Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Slaba activitate azi. Pe unde ati disparut fetelor? Gabi, Aurora, Dany, Mirelaionut, Laura (tu n-ai mai intrat de foarte multa vreme, ne e dor de tine)- gata, am facut apelul. Mai e Mirell@, dar cu ea m-am intalnit in seara asta prin oras si stiu ca e ocupata cu invatatul. Dar poate intra totusi sa povesteasca despre tabara. arissa - mami de Maya(18.03.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salutare! arissa, ai facut apelul si degeaba...nimeni pe la noi... eu iar am mult de lucru, ieri am avut si o cearta cu sefii... m-am intalnit cu dany, sotul si maria care e cea mai zambareata fetita, continu se hlizeste... dany, sa stapaniti sanatosi frigiderul! pup fetele! silvi http://community.webshots.com/user/flovivi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele... Ma bucur sa fiu din nou pe forum si sa va povestesc nitel de tabara. A fost o saptamana de milioane, chiar dak picioarele mele abia mai rezistau presiunii de stat in picioare toata ziua. de coloana nici nu mai zic... Aceasta tabara a fost organizata sub forma unui orasel, numit "Oraselul pacii". In acest orasel am avut primar, bancher, politie, judecator, posta, doctor si bucatari. Am fost grupati in 7 grupe cu cate 7 copii. Fiecare grupa avea un lider si doi colideri. Fiecare grupa avea cate o culoare din curcubeu. De toti am fost 84 de persoane. A fost o saptamana frumoasa. Bine ca nu l-am luat si pe Teo ca nu aveam timp sa ma ocup de el. Cum adormeam seara asa ma trezeam dimineata. Am avut si 2 zile cu ploaie, dar a fost super ca ne-a mai racorit putin. Cam asta despre tabara. Am si cateva poze [url="http://s265.photobucket.com/albums/ii237/mirelalutu/Tabara%202008-%20Valea%20Sarii/?action=view¤t=25a31ecc.pbw"]aici[/url]. Pe Teo l-am mai lasat la Barlad pana dupa examen, care este pe 16 iulie. Se intelege foarte bine cu matusa lui care este in clasa a X-a. Seamana cu mine un pic si ii zice mama. E comic tare. L-a invatat sa zica Bye, bye. E o dulceata de copil. Acum avem si noi ocazia sa ne mai amintim de luna de miere vreo 2 saptamani. De fapt luna noastra de miere a fost de o saptamana, deci acum e mai mult[:D]. O sa mai intru cand fac cate o pauza de la invatat. Mai am de invatat metodica si de repetat literatura 9-12. ___________________________________________ Mirell@ mammy lui [bonjovi] Teo [url="http://s265.photobucket.com/albums/ii237/mirelalutu/la%20un%20an%20si%203%20luni/?action=view¤t=4f09c9e3.pbw"]1an si 3 luni[/url] 02.03.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salul!

am venit ieri de la mare dar abia acum m-am odihnit cu adevarat. Va povestesc maine cum a fost in amanunt, acum va zic doar ca a fost bestial. Am plecat ca-mi aparusera pe piele niste buburuze de la soare si n-am vrut sa exagerez. Albert e bine, i-a priit plimbarea.

va pup, maine poze

 

gabi, mamica lui[baietel]-Albert Mihai, 10.05.2007

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

Bine ati revenit, fetelor!

Mirell@id="orange">, pacat ca nu se faceau si pe vremea noastra asa tabere tematice. Sau poate se faceau, dar in mod exceptional. Trebuie sa fi fost foarte interesant pentru copii.

Gabiid="orange">, asteptam poze si detalii.

Pana una-alta, am facut cafeaua.

Maya s-a trezit la 6, o deranja ceva in pampers. S-a foit, intr-un final am schimbat-o, i-am facut laptele iar acum a adormit iar si va dormi probabil pana la 10. Eu is deja cu cofeina in vene, asa ca nu mai am nici o sansa.

O zi buna va doresc!

 

arissa - mami de Maya(18.03.2007)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare gagici!

 

mirela, f frumos in tabara, te-am vazut in poze cu copiii...spor la invatat si distractie in mini luna de miere[pup]

 

gabi, asteptam si poze si detalii[pup]

 

arissa, matinala, ai facut se cafea...multumim

 

eu iar am de lucru f mult...iar fac o baza de date de prin judet deci am de dat vreo 50 de telefoane, etc...in rest toate bune, mai am putin si termin cu curatenia in toata casa, oricum de doua zile am inaugurat noul dormitor si e super

 

o zi minunata sa aveti!

