Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Condica Salajencelor (48)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare Romania !!! Am ajuns cu bine in Germania . Azi am fost la un parc de joaca imens unde i-a tinut ziua la nepotica noastra . Maine am vrea sa mergem la ceva gen aquapark , luni la shoping k sunt reduceri . Acum sunt franta k am dat o tura pe centru ( aici magazinele suntpe centru si nu ai acces cu masina ) , am umblat mult pe jos si nu sunt invatata cu lucrul asta . Bia , felicitari lui Tudor pentru reusita ! Ati gasit bilete pt. concediu ? Maria , felicitari si tie pt. sarcian si toate cele bune ! Va urez noapte bune si duminica placuta ! " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sara buna!!!!!!! acum am aterizat acasa. am fost plecati de vineri la o pensiune din 1 Mai. revin maine cu povesti. pupaceli la gasca. Miha baga un rand despre voi. Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url] [url="http://www.helpsonia.com/"]SONIA, are nevoie de noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, fetelor, am intrat pe fuga si azi sa vad ce mai faceti voi si am aflat atitea vesti dintr-o data ca nici nu mai stiu pe cine sa felicit si pe cine sa pup. Mai bine sa va pup pe toate in grup si sa va felicit pe cele mai fericite [flo] Felicitari Maria pentru "liniutze"!! Felicitari Bia pentru reusita baiatului tau!! Concediu placut, Adriana!! Andra, la fel si tie, felicitari pentru burtica!! (cam atit imi amintesc din paginile citite in urma mai inainte) Otilia, ma bucur ca a ajuns sora ta cu bine! Iii doresc multa bafta si acomodare usoara. Nu stiu cum se face dar de abia mai apuc in ultima vreme sa intru online.Merg de-acasa zilnic la 6,30 dimineata si ma intorc seara intre 7,30 si 8,30 (depinde daca vin direct, sau daca mai intru pe la cite un magazin in drum spre casa)In weekend nu prea mai e vreme de leneveala ca inainte... Bia, ziceai mai sus de profesoara aceea, cine e? scrie-mi te rog PM daca cumva stii (s-ar putea sa o cunosc dar nu sint sigura)Am citit si eu in "Magazin salajean" zilele trecute despre asta. In rest...toate bune, ca de obicei.S-au scumpit toate pe-aci, incepind de la benzina si pina la mincare, am vazut asta foarte clar pe bonurile de la magazinul de unde luam de-ale gurii.Ce sa faci, vremuri grele pe-aici... Mihaela, ma duc sa ma mai uit la pozele tale, e o placere de fiecare data! [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...