Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Condica Salajencelor (38)


Recommended Posts

netza la amiaz[:D]! bey, ce ma bucur [:D].deci nu-s dusa cu capu[alcool].ca doar eu aveam impresia ca sunt doar bluze cu vedere la buric si blugi cu talie joasa.zau de mai inteleg ,in tara asta nu se exista doar tineret.de ce pana mea nu fac si bluze si pantaloni pt fomei normale care au baiuri cu rinichii[:D].sa nu radeti da io sufar si de obicei ma uit cum se imbraca fomeile mai normale.ce am observat? marea majoritatea poarta camasi si fuste .care-s in panatloni au si sacoul aferent.rar vad cate una cu o bluza frumoasa si normala.care-s imbracate sport clar au totul la vedere, ca panatalonii toti is cu talie joasa.nu stiu daca ati observad da deja si pantalonul de trening e cu talie joasa. mai am uitata. sa va spun ca am vazut si mobila de bucatarie la 70 de milionae, da era prea mica pt bucataria mea.acum o sa vizitez si zalaul si oi vedea ce gasesc. va tzuc si mai vin...... Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url] [url="http://www.helpsonia.com/"]SONIA, are nevoie de noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bianca , incearca si in Bradet la Lem's ( de unde mi-am mobilat eu dormitorul ) , poate gasesti ceva pe placul tau . Au mobila de la Lemet si inca o firma care produce ceva mobila cu denumirea Cappucino ( Clau A. si-a mobilat sufrageria cu acest tip de mobila ) . Bafta la cautari ! Va tzuc , noi mergem impreuna cu Giulia sa luam pranzul la Unicum , apoi vom intra pana in Artima , iar apoi vom merge dupa Paula la bunici ! Duminica placuta ! " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare tututror[bis] va dorim o duminica frumoasa tuturor[;)] cat despre reduceri, deja au inceput din 6 ianuarie si tin pana in 30 martie, acum sunt 20-30% chiar si 50 si in februarie is 80.In aprilie o sa fie scumpe toate deoarece is pastele, si de obicei nu is reduceri, asa ca acum profitati[;)] cat despre leonardo, eu mi-am luat o pereche de cizme de iarna, si m-au tinut doar o zi[bang], si am dat o gramada de bani pe ele, am fost pana la cluj, si s-au dezlipit, am fost si le-am schimbat si apoi am umblat o iarna cu ele, deci cred ca depinde mult si de noroc.Sora mea are la fel, si dupa o iarna sau facut praf.Am luat si ceva mai ieftin, si inca ma tin.Eu cred ca depinde si de firma care le produce, ca nu toate is leonardo.Am luat si o poseta cu 1.5 milioane la reducere, si intr-o luna s-a rupt fermuarul[bang] Cat despre cumparat mobila, eu zic ca merita ikea, deoarece are preturi mici, calitate buna si multa garantie, stiu ei de ce o dau[:D], eu cu 5000 de euro am mobilat o casa aici si un apartament in romania de 3 camere, si is super multumita de ei, cat despre decoratiuni is[olala]. va pup pe toate si va dorim o duminica frumoasa tuturor[pup] mami si Alex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce liniste aici[;)] mai fetelor, eu am facut o traznaie azi, am bagat siemesul la spalat in hanorac, si l-am gasit cand am adunat rufele, si ce e bine ca inca merge[:)], mai nou is tare aiurita, ca nu mai stiu nici eu ce fac[pk] va dorim o duminica faina in continuare[pup][hia] mami si Alex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Venit, citit plecat (Bia) [:D] Pe mine ieri m-a chinuit talenul, asa ca am prestat vreo 3 feluri de mancare asa, ca sa nu mai intru in bucatarie toata saptamana . [lol] Voi ce mai faceti? Si apropo ce e sunetul asta de la joc, ca deja mi-am stors creierii si i-am inebunit pe toti. Da nu m-au ales sa raspund! [q] Noa, va [pup], merg si io sa imi recuperez copilu' de la camin...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...