Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Detoxifiant - pareri


Recommended Posts

Am luat acum cateva luni aceasta tinctura. Efecte la mine: 1. nu am slabit nici un gram 2. nu a avut nici un efect purgativ 3. am mancat normal, iar dupa ce am terminat cu tinctura parca am mancat mai mult 4. mi s-a dereglat ciclul 5. m-am umplut de cosuri.Da, cosuri de alea serioase, cum nu am avut nici la 15 ani.Ulterior tenul meu si-a revenit. acu, presupun ca acele cosuri or fi aparut pe fondul detoxifierii..da eram chiar oribila. Concluzia: mie nu mi-a facut bine aceasta tinctura. Eni, mama de baietzi - Petru (14.08.2003) si Toma (29.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 29
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui PISI_LUMI
Buna, M-ar interesa si pe mine, ce credeti ca e mai bun, praf sau tinctura? Si eu am aceeasi problema , orica beau sau mananc ma balonez, chiar si dupa un pahar cu apa.Am incercat aproape orice, daca mai si mananc zici ca sant insarcinata in 4-5 luni. Pentru lume tu esti cineva, pentru cineva tu esti lumea ! Cu multa dragoste, Cineva…..
incearca detoxifiant pe baza de fructe de soc, cate o lingurita amestecata in jum. pahar de apa de 3 ori pe zi inainte de mese. Pt o eficacitate si mai mare incerca sa iei cate o lingurita de armurariu rasnit de tine. Seminte de armurariu gasesti la plafar, sunt f. bune pt. ficat-fiere, ajuta bila si protejeaza f. mult ficatul astfel si asta contribuie la detoxificare alaturi de cel pe baza de fructe de soc. Si apoi spune-mi cum te simti.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

socul - elimina apa multa din organism asa ca aveti grija sa nu ajungeti slabe dar stafidite cu piele vestejita. Socul este recomandat daca retineti apa - bolnavii de inima fac retentie, cei cu probleme la rinichi... beti cu masura. colonix - o gramada de bani aruncati pe geam - acelas efect il aveti daca luati tarate de la Plafar / seminte de in macinate cu rasnita / apa calduta cu lamaie dimineta pe stomacul gol( eu am returnat pachetul si au fost ok mi-au trimis banii ) quod me nutrit me destruit
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...
  • 2 years later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...