Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Condica Salajencelor (48)


Recommended Posts

fetelor, io-s in vacanta 3 luni[:D]. Tudor e sef la calculator si cand isi face mila ma lasa pret de 10 min.mno, oi intra ma rarut . va tzuc apasat pi tate .da vedeti ca sunt cu ochii pe voi, sa nu care cumva sa va destrabalati[:D]. PS mihaela io-s acasa .te astept la zalau.cum e mama? Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url] [url="http://www.helpsonia.com/"]SONIA, are nevoie de noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor, sunt bine acum. Se are ca a fost doar o criza de ...fiere. Habar nu am avut ca se manifesta asa, nu am mai patit-o pana acum. Din auzite stiam ca e cu dureri de cap, ori pe mine nu m-a durut capul. Doar frisoane, febra si dureri musculare. E, da a trecut. Mai am cateodata un nod de aer in stomac, cand urca cand coboara, e ingrozitor de dureros. A patit careva asa ceva? O fi ceva reflux de acid? Oricum, trece si asta cu ranitidina [:D]. Giulia, io am zis ca nu pot. [q] Da vine ea vacanta si tot iti fac eu o vizita [:D] Miha, va asteptam cu mare drag. Olim, nimic? Ce mai zici? [pup] la toate !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza ! Cafelutza e servita ! Otilia , bine ca totul e ok , ai grija numai de tine . Chestia cu nodul si yo am avut-o si nu a trecut decat dupa ce am nascut . Gust amar de la fiara nu mai povestesc . In rest .... cred ca tot ce e de rau le-am avut pe toate in sarcini . Giulia si eu vin cu 2 bucati fetite , sa ne spui numai ora ... Spor la treaba celor care sunt in campul muncii , iar la celelalte o zi racoroasa !!! " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Ce faceti? Cam slabuta miscarea...yo vorbesc ca intru rar[bang]! Pai yo zic pe la 17.00 sa nu fie nici prea tarziu ca se face racoare. Oti, nu mai plange ca ne vedem oricum[;)], vin yo la Simleu si o rezolvam cumva:)) N-am mai nimic de povestit, ieri am avut si eu o migrena ingrozitoare si ca sa fie totu si mai mishto m-am harjonit si cu mama, care avea impresia ca zac de lene si nu de cap. S-a plictisit cumplit la noi si o inteleg, dar si acasa acum ii va fi greu ca e singura cuc si daca i se face rau, ce naiba face, ca sor mea e plecata in vacanta in Grecia. Deci, tre sa mai suporte un picut si gata de duce acasa... Ma intorc la scarbici... Pupic la toate! ...mami daca nu mananc acuma, intru'-n grebla foamei!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor dragi, imi cer scuze dar se poate amana intalnirea pentru vineri???? Aseara am aflat de la dna lui Calin ca joi au festivitatea de sf de an!!! Va rog frumos sa-mi dati de stire!!! Si inca o data mii de scuze.. ...mami daca nu mananc acuma, intru'-n grebla foamei!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...