REDUCERI LA CIZME!!! serios, am de gand sa achizitionez pentru iarna viitoare, una pereche cizme piele cu talpa joasa si de calitate. Model clasic!!! Va [pup] si mai vin!
La Leonardo am vazut pe geam reducere 50 % , poate iti gasesti ceva pe placul tau ! " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana merci de promptitudine. Fetelor care ati luat de la Leonardo marfa, ati fost multumite de cal? Eu nu am decat o experienta cu ei, cu o pereche de pantofi a lui Vlad, carora li s-a rupt talpa in doua exact dupa o luna si o zi! [bang] asta in cazul in care garantia pe pantofi era de o luna! Noa, cine a mai auzit asa ceva? [bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...