Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Condica Salajencelor (48)


Recommended Posts

Salutare ! Bia felicitari pentru reusita lui Tudor, vreau si yo, repet, secretul succesului! Felicitari si tie, e lucru mare in ziua de azi:) Adriana concediu placut! Pup la toate fetele dupa continent si peste ocean! Noi suntem bine, dar foarte obositi, e greu cu naveta asta Zalau-Bucuresti, insa vazand ca se misca treburile la casa, ne da forta sa mergem inainte:))) Miercuri toarna elevatia , apoi face umplutura si pe luni or sa toerne si placa fundatiei. Se misca destul de bine! Pana acum nu am intampinat cine stie ce greutati, merge conform graficului.Am apa, o apa rece sa s-a sapat putu la 35m adancime si are si debit bun. Azi au venit baietii de la electrica pentru a ne face bransamentul . Am stabilit si tipu de caramida cu care va lucra. Calin e bine, rasfatat la greu de mamaie si bucuros ca ne-am vazut. Eu , tot eu[bang], am venit cu o iritatie urata pe fata si e asa de urata ca-mi vine sa merg cu capu sub pamant, of:( M=am dat cu creme si sper sa dispara:( In rest, toate bune Pup pe toate! ...mami daca nu mananc acuma, intru'-n grebla foamei!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

