Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Condica Salajencelor (48)


Recommended Posts

CONDICA SALAJENCELOR MAMICI CU [mamica] 1 BB Elutaf[RO]- mami de [bonjovi] for2nity[RO]- mami de [zana] diplodocus[rufe][curat][vase][spala][papica][vampa]- mami de [auto] claudiasabou[RO]- mami de [zana] silvana_salajan[hippi][papica][hippi] - mami de [hagi] si [gravi] giulia_71[RO] - mami de [hagi] mihaela_specht[EU] - mami de [cri] olim[EU] - mami de [bibe] felicity05[RO] - mami de [zana] MAMICI[mamica]cu 2 BB-ici[mamica] mihaela_s[EU] - mami de [zana][zana] anacezara[RO] - mami de [zana][zana] carmenardelean[RO] - mami de [auto] si [zana] bimilit[cafea][fum] - mami de [roker]si [haibat] In asteptarea lui [bibe] BlueEyes[RO] piticutz[usa] mikiriki[EU] DarkBendis[EU] [gravi] Maria[RO] [gravi] Prietene[flo] aileene[EU]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Miha, ma bucur mult ca mama ta e bine. Am fost si eu la dr. a zis ca e bine, e in grafic, conform cu varsta. E jucaus, m-a intrebat daca l-am simtit. A zis ca in urmatoarea saptamana ar trebui sa il simt bine, si cam atat. M-am speriat ca m-am cantarit acolo si cantarul de la gine arata mai mult cu 5 kg decat credeam eu ca am. Apoi m-am dus la medicul de fam care are cabinet in aceeasi cldire si m-am cantarit pe acelasi cantar cu care m-a inregistrat. Noa, am pus numai 0,5 kg in plus, si m-am linistit, desi burtoiul iese bine in evidenta. Amu am ajuns acasa, nu stiu ce sa pap ca nu am pofta de nimic. Va [pup] si va doresc o dupaamiaza placuta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare gagici! [pup] tot poporu' eu ma tin de aseara de burta ca au venit rusii sa-si ceara drepturile (ca n-au mai fost din februarie) [:(] si sa va spun de hajdu..... m-am balacit , am dormit si am mancat (toate trei lucrurile exagerat pana la nesimtire) si m-am si bronzat [:D] incat acuma ma simt tare sexi si fericita ca nu mai sclipesc orbitor cand scot pielea la interval [;)] [flo] si [pup] lumea Maria [url="http://community.webshots.com/user/Maria_Koteles"]Pozele noastre[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare si de la noi noi am facut vaccinul de 6 luni azi, a fost super cuminte, a strigat un pic cand i-a bagat acul in picioruse si gata,a cum e vsel, a papat. de dimineata am spalat hainele de pat si niste tricouri la colegu, am platit impozitele la masini, gunoiu si am facut mici cumparaturi pt acasa. astept sa se trezeasca uiu sa i dau mancare si la somnic. va pup pe toate[pup] miha, ma bucur pentru mama ta[pup] oti, cred ca abia astepti sa il simti, mie mi asa dor de sarcina[:I] maria, lasa ca vine si bebe[pup] [pup]pe toate Mami si [url="http://www.flickr.com/photos/olimpiabota/"]Alex[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza ! Cafelutza e servita ! Olim stii la ce m-am gandit ... noi fiind mai multe , iar tu esti doar tu nu ai avea cu ce sa vii in Zalau ca sa ne intalnim ? K asa nu stiu cate dintre noi vor putea sa vina la Ulmeni si nu stiu cate ne vom nimeri sa mergem deodata .... gandeste-te si vezi si tu ... Mihaela ma bucur k mama ta e bine . Cat timp mai trebuie sa stea in spital ? Ai vazut k a trecut totul cu bine ! Multa sanatate ! Va tzuc pe toate ... ma duk sa ma apuk de lucru ... " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare[bis] adriana, mi-ar placea sa a pot duce la zalau, dar eu acasa nu am amsina, si nici nu am cu cine sa il las pe Alex, ca soramea are bacu si nu avem alte rude la ulmeni[q]Oricum mai povestim noi pana atunci si vedem cum facem. va doresc tuturor o zi excelenta[pup] miha, ce noutati mai ai[pup] Mami si [url="http://www.flickr.com/photos/olimpiabota/"]Alex[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia][hia] mihaela, ma bucur sincer ca e ok mama ta.o bine ca a trecut cu bine peste operatie.recuperare usoara. olim, io daca intalneala e peste 2 vikenduri nu poci sa ma prezint.ca-s alegerile turur 2 si cum am coleg ce slujeste patria ,clar e implicat in supraveghere.si cu 2 tanci dupa mine fara ajutor mi cam groaza sa vin .nu de drum mi groaza ci de faptu ca nu oi putea sta lenestita la o tigara si-o barfa mica[:D].da mai discuta, poate poate facem cumva sa te cunosc si eu. maria, apoi draga mea nu-i a buna treaba cu lipsa musafirilor din februarie.io zic ca musai sa mergi la dr ,sa nu te trezesti cu ceva surpriza[bine nu neplacuta, ca io zic ca poa sa fie si ciclu peste sarcina.auzi nu ma baga in seama, io dau cu presupusul[:D]] oti, da ce scrofolina esti[:D].bey, de sex nu zici nik?bei da nu de asta[xinpat]ci de sexul bb-icului.io eram curioasa ce ai acolo, si tu nik.se poate? adriana, si te balacesti vikendu asta? mai mergeti la felix? giulia, lasa muica notele feciorului in pace.oricum ai coptil destept.nu-l stresa acu pe ultima suta .ca acusi vine vacanta. cami, pe unde esti? ce-ti fac babutele? hai la o poveste scurta cand ai timp. ioana, tu cefaci? va pregatiti ptr serbarea de sfarsit de grupa mica?hai baga detalii. noa, va tzuc da mai vin , in alta pauza publicitara[:D]. PS olim, tuc micul barbatel vaccinat. Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url] [url="http://www.helpsonia.com/"]SONIA, are nevoie de noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor! Mihaita, ma bucur ca mama ta e mai bine si ma rog la DD sa se faca bine rapid! Doamne ajuta-i! Adriana ce mai faci? Bia, nu-mi stresez fecioru, da' diloc ce nu se vede[alcool]? Oti, sanatate lu fasolica, pupa-l mama. Auzi tu, ieri m-am intalnit cu colegu tau din dotare aici la mine la munca. Eram foarte confuza ca nu ma asteptam sa ma intalnesc cu cineva cunoscut la mine la job?! Era omu cu treaba... Olim, io vreau sa ne vedem , deci daca se pune de intalneala contezi pe mine:))) Noi suntem bine, stresati cu treburi, dar bine:)) Pup pe toata gashca:))) ...mami daca nu mananc acuma, intru'-n grebla foamei!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Apoi tu Bia, ce sa zic ca nu am ce? Ca nu a vrut asta sa zica nik... A spus ca inca e prea devreme pt asta... Noa, da io deja m-am obisnuit cu gandul ca e baiat... sa vezi de o fi vreo surpriza... Hmmm, Giulia, m-ai pus pe ganduri... Ca omul meu ni mi-a zis nika. [:D]Ce ascunde oare? [:D][:D] Noa, merg sa fac ceva de mancare si mai vin. Haideti la o poveste, ca oricum e prea cald pentru plimbari.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...