Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

SA CRED SAU NU???


Recommended Posts

Aveti dreptate toti dar uite aseara el nu a fost acasa ptr ca e plecat ptr 3 zile in delegatie si daca nu sunam eu sa-l intreb ceva el nu a dat nici un telefon.Nu stiu cum sa procedez ptr ca daca il zapacesc de cap cu intrebari si banuieli s-ar putea chiar sa ma insele cu adevarat daca nu il mai intreb v-a credea ca am trecut peste problema (daca chiar e o problema)si chiar nu stiu cum sa procedez .Mi-am propus sa nu ii raspund la telefon azi , o fi bine , o fi rau .Habar nu am ....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 75
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dupa parerea mea, cine inseala o data, va mai insela si altadata. Acum platesti factura pentru ca acum 3 ani i-ai trecut cu vederea inselaciunea. El a retinut ca i-a mers. Dovada ca nu se potoleste. Iar tu nu mai ai deloc incredere in el, altfel nu s-ar fi "intamplat" sa-i gasesti acea adresa care sa-ti confirme oarece banuieli. Sentimentele tale fata de el care sunt? Mai bine zis, care erau inainte de a descoperi adresa? Fiindca acum presupun ca te inunda adrenalina sa nu-l pierzi...
Felicia [gravi] 35+ mami under construction pentru [baietel] - David
[9cer] [url="http://community.webshots.com/user/Miss_Parker_1911"]Poze cu noi si vacantele noastre[/url]
IUBIRE > ADEVAR > AUTONOMIE > IDENTITATE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tot nu inteleg care e problema aici...domnul e in delegatie...acum 3 ani te-a inselat...si are un e-mail secret. Si? crezi tu ca stie missparker din hamburg ce face el acum si cu cine e? Da sa vezi ce crede guestus...el nu crede ca te inseala doar cu una...ca a mai facut asta 1 data si stie cum e...guestus crede ca domnul a progresat...e mai rafinat.... si acum te inseala cu 2 in acelasi timp...una roscata slaba si una bruneta mai durdulie. [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Guestus, vezi ca MissParker nu e din Hamburg ci din Hanau si te trezesti cu o analiza pe tema asta care o sa ne dezvaluie ca tu de fapt bei vin rosu si nu te omori dupa blonde. vally80, uneori adevarul e atat de mare si de in fata ochilor ca trebuie sa facem trei pasi inapoi ca sa il vedem. Tu nu vrei sa accepti ca te traduce. Sincer mai bine amageste-te si nu mai continua cu munca de urmarire ca sa poti trai fericita. De sunat suna-l cum il sunai inainte ca doar esti cea legala. N-are decat sa se fofileze cu restul. If all else fails, look cute.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nimeni de forum n-are cum sa stie ce anume a facut/ face sotul altcuiva de pe forum , doar presupuneri , mai mult sau mai putin valabile detectivistic. io stiam de vorba " ce s-a intamplat o data , nu e sigur ca se va intampla si a doua oara , dar ce s-a petrecut de doua ori , sigur se petrece si a treia oara " , si ," culmea" , nici asta nu-i general valabila , din experienta mea [:D] fara gluma acuma , cand esti sigura ca te insala , atunci iei decizia de continua [box] sau a incheia relatia . dar trebuie sa fii sigura , nu doar sa faci scenarii...(acuma depinde ce inseamna "a insela" pt fiecare , poate unele femei se inflameaza si pt ca partenerul observa ca exista si alte "zane" bune si frumoase pe lumea asta). o atitudine mai deschisa si mai glumeata referitoare la subiectul cu discutiile pe messenger ar putea sa iti clarifice niste motivatii ale comportamentului partenerului (diverse "zburatoare" se prind mai degraba cu miere , decat cu bata [neand] ). in familiile obisnuite , nu cele ideale(idealizate) , lucrurile se mai negociaza , se mai trateaza , se mai calmeaza , se mai fac si greseli , uneori oamenii urmaresc totusi un obiectiv comun (si raman impreuna) , alteori cauta vesnic doar fericirea personala (si se despart). sper sa va intelegeti unul pe altul si sa rameneti o familie fericita !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...