saluticaaaaaaaaaa!!!!!! giulia da di la ce ai facut alergia?baga o cura de detoxifiere a organismului si mult siex si trece[:D].spor la construit. oti, muica azi esti libera?cum te simti.nu ne zici de sex nik? mai, eu stiu ca mihaela e inca in SM, doar diana e la zalau.eu nu am vazut-o pe diana dar o pasarica mi-a soptit ca e asa frumoasa, si cuminte si a crescut[da a accentuat ca are parul lung lung].abia astept si eu sa le vad pe fete. adriana destrabalare placuta. mnpo, stati ca acu va arat unde fuseram noi.maica da ce bine fu.amu io-s poate blonda rau di tat[:D].mai pensiunea e ok din tuate punctele de vedere, nimic de reprosat.da ma manca-n patina sa vizitez 1mai,duamne arata horror.noroc cu pensiunile.da faza nasoala e ca nu tuoate au piscina si musai sa te duci in statiune la bazine.cica proprietarul bazinelor nu investeste ptr ca la anul ii expira contractul de cesiune.va bag [url="http://www.turistinfo.ro/baile_1_mai/cazare-baile_1_mai/pensiunea_selina-c564.html"]aici detalii despre pensiune[/url]. mno daduram o fuga si in felix.muica[bang]dezastru si acolo.aglomeratie , agitatie, tarabe de piata.dezastru.poate-s io prea pretentioasa.da io am vrut relaxare nu agitatie.strandurile din felix erau burdusite. mno, deci ptr mine pensiunea asta a fost ok din tate punctele di vedere. va pupez si mai viu............. Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url] [url="http://www.helpsonia.com/"]SONIA, are nevoie de noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bia draga de cand o inceput bac-ul is ca un zombi.Abia astept sa se gate. Singura mangaiere sunt cele 2-3 minute cand mai intru pe desprecopii dar din pacate nu prea am ce ceti. [:(] E, dar lasa ca a veni ea si vacanta, ca nu mai sunt decat 3 zile de examen. [pk] Uite saptamana trecuta cat a tinut oralul, de la 7,30 am stat in scoala pana la 9-10 seara (asta inclusiv duminica cand a plecat Petruta [q]; ea a plecat la 10,30 iar eu am ajuns acasa la 10 fara 10) Acum de cand a inceput scrisul, sunt doamna, merg pe 7 si vin pe la 4-4,30 [bang]. Ti-am zis, mai sunt 3 zile, mai am una de mers la Nusfalau si gata! Sunt in vacanta!!!!!!!!!! E, mai e ziua de contestatii, dar nu e asa de lunga. Si cea de afisre a rezultatelor finale, dar nici aia nu e cine stie ce. Maine daca ies in timp util as vrea sa ma programez la eco, poate imi spune si sexul [:D] ca nu am fost de vreo 5 saptamani la control. Saptamana trecuta m-am obosit tare, am avut neste dureri de numa, dar au trecut. Sper sa fie totul OK si sa nu avem probleme. Ca in rest, toate trec. Giulia, ai grija cu iritatia, nu o fi vreo alergie la soare? Eu fac pe maini, numai de ma expun putin si sunt plina de bubite care ma mananca ingrozitor.... Uite care e secretul: nu mai folosi blsam de rufe! Macar pentru prosopul de fata. Si daca tre sa stai mai mult la soare foloseste o crema cu protectie mare UV. [pup] si sa te faci bine. Va [pup] pe toate, ma ustura ochii ingrozitor, am sa inchid calcul insa revin mai tarziu, ca vreau sa vorbesc si cu Petruta.[:D]Deci, scrieti aici, sa nu ma conversez iar singura.[:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fetelor ! Cami , imi pare rau k trebuie sa stai asa de mult timp la scoala , dar vorba ta , vine vacanta si dupa , banuiesc , k intri in prenatal si te vei odihni . Numai sa ai grija de tine sa nu patesti ceva si apoi sa-ti para rau ! Iti doresc multa putere sa treci cat mai rpd peste toate acestea ! Giulia , bine ca merge treaba asa cuma ti planuit . In ritmul asta poate pana la Craciun e ridicata . Sa va ajute DD sa reusiti sa va vedeti visul implinit . Cat despre alergie .... ce sa zic ... poate ar fi bine daca ai consulta si un dermatolog ... noi mergem de obicei cu fetele la Sandor si ni se pare ok tipul . Daca vrei detalii iti scriu unde il gasesti . Sanatate multa ! Bia , fain de voi ca ati fost la relaxare . Baga detalii despre preturi si alea , alea . Micul dejun era inclus in pret ? Ne bate gandul sa mergem si noi in week-ul celalalt . Luni venim acasa si poate am merge de vineri pana duminica sa ne mai relaxam un pik . Cu cat timp inainte tre sa facem rezervare ? Poate mergem impreuna , ce zici ? Cami , iti urez spor la munca !!! Va tzuc pe toate si mai intru seara pe la voi !!! " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by anacezara
Buna seara fetelor ! Cami , imi pare rau k trebuie sa stai asa de mult timp la scoala , dar vorba ta , vine vacanta si dupa , banuiesc , k intri in prenatal si te vei odihni . Numai sa ai grija de tine sa nu patesti ceva si apoi sa-ti para rau ! Iti doresc multa putere sa treci cat mai rpd peste toate acestea !
Vreau un miel!!!!!!!!!!!!!![:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by silvana_salajan
quote:
Originally posted by anacezara
Buna seara fetelor ! Cami , imi pare rau k trebuie sa stai asa de mult timp la scoala , dar vorba ta , vine vacanta si dupa , banuiesc , k intri in prenatal si te vei odihni . Numai sa ai grija de tine sa nu patesti ceva si apoi sa-ti para rau ! Iti doresc multa putere sa treci cat mai rpd peste toate acestea !
Vreau un miel!!!!!!!!!!!!!![:-)))]
pofticioasa mica.[:D] Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url] [url="http://www.helpsonia.com/"]SONIA, are nevoie de noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by anacezara Bia , fain de voi ca ati fost la relaxare . Baga detalii despre preturi si alea , alea . Micul dejun era inclus in pret ? Ne bate gandul sa mergem si noi in week-ul celalalt . Luni venim acasa si poate am merge de vineri pana duminica sa ne mai relaxam un pik . Cu cat timp inainte tre sa facem rezervare ? Poate mergem impreuna , ce zici ?
adriana,eu am facut rezervarea de miercuri.acu poti si mai repede sau mai tarziu.io stiu ce sa zic? faza e sa nu fie ocupata toata pensiunea. eu am vrut musai apartament,ca de suntem famelie mare[:D]. la camera pretul a fost 224,6/noapte, iar micul dejun a fost inclus in pret[bufet suedz, cu multe bucatae gustoase[pofta]].bucataria e de 1000 de stele. sa aveti drum bun.cat mai stati la jermanik?va opriti siin ungaria?hai ca poate ajungi in timp util si punem de-o intalneala cu mihaela. Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url] [url="http://www.helpsonia.com/"]SONIA, are nevoie de noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by anacezara
Buna seara fetelor ! Cami , imi pare rau k trebuie sa stai asa de mult timp la scoala , dar vorba ta , vine vacanta si dupa , banuiesc , k intri in prenatal si te vei odihni . Numai sa ai grija de tine sa nu patesti ceva si apoi sa-ti para rau ! Iti doresc multa putere sa treci cat mai rpd peste toate acestea !
Oti, lasa ca taiem mielul si il impartim[:D] va pup ca ma duc la somn.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

io imi tricotez[:D]un port tigarete[:D].cu tabachera e mai complicat. da-s dusi cu cabina.astea chiar cred ca fumatorii renunta la fumat din cauzauneipoze? Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url] [url="http://www.helpsonia.com/"]SONIA, are nevoie de noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...