Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

offf dany....imi pare tare rau ca ati patit asa ceva. Imi inchipui ce-i in sufletul tau ca am trecut si eu prin asta dar pe atunci nu aveam bb, deci a fost mult mai usor pentru noi. Va doresc sa gasiti repede o casa la schimb si sa va simtiti bine acolo unde veti sta si sa treceti cu bine peste incercarea asta. Hai , fruntea sus!, asta sa fie tot baiul si voi sa fiti sanatosi! gabi, mamica lui[baietel]-Albert Mihai, 10.05.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salutare fetele!

 

INAINTE DE PLECARE INTRU MACAR SA VA SALUT...

 

gabi, f frumos v-ati distrat, se vede din poze!

 

mireluta, ma bucur ca te odihnesti si dormi, asta nu poate sa fie decat bine ptr bb

 

dany, imi pare atat de rau ptr situatia prin care treceti...si noi in 3 ani cat am stat cu chirie am patit de 3 ori acest lucru dar asa cum zice si gabi eram doar noi 2. sper sa se rezolve cat mai repede si mai bine situatia asta...[pup]

 

si eu sunt un pitut necajita ptr ai mei care au la tara un necaz...

 

sa aveti un week-end minunat!

 

 

silvi

http://community.webshots.com/user/flovivi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna Vad ca aproape toata lumea este necajita! Silvi, Dany(ooooffff, asta e viata,lipsita de drepturi pentru cei care au copii si stau cu chirie... doresc ca DD sa va ajute sa gasiti o casa unde sa stati si nu fie nevoie sa va mai mutati! Sa aveti o casa a voastra! Toate lucrurile sunt trecatoare, insa un singur lucru ramane vesnic, tu. Fii tare ca ai niste copii minunati!), EU ca vine examenul, insa am pe cineva care, chiar daca este departe de mine este intr-o veselie continua. Este vorba de Teo! priviti [url="http://i265.photobucket.com/albums/ii237/mirelalutu/P1230579.jpg"]aici[/url] si mai inveseliti-va un pic. Va pup si va doresc un week-end cat mai frumos! ___________________________________________ Mirell@ mammy lui [bonjovi] Teo [url="http://s265.photobucket.com/albums/ii237/mirelalutu/la%20un%20an%20si%203%20luni/?action=view¤t=4f09c9e3.pbw"]1an si 3 luni[/url] 02.03.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vai Mirell@ ce scump este Teo , sa va bucura-ti de el si sa fiti sanatosi. Noi tot tristi suntem , am vorbit cu ceva persoane sa ne caute un loc unde sa ne mutam , acum asteptam oferte[:(] Cum un necaz nu vine niciodata singur , Maria face de 4 zile febra intr-una , am fost cu ea la dr , mi-a facut si convulsii [:(] desi ii administram medicamentatie nu-i scade febra mai deloc [q][q][:(] acum am marit doza si asteptam sa vedem cum va ractiona in urmatoarele ore [ruga] - eu sunt tare aeriana , nici nu ma mai pot concentra deloc , m-am intalnit cu Silvia si Florin , ma uitam la ei si pur si simplu nu puteam reactiona , asa de abatuta sunt [:(] sper sa treaca cat mai repde starea asta ca nu stiu ce voi face . - va doresc un weekend cat mai placut alaturi de cei dragi voua danybv Mamy de [bb] Maria (11 Ianuarie 2008 ) si [bonjovi]Andrei (21 Martie 2006) [url="http://community.webshots.com/user/danybv?vhost=community"] Album poze [/url] Galeria activata pentru Ana_a , nastere usoara si bebe sanatos[majoreta][majoreta][majoreta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele, Dany,imi pare tare rau de problema voastra cu apartamentul.doar ce-l aranjasera-ti cu mobila noua si va facusera-ti cuibusorul vostru.sper sa gasiti cat de curand ceva convenabil si confortabil.poate chiar la casa,ar fi f fain pt copii,chiar daca veti face caldura cu