Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

SA CRED SAU NU???


Recommended Posts

quote:
Originally posted by vally80
Guestus de ce crezi ca ar avea un barbat alta adresa de e-mail daca nu ar ascunde ceva?El spune ca nu ascunde nimic si ca nu s-a intalnit cu nimeni si ar putea sa jure si la biserica...
poate se uita si el la poze diavolicesti pe internet si acolo aia vor sa le dai o adresa...sau mai stiu yo ce. daca e acasa devreme...pare okay omul...nu se barbiereste mai des...nu se parfumeaza aiurea...nu dispare noaptea...isi indeplineste indatoririle de sot...atunci care e problema? ca are o adresa de mail?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 75
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu am 3 adrese de email. 2 le cunoaste, una nu. La una din cele doua am parola pe care nu o cunoaste. Fiecarea om are nevoie de intimitate. Pentru mine a umbla in mailul cuiva, fara stiinta lui, este echivalent cu a-l cauta in buzunare. Si mai si suferi dupa aia. Bunica mea avea o vorba: daca vrei sa traiesti linistita nu-ti cauta barbatul in buzunare sau in geanta. In ceea ce priveste problema ta poate fi ceva lipsit de importanta. PS. eu nu i-as fi spus nimic. As fi stat la panda sa vad cum evolueaza lucururile. Apoi dupa un timp, fara sa stie, si nu de acasa, i-as fi schimbat parola. Sic! Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit vivi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea este ca...poate sa fie orice la mijloc. Faptul ca l-ai iertat iti face cinste, nu e oricine in stare de asa ceva. In rest...oricine are, cateodata, senzatia ca trebuie sa stie numai el un anumit lucru. Nu-i musai sa puna in pericol relatia. Ce pot sa-ti spun este ca nici eu nu as recunoaste o chestie pe care nu sunt pregatit (si poate ca nici nu o sa fiu) sa o spun, mai ales daca stiu ca nu pericliteaza nimic din viata familiei. Faptul ca ai descoperit tu un lucru pe care eu nu ti l-am dezvaluit, dar nici nu reprezinta mare lucru (pentru mine), ma poate face sa neg, chiar daca este evident ca mint. Pierzi tu, care stii ca mint, nu stii (si nu vei stii) adevarul, iti vei face scenariile tale, de obicei departe de adevar. Sper sa poti face diferenta intre evenimentul de acum trei ani si ceea ce ai descoperit acum. E posibil sa nu fie nimic important. [url="http://community.webshots.com/user/tora97"]poze multe cu noi[/url][foto][url="http://good-times.webshots.com/album/551940014PFgtLL"]Ana a implinit un an[/url][foto][url="http://good-times.webshots.com/album/554582211ZUiOLU"] 2006[/url][foto][url="http://good-times.webshots.com/album/557637684wPafYA"]2007[/url][foto] "EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Guestus ,da faptul ca are o adresa secret de mail ma deranjeaza,as vii vrut sa-mi spuna ,chiar daca era ptr divertisment inofensiv.Imi este frica sa nu se repete tradarea de acum 3 ani.Cu toate ca el este un om cu capul pe umeri si tine la familie dar mai stii...Acum de exemplu e plecat ptr 3 zile in delegatie (stiu sigur )si eu stau si ma gandesc la ce ar putea sa se intample.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa am facut si eu ,am aflat acum 3-4 luni si am urmarit cat am putut de mult din umbra dar aseara nu am mai putut si i-am spus.Bineinteles ca a negat pana cand nu a mai avut cum sa nege.I-am spus exact ce era acolo .Acum el spune ca tot vina mea e ca umblu si-mi fac singura rau...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by vally80
Guestus ,da faptul ca are o adresa secret de mail ma deranjeaza,as vii vrut sa-mi spuna ,chiar daca era ptr divertisment inofensiv.Imi este frica sa nu se repete tradarea de acum 3 ani.Cu toate ca el este un om cu capul pe umeri si tine la familie dar mai stii...Acum de exemplu e plecat ptr 3 zile in delegatie (stiu sigur )si eu stau si ma gandesc la ce ar putea sa se intample.
Asta e problema in general cand se iarta o infidelitate: teama de repetitie. Orice vei descoperi ,o adresa de mail,o scama,o camasa sifonata,o curea care sta nu-stiu-cum,iti va parea suspect. Eu cred ca ar trebui sa te gandesti serios daca vrei sa treci peste infidelitatea de acum 3 ani,sau vrei sa stai la panda toata viata sa-l prinzi cu pantalonii in vine. Daca te macina prea tare incertitudinea vei ajunge sa-ti ocupi timpul cu controale inutile,devastatoare pentru familie,suparatoare si umilitoare pentru el si tine. Acum l-ai putea intreba de exemplu de ce si-a schimbat parola la adresa de mail.Explica-i ca,datorita oinfidelitatii lui ai tu permanent senzatia ca el iti ascunde ceva si spune-i ca ar trebui sa te ajute sa-ti recapeti increderea in el,ca pana la urma e o problema de cuplu si nu doar a ta,individuala.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai ce sa mai crezi? E vorba daca sa te imbeti singura sau sa accepti realitatea. Sotul tau daca nu te insala fizic oricum cauta oportunitati. Ori il tii asa cum e si ii trantesti in cap o punga de prezervative, ori va despartiti. If all else fails, look cute.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca nu e un capat de tara. Eu una nici macar nu stiu cate adrese are sotul meu si unde, ca sa nu mai zic de parole.. Si nici el nu stie ce adrese am eu si unde. Fiecare cu pc-ul lui si cu treaba lui. fiecare din noi corespondeaza cu alte persoane - de ambele sexe - dar mie inca nu mi-a trecut prin cap sa il intreb ce si cat vb. cu fiecare. cred ca tine de sfera personala a fiecaruia si de liberul arbitru sa stie cand sa se opreasca si unde e granita dintre flirt online si realitatea zilnica. Mie una aceste "iesiri" din cotidian imi fac bine. Laura si minunile [url="http://img184.imageshack.us/img184/328/pict0102pi3.jpg"]Lara, printesa de catifea[/url] [url="http://img100.imageshack.us/img100/2368/kopievonpict02091ao6.jpg"]Louisa, cea mai scumpa Craciunita[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...