Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

SA CRED SAU NU???


Recommended Posts

Buna ziua la toata lumea.Va urmaresc ce ceva timp dar nu am avut curaj sa imi spun povestea.Iata cum stau lucrile:suntem casatoriti de 8 ani avem un copil si totul parea perfect sau aproape perfect pana acum 3 ani.Atunci am aflat ca sotul ma inseala ....in sfarsit el a recunoscut eu l-am iertat .L-am iertat dar nu am uitat .Acum de curand am descoperit ca are o adresa de mail despre care eu nu stiam nimic.Si curioasa cum sunt am intrat sa vad ce se afla acolo.Pe aceasta adresa el avea tot felul de mesaje de pe diverse site-uri cu fete si baieti care discuta si chiar probabil ca se intalnesc....Nu i-am spus imediat ce am aflat ci am mai asteptat sa vad ce se mai intampla...aseara i-am spus si cum era de asteptat normal ca nu a recunoscut ...A inceput sa-mi spuna ca ma iubeste si ca ptr el doar eu exist si ca nu ar da niciodata bani la asemenea femei.Eu stiu ca ma iubeste dar dupa povestea de acum 3 ani eu nu mai pot avea incredere in el.Nu stiu daca s-a si intalnit cu vreuna de acolo dar credeti-ma ca imi e foarte greu si nu stiu cum sa procedez.AJUTATI-MA VA ROG CU UN SFAT
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 75
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

E posibil ca el sa se simta ingradit in relatia voastra si sa caute pe internet flirturi, ca niste confirmari ca este in continuare pe piata. Oricum, faptul ca are o astfel de adresa de mail nu este un lucru bun din perspective relatiei voastre. Asta implica secrete, ganduri si dorinte ascunse din partea lui, deci nimic benefic pentru voi, ca si cuplu. Nu e de mirare ca nu ai incredere in el, nici nu ai de ce. Felul cum actioneaza nu este nici corect si nici moral. Faptul ca spune ca te iubeste nu este suficient pentru o relatie sanatoasa. Dar tu cum ai intrat pe adresa aceea de mail? De unde ai stiut parola?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Contrapunct Asta implica secrete, ganduri si dorinte ascunse din partea lui, deci nimic benefic pentru voi, ca si cuplu.
da tu contrapunctule...spui chiar totul...spui sotului tot ce-ti trece tie prin cap? nu ai nimic de ascuns? [:D]...noi oricum stim..nu ne pacalesti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Contrapunct
Deh, nu chiar tot, tot, tot, dar nici nu imi dau intalnire cu barbatii pe internet. Minciunile mele se refera la lucruri mai putin vinovate, minimizez un pret al pantofilor cumparati, ca sa nu il ia cu lesin, chestii de-astea. 8)]
pai vezi contrapunct...minciuna tot minciuna e nene...ce conteaza ca e legata de pretul pantofilor sau o sedinta salbatica de sex. Aici vorbim de faimoasa incredere care se duce la naiba....[:D]...si in fond pentru multe doamne o partida de shopping face cit o intilnire XXX cu Brad ...deci ce e mai grav?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...