Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

SA CRED SAU NU???


Recommended Posts

  • Răspunsuri 75
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ai mai Guestus tu chiar vrei sa o sperii de tot [ups], Ai sa ne rezumam la faptul ca omul e plecat in delegatie "e curat" pana nu-l prinde si asta fara sa scormoneasca zilnic pentru "ceva" ( nu este bine sa traiesti tot timpul cu impresia ca te inseala sotu'). http://alina-vachim.magix.net AVoogt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca sinteti de coma,Guestus binedispui un forum intreg cu postarile tale [:)]. Vally,lasa omul in pace,ce daca are o parola noua,chiar e un capat de tara? De acord cu sinceritatea in cuplu,dar fiecare om mai are micile lui secrete,ex.perechea de pantofi cu mai multe 0-uri la coada,poate mai discuta si el cu baietii,de una de alta.Hai acorda-i circumstante atenuante,asta nu inseamna sa nu stai cu ochii pe el [:D],dar mai discret,abtine-te pina la o dovada,altfel il pui in tema de ce trebuie sa se fereasca!Si chiar asa,l-ai intrebat de ce si-a schimbat parola? Vezi ca daca vrei totusi sa sapi o poti afla pe cea noua(un pic mai greu dar nu imposibil).Mai bine taceam aici ca iti dau idei! Si in trei ani s-a prescris fapta [;)]. Aniela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma speri chiar asa de repede dar linistita nu pot sa fiu oricat as vrea.Si tare as vrea sa nu ma mai gandesc la prostii,dar cum sa fac ???Ajutati-ma va rog !!!De ce trebuie sa se intample asemenea lucruri urate intre 2 oameni care se iubesc.Ce sa fac cu incertitudinea mea???La un moment dat imi venea in cap ideea sa-l insel si eu cu toate ca nu agreez ideea.Dar de ce ei au voie si noi nici macar nu putem sa ne gandim la asa ceva.Incep sa urasc toti barbati ca vad ca toti sunt la fel ,ptr am meu bagam si mana in foc pana acum 3 ani si uite ca s-a intamplat si m-a inselat ...asa ca eu cred ca asta sta in firea barbatului oricum i-ar fi de bine acasa ....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uite iti spun ceva secret [:D],eu acum 12,13 ani,fireste eram la inceput,ne iubeam cu pasiune,l-am prins cu una.Si era stripteuza(cum le-o zice [neand]),nu in pat,dar am dat peste respctiva in apt.lui frati'su,dormea dusa.Mi se aprinsesera beculetele deja.In prima faza am fost socata si ii tot cautam scuze(o fi a lui,o fi a lui frati'su).Cert e ca tinara si nelinistita cum eram eram am spart tot ce mi-a cazut in mina prin casa,am aruncat cu tot ce mi s-a ivit la indemina(inclusiv cu o foarfeca ce i-a trecut aleia pe linga urechi,iti dai seama prin ce am trecut,io om de "omenie" ma puteam vedea pe la stirile de ora 17).Am paruit-o,am batut-o,circ in toata regula.Nu iti mai spun ca am vrut sa ii arunc hainele la tomberon,sa ii pun superglue in cap,mii de scenarii.Fiinta rationala din mine a invins.I-am aplicat o corectie de care au aflat toti cunoscutii nostri.Ce se intimplase? Un chef de baieti,lasat cu o noapte de pomina,toti beti si pusi pe fapte mari:(( Concluzia: sperietura a fost atit de mare(am luat si toti banii din casa si am plecat la o prietena o noapte),incit nu s-a mai repetat niciodata.Eu cel putin nu am mai simtit nimic.Cit a durat sa imi recapat increderea? Ani multi,nu stiu exact,dar uite si acum cind am scris msg asta pt tine parca ma i-a cu ameteala [:D].Nici nu il mai recitesc,asa ca scz de eventuale greseli ortografice. Aniela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...