Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

buna dragele mele [hia] In primul rand vreau sa urez si eu bun venit noilor fete miginuk si moruna [pup][flo][flo][flo] sedere placuta la noi si poate ne vom cunoaste si fata in fata [:)] Noi suntem mai bine , Maria si-a revenit [bis][bis][bis] acum doarme foarte bine si mananca bine , am observat ca numai face febra , ce-i drept am terminat samabata tratamentul . Noi nu am facut mare lucru in weekend , sambata am gatit , am facut curat si am fost afara cu copii, ieri am fost cu copii singura in casa toata ziua , sotul a fost plecat in judet cu Presfintitul la o slujba in Jijila si asa ca numai seara a venit acasa .Pe la ora 20 am iesit putin afara cu copii in parc , am fost si la batrana sa-i ducem niste lucruri si am mai vorbit de apartament , trebuie sa-l eliberam pana la 1 Septembrie deci mai avem timp putin , ne cautam noi garsoniera luna asta si pe urma ne vom muta . vreau sa va multumesc mult fetelor care ati fost alaturi de noi cu un gand , cu o vorba buna si mai ales ca ne-ati urat sanatate multa [pup][pup][grup] mirelaionut ma bucur pentru tine ca te-ai distrat , iar chestia cu romanii asa se va intampla toata viata , ai nostri nu stiu sa aprecieze curatenia si alte lucruri , nu toti dar uite ca sunt si specimene de astea care fac murdarie in jurul lor aurora bine-ai revenit din concediu , bine ca v-ati distrat silviaimi pare rau pentru intamplarea nefericita cu pozele , dar lasa ca faci tu altele pe viitor si haide da-ne odata vestea cea mare , un bebe [bebic] [pup]sa fie cumva starea asta de rau de la bebe ????????? [:)] Mirell@ bafta multa la examen ,sa-ti ajute DD sa reusesti sa scapi de stres [ruga] hai curaj ca la anul viitor eu urmez , sa ma vezi pe mine atunci cati morcovi voi avea cu tot cu frunze [:)][:)] Ce se intampla cu arissa si Gabi ????? spre ca sunt bine acolo unde sunt [pup] Hai , va las acum , ma duc sa mai fac treaba prin casa , va pup pe toate si mai revin [pup][grup] danybv Mamy de [bb] Maria (11 Ianuarie 2008 ) si [bonjovi]Andrei (21 Martie 2006) [url="http://community.webshots.com/user/danybv?vhost=community"] Album poze [/url] Galeria activata pentru Ana_a , nastere usoara si bebe sanatos[majoreta][majoreta][majoreta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

multumesc pentru urarile de bun venit!acu imi beau"cafeaua"[cit] si va invit si pe voi.promit sa va dau ceva mai bun decat chestia asta pe care o beau eu.alaptez si eu beau o zeama cu miros de cafea[:D] am si eu o intrebare...de ce oare la inceput totul e asa de frumos si linistit si dupa ce semnezi blestemata aia de hartie sotul ajunge la concluzia ca acum int-run fel ii apartii si intra intr-un soi de nepasare si iese doar cand isi mai aduce aminte?de ce acum in loc sa te ia in brate cand esti suparata sau nervoasa el face glume pe seama ta sperand ca asa te inveseleste?uita barbatii dintr-o data ca ai nevoie de[i]sau o data ce te casatoresti nu maie cazul?hmmmmmmmmm....cred ca trebuie sa pun la punct cate ceva cu sotul si sa ii reamintesc ca sunt aceeasi femeie si ca inca mai am nevoie de astea[pup][i][flo]. cazusem un pic in melancolie...ma scuzati! pupici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danybv, multumesc pentru bun-venit! binenteles ca si eu imi doresc tare mult sa ne cunoastem "fata in fata" ...... [cheers] ce m-as bucura sa va cunosc pe toate!!! sa ne vedem in oras cu burtici, cu bebici ... cu totiii!!!! Moruna, nu cred ca ai de ce sa-ti faci griji in legatura cu faptul ca sotul nu te mai alinta ; cred ca daca-i spui ca ai nevoie sa te pupaceasca sau sa te "i love u"-easca sau sa te draganeasca ... sigur o sa-ti faca pe plac. Asa-s barbatii- cateodata - nu prea le pica fisa..... [batcap][mariaj] trebuie sa le spui verde-n fata ce vrei , subantelesurile nu-si au rostul. Pupicei la tulcence si sa aveti o "perfect day". [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata fetelor oooo , multumim de cafea moruna e tare buna [;)] mai ales acum cand m-a trezit gogoasa mea la ora 4:20 sa-i dau laptele [bang][bang] - in legatura cu " nepasarea asta a sotului " am observat-o la mai multe cupluri , si chiar eu am trait-o pe pielea mea , cand eram prietena cu sotul meu totul era foarte frumos , dupa ce ne-am casatorit a aparut anumite delasari pana intr-o zi cand i-am explicat ca ma simt neglijata , neiubita , de atunci de cand am stat de vorba totul a revenit la normal [il] - eu zic cel mai bine sa stai de vorba cu sotul tau ce anume nu iti convine si cred ca se va rezolva cu siguranta [pup] miginuk multumim de urare [pup] Ieri in oras m-am intalnit cu Gabiu era impreuna cu familia , l-am vazut si pe bebe Albert care este un frumos si jumatate [;)] Pe unde trebaluiesti Silvia ???? haide la cafeluta lasa munca de birou Restul fetelor pe unde umblati ???? sper ca sunteti bine [pup] -eu va doresc la toate o zi buna , am sa revin ai tarziu putin , ma duc la piata sa-i cumpar gogoasei mere si biscuiti ca sa-i fac micul dejun [:)] danybv Mamy de [bb] Maria (11 Ianuarie 2008 ) si [bonjovi]Andrei (21 Martie 2006) [url="http://community.webshots.com/user/danybv?vhost=community"] Album poze [/url] Galeria activata pentru Ana_a , nastere usoara si bebe sanatos[majoreta][majoreta][majoreta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetele! n/am mult timp da am intrat sa va salut! moruna, mi/ai luat rolul, dai cafea de dimineata! multumesc!!! danY, ce bine ar fi ca starea de rau sa fie de la bb da nu e, e doar de la alergat prin soare. defapt azi sunt mai bine. ma bucur ca maria nu mai face febra. cat despre mutat bine macar ca aveti mai bine de o luna sa va cautati unde sa va mutati pe fratele meu la anuntat duminica seara ca pana duminica viitoare cel taryiu sa fie mutat...si f greau i/am gasit eu la o colega in dalas...sper sa gasiti cat mai repede ceva avantajos[pup] fug la munca si sper sa ne auzim mai tarziu! o yi minunata sa aveti! silvi http://community.webshots.com/user/flovivi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vai fetelor cam trageti chiulul azi , poate si din cauza vremii nu aveti chef de scris ??? Noi nu am facut azi mare lucru , am fost la piata de dimineata , am luat mere si biscuiti pentru Maria , i-am facut si chiar a mancat , i-a placut , supa sau piureul nu-i plac deloc , se stramba de zici ca-i dau mere padurete[:)] Vreau sa va anunt ca am scapat cu Andrei de pampers , face numai la olita si chiar nu mai suporta pampersul deloc , numai seara ii pun , acum e baiat mare poarta chilotel pentru copii mari [;)] Va pup pe toate si va astept pe forum [pup][flo] danybv Mamy de [bb] Maria (11 Ianuarie 2008 ) si [bonjovi]Andrei (21 Martie 2006) [url="http://community.webshots.com/user/danybv?vhost=community"] Album poze [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata! haideti la cafeluta[cafea]! dany, felicitari ptr ca ati scapat de pampersi! sunteti baieti mari de acum!!! ieri mi/am pus jaluzelele la balcon...si ce zi am nimerit fara soare sa vad si eu daca sunt bune sau nu[:D] acum mai astept si sifonierul si gata nu mai fac nimic in casa ...ptr mult timp! o zi minunata sa aveti! silvi http://community.webshots.com/user/flovivi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

in sfarsit am gasit o clipa de ragaz sa imi beau asa zisa cafea.cu sotul am discutat si totul a revenit la normal.cred ca doar trebuie sa ii mai reamintesc din cand in cand.am emotii ca saptamana viitoare trebuie sa merg cu andrei sa ii faca vaccinul si mi-e teama ca il va durea.plus de asta am auzit ca au o stare proasta dupa aceea si fac febra.sper sa ii fie bine. va urez o zi buna tutror!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetele! Am fost cam puturoasa, nu am mai scris! Bun venit noilor fete, Miginuk si Moruna!! Noi suntem bine, crestem, a inceput sa se vada putin burtica[:D], vineri plecam la Barlad pt ca un prieten de facultate are nunta sambata si vrem sa ii fim alaturi (asa ca, Mirell@ cine stie ne vedem pe strazi pe acolo)apoi luni mergem de acolo direct la Bucuresti la control si sa-mi fac triplu test...apoi cica are si sotul meu 2 saptamani concediu si o sa ne plimbam prin Constanta pe la plaja si vrem sa mergem la Calarasi...sa vedem acum ce iese ca nu prea avem banuti... Silvi si Miginuk hai ca fac galerie sa vina bebe cat mai repede sa ne etalam burtile si sa vorbim depre strumfi[bibe] Dany, ma bucur ca printesa ta s-a facut bine si Andrei e baiat mare , nu mai are nevoie de pampersi si o sa vezi ca o sa se rezolve si cu casuta, putina rabdare asa e viata asta plina de incercari urate cateodata... Fetele, dar Arissa e in concediu,?? stiu ca zicea mai de mult ca vor sa plece dar nu mai stiu exact... Pup toate fetele si sa auzim numai de bine! http://community.webshots.com/album/556405542tNlPgV http://community.webshots.com/album/562770165NDJGai http://community.webshots.com/album/562770166RIDySq
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare! mirela, bafta azi la examen!!! tinem pumnii!!! mireluta, distractie placuta la nunta si apoi la mare!felicitari ptr burtica! multam de galerie...speram cat mai repede sa te urmam! moruna, ma bucur ca ai vorbit cu sotul si ca ati reyolvat ...oricum mai amintestei subtil din cand in cand ...asa sunt mai toti barbatii. la mine nu e cazul ptr ca sotul meu e plecat aproape tot timpul si cand vine acasa deabia asteapta sa stea cu mine , sa ma alinte, sa ma dragaleasca...dar am si eu o nemultumire nu imi mai spune ca ma iubeste la fel de des ca inainte da spune el ca ar trebui sa simt asta...si simt dar uneori vreau sa aud... va pupic, o yi minunata! silvi http://community.webshots.com/user/flovivi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...