 

silvi

http://community.webshots.com/user/flovivi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata, sunt la al doilea 3 in 1[:D]

am ramas singurei ca tati a plecat la pescuit, deci ne facem de cap[:D]. I-am zis si arissei mai devreme ca incerc rochia de nunta, ei bine n-am reusit sa-i trag fermoarul[bang], m-am ingrasat!. Poate reusesc sa dau jos pana sambata ceva, altfel.....[:D]

Sa va zic si eu cum a fost ( tabara Mirelei mi s-a parut super si din poze si din povestiri)

am plecat sambata la Mamaia, am facut plaja la " butoaie" si pe la pranz ne-am strans bagajele si am intins-o spre Costinesti. Vila a fost super, era data in folosinta cu o saptamana inainte deci toate erau noi si straluceau, locatia era cotata foarte bine, noi am cautat sa aiba camere mari pt patutul lui Albert si bucatarie utilata cu cuptor cu microunde. Aveam cu am vrut, asa ca am ramas 3 nopti. Pe plaja a fost foarte aglomerat si foarte murdar sambata si duminica, am inteles ca au fost si amendati pt asta, in rest totul ok, plin de lume si veselie peste tot. Am mancat in ptrima zi la un restaurant dar am renuntat mai apoi pt " impinge tava" ca sa scurtam timpul mort dintre adus mancarea si asteptat nota intrucat Albert nu suporta prea bine statul degeaba ( mai ales ca el manca acasa la reclame[:D]). Cu o zi inainte sa plecam au venit si nasii nostri cu cel mic. Am plecat marti pt ca era a doua zi deja de cand imi aparusera pe piele niste buburuze de la soare si asta insemna ca probabil am exagerat cu expunerea. Albert nu prea s-a bronzat pt ca factorul de protectie mare ( 50) si-a facut pe deplin datoria, si oricum dupa 10.30-11 el dormea in carucior la umbra.

Cam asta, acum lucrez la pus poze, ne mai auzim[:D]

 

gabi, mamica lui[baietel]-Albert Mihai, 10.05.2007

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata, fetele! Am cam tras chiulul, dar motivat...weekend-ul trecut am fost la Calarasi apoi am venit cu sora si cu nepotelul meu la Tulcea, zilele acestea am colindat am fost la plimbari la manastiri, la pescuit, in oras(eu mi-am luat 5 zile de concediu), iar weekend-ul asta urmeaza sa mergem cu totii la mare, prin statiuni, noi avem unde sta la mamaia lui Ionut, deci ne vom invarti pe acolo...

 

Eu ma simt super, crestem mari si voiosi azi m-am trezit la 10.15, nu imi venea sa cred...

 

Gaby, super pozele ma bucur ca v-ati simtit bine...

 

Mirell super ideea cu aceasta tabara, f. fain totul...

 

Arissa, tu matinala din cauza printesei, lasa va faceti voi mari...

 

Silvi, tie ce sa-ti zic servici usor, sper sa nu mai fii asa aglomerata...

 

Va pup pe toate ma duc sa fac srot cu mamaliga, la 4 cand vine Ionut de la munci mergem la pescuit, va pup pe toate si distractie placuta pe unde va mai duceti...

 

http://community.webshots.com/album/556405542tNlPgV

http://community.webshots.com/album/562770165NDJGai http://community.webshots.com/album/562770166RIDySq

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

-buna fetele

- bun venit inapoi Mirell@id="red"> si Gabiid="red"> foarte frumoase pozele voastre

- Silviaid="red"> multumesc de urare [pup]

- imi cer iertare dar noi trecem printr-o faza tare nasoala in familie si nu am starea necesara sa scriu acum , va voi citi doar si ma voi bucura pentru voi

- este vorba de gazda noastra care tocmai ne-a anuntat sa evacuam apartamentul si acum stam noi si ne gandim unde vom merge noi cu cei 2 copii si toate lucrurile noastre ?????? asta este .... sunt incercari in viata , va trebui sa trecem noi si peste asta acum sunt inca in stare de soc dar in viitor imi voi reveni

- imi cer iertare ca poate va intristez cu aceste probleme ale noastre.

- va pup [pup] pe toate si va doresc numai bine , cand imi voi mai reveni voi mai intra pe forum

 

danybvid="blue">

Mamy de [bb] Mariaid="red"> (11 Ianuarie 2008 ) si [bonjovi]Andreiid="blue"> (21 Martie 2006)

 

 

Album poze id="red">id="size2">

 

 

 

Galeria activata pentru Madaid="red"> , Ana_aid="red"> , nasteri usoare si bebei sanatosi[majoreta][majoreta][majoreta]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...