lemne.gazda asta e chiar inumana sa va dea afara cu 2 copii mici.cat timp aveti la dispozitie?biserica armeneasca nu are casa parohiala? Maria cum se mai simte?de la ce face asa febra mare,mai mult ca sigur are amigdalita.sau poate ii ies dintii?desi la dinti nu tr sa faca mai mult de 38C.sa ai mare grija de ea,mai ales cu convulsiile.sa-i ceri neaparat dr. retyeta pt Desitin supozitoare pt cazul in care va face febra sa nu repete convulsiile.sa-i pui preventiv.desi are doar 6 luni daca nu cedeaza sa-i pui supozitor cu algocalmin,cam 1/3 sau1/2,neaparat comprese reci l;a cap si sosete cu otet la picioare,muuulte lichide ca se deshidrateaza f usor. daca are mai mult de 38,5C musai impachetari cu apa mai rece cu 2 grade decat temperatura ei.la 4 ore da-i alternativ Nurofen si paracetamol chiar daca nu are febra si ziua.copii fac febra mare in special noaptea.of,multa sanatate bolnavioarei. Mirell@,spor la invatat sa iei cu 10.pupici pt Teo. Silvi,iti doresc o saptamana mai usoara la lucru.felicitari pt mobila sa o stapaniti sanatosi. Gabi ma bucur ca v-ati distrat frumos,scuze nu am vazut poze. Arissa,din ce povestesti de Maya cam asa era si george.mai rau ca si acum e la fel de temerar.felicitari pt dintisorii noi. mirela va doresc un wk la fel de placut ca saptamana asta.ma bucur ca va distrati bine.sarcina usoara in continuare. noi,in general bine,eu am terminat si cu bac-ul,acum doar isi iau vaccinarile pt inscriere la facultate.deabia astept sa vina colega din CiC sa mai respir si eu duppa un an numai dimineata. am tinut cura de slabire am dat jos cam 5 kg,sper sa raman asa.chiar Gabi tu cum mai esti cu slabitul[red] peste 2 saptamani botezam finuta care e tare mititica si gingasa,azi i-am luat 2 rochite ca erau prea frumoase si nu stiam pe care sa o aleg.ieri mi-am luat si eu rochie,f scumpa si dupa ce ca stam rau cu bugetul cind am ajuns acasa vad ca nu e chiar buna.sper sa mi-o schimbe luni.si ca sa ma enervez am vz azi una la 60 lei suuuper,nici nu am mai probat-o ca ma enervam mai rau. a venit vecina din Spania si are tavanul sticat in 2 camere din 3,bucataria si holul si vrea izolatie.i-am spus ca cel mai bine ar fi acporis.acum sa vedem de unde mai scoatem si banii astia.vecinii nu vor sa contribiue. silvi te poti interesa unde anume la primarie se dau fonduri pt acoperis asociatiei urmand ca locatarii sa suporte cam 30% din costuri?ce lege prevede acest lucru.pe langa ca-s rauvoitori sunt si f dezinteresati vecinii mei. George este bine as vrea cu banii pe care i-a trimis bunica de ziua lui sa-l inscriu la inot la Delta.iar pt dans de societate cica se primesc copilasi si de la 2 ani la Casa Olteanului. sper sa fiu in pase mai bune sa scriu si eu mai des. va pupam, LAURA SI GEORGE-STEFAN(22 04 2005) Poze:http://s254.photobucket.com/albums/hh109/laurag72/George%203%20ani/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele , am intrat doar sa va anunt ca noi nu suntem bine deloc[q] Maria nu-si revine deloc, azi am fost la urgente cu ea , avea febra in cabinet 39 ,2 [q] a consultat-o dr de garda si mi-a dat reteta in valoare de 74 ron pe care deja am luat-o de la farmacie - mi-a dat injectabile acum ,Gentamicina , Ampicilina etc, pana acum am urmat un tratament cu antibiotice in urma caruia nu s-a intamplat mare lucru[:(] - vom incepe tratamentul si vom vedea cum evolueaza in urma lui - va pup pe toate si voi reveni maine sa scriu danybv Mamy de [bb] Maria (11 Ianuarie 2008 ) si [bonjovi]Andrei (21 Martie 2006) [url="http://community.webshots.com/user/danybv?vhost=community"] Album poze [/url] Galeria activata pentru Ana_a , nastere usoara si bebe sanatos[majoreta][majoreta][majoreta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dany imi pare tare rau ca-i bolnavioara Maria[V]. Nu ti-au spus doctorii de ce face temperatura? Doamne ajuta sa se faca bine repede[ruga] laura felicitari pt kg date jos. Eu din pacate am pus la loc 1 kg dar....de azi.....am inceput cura de slabire asa ca fetelor oferiti-mi dimineata suc de grapefruit ca eu 3 in 1 nu mai beau[:D] pupici la toata lumea gabi, mamica lui[baietel]-Albert Mihai, 10.05.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor , vreau sa va intreb daca cumva stiti pe cineva care ar putea sa ne primeasca in chirie, avem nevoie de spatiu nemobilat ca sa ne putem pune noi mobila si alte lucruri [:(] daca auziti pe cineva asa mai cu frica de DD , ca nu ne permitem nici noi tarifele de pe piata care sunt astronomice ( 200 de E sau 250 E ) astea ne depasesc puterile financiare - va pup pe toate si va doresc numai bine - astept poate primesc vreo veste buna [:)] danybv Mamy de [bb] Maria (11 Ianuarie 2008 ) si [bonjovi]Andrei (21 Martie 2006) [url="http://community.webshots.com/user/danybv?vhost=community"] Album poze [/url] Galeria activata pentru Ana_a , nastere usoara si bebe sanatos[majoreta][majoreta][majoreta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna Offf, Dany stiu ce inseamna febra.... va doresc multa sanatate si DD sa va ajute sa gasiti o alta agzda. Din pacate nu cunosc pe cineva care sa ofere vreo gazda. Cautati in ziare poate gasiti pe la vreo agentie. Noi acum 2 ani si ceva prin agentie am luat. bine ai venit Laura. Ma descurajez singura ... nu cred ca voi reusi sa ma titularizez anul acesta [:(][q]. oricum eu mai am concediu de crestere a copilului pana in aprilie 2009. Poate o sa reusesc anul urmator. Va doresc o saptamana frumoasa! ___________________________________________ Mirell@ mammy lui [bonjovi] Teo [url="http://s265.photobucket.com/albums/ii237/mirelalutu/la%20un%20an%20si%203%20luni/?action=view¤t=4f09c9e3.pbw"]1an si 3 luni[/url] 02.03.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetele! am fost la tara, cumnata mea a facut cinste ca a luat bac-ul, 8,76 mirela, bafta la examen, super poza cu teo, chiar ca m-am inveselit dany, sper ca noul tratament sa dea rezultate si maria sa se faca bine[pup]de inchiriat nu stiu pe nimeni, fratele meu s-a mutat de curand in dalas, in garsoniera unei colege de serv cu 120 de euro, preturile sunt mari, mai ales la agentii, doar sa fie o cunostinta ca altfel te usuca de bani...stiu din proprie experineta ca am stat 3 ani cu chirie vineri nu eram cu florin ci cu un coleg de serviciu, imi pare rau ca n-am precizat, cu flo o sa fie cam greu sa ma vezi el munceste aproape non stop...m-am intalnit cu arissa intr-o duminica cand aram cu flo da astea sunt cazuri f rare... laura, ai mai aruncat si tu un ochi pe la noi? multumesc de urari!distractie frumoasa la botez...poate mai intri totusipana atunci...eu lucrez la Consiliul Judetean si nu la Primarie si nu stiu sa te lamuresc cu privire la problema ta, lex-ul il am insa nu stiu ce sa caut, tot la primarie la informatii cred ca te lamureste la mine la munca tot nu s-au lamurit lucrurile, maine la 3 avem sedinta cu dierctia si asta e ultima mea speranta... o saptamana minunata sa aveti! silvi http://community.webshots.com/user/flovivi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...