Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

SA CRED SAU NU???


Recommended Posts

  • Răspunsuri 75
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

asa coltzofeanu...pune paie pe foc. cum nene te poti uita la niste poze si sa nu ai ginduri ascunse... hai incearca data viitoare sa pui sotului intrebari despre economia familiei cind apare luciu dezbracata la TV. vezi ce-ti raspunde...e cu gindul la intrebarea ta sau in alta parte.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Mirrella
Vali,eu zic sa iti faci un id ascuns si sa vorbesti cu el pe net,asa vei vedea singura cat de departe e dispus sa mearga...
de ce nu o ajuti tu ...iti dai seama ca nu e usor pt vally sa faca asta. o recunoaste si apoi sa vezi ochi umflati...se alege praful de plan.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Guestus
asa coltzofeanu...pune paie pe foc. cum nene te poti uita la niste poze si sa nu ai ginduri ascunse... hai incearca data viitoare sa pui sotului intrebari despre economia familiei cind apare luciu dezbracata la TV. vezi ce-ti raspunde...e cu gindul la intrebarea ta sau in alta parte.
[:D] ...e cu gandul la mine! Sunt la fel de dotata ca Luciu![:D] (si nu ma cheama Coltzofeanu ci Coltofeanu... asa ca te rog sa nu ma botezi ca trebuie sa-mi dai un miel si-ti fac gaura un buget)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

uite domne' gura lumii , a transformat subiectul din "tanar si nelinistit" in "sex and the city" (sau o fi "neveste disperate"?)....ntz , ntz ... ma duc sa iau ceva suc si floricele si sa urmaresc continuarea[ttv].... felicitari producatorilor[:)][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vally, eu cred ca barbatii sunt ca niste mici animalutze, ca sa fiu delicata, cand vad ispita e musai s-o aiba. Am sau nu dreptate guestus ? Femeile se mai gandesc si la consecinte, nu inseala asa usor. Nu ne-ai spus vally daca atunci cd te-a inselat a fost doar o aventura sau era relatie deja. Peste o aventura se mai poate trece dar dc se ajunge si la sentimente ... La treaba cu id-ul ascuns nu m-as baga, e tentant sa vz cum ar discuta cu alta femeie dar pana la urma cred ca tot tu vei suferi. In mod sigur nu o sa zica ca e insurat etc. Hai ca tu stii mai bine cum e relatia dintre voi, dc te insala din nou vei afla sigur, nu cred ca tb sa sapi prea mult. Totusi , chiar nu te suna cd e plecat in delegatii, nici macar un "noapte buna" ?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vally, vezi ca Guestus te tot provoaca, doar-doar te decizi sa calci si tu stramb si sa-l alegi pe el ca amant [:D]
Felicia [gravi] 36+ mami under construction pentru [baietel] - David
[9cer] [url="http://community.webshots.com/user/Miss_Parker_1911"]Poze cu noi si vacantele noastre[/url]
IUBIRE > ADEVAR > AUTONOMIE > IDENTITATE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...