Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

neata! distractie placuta in concediu!azi ne-a venit carutul lui andrei si de abia astept sa mergem sa il luam si seara sa merg la plimbare cu flacaul[bis] cu pozele voi mai incerca dupa amiaza...poate imi va iesi.tare sunt nepriceputa[bang][bang]. ma duc si io sa imi sorb cafeaua!v-am pupat
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata fetele Mirelaiount multumesc de avertisment in legatura cu numele de la poza , m-am zapacit rau de tot [batcap] , am schimbat numele acum sper sa fie totul ok [;)] , iti doresc concediu placut , sa va distrati cat de mult puteti [pup][:)] Moruna asa cum a zis si Mirelaionut , nu merge sa vedem pozele , oricum asteptam pana ce vei reusi sa le pui spre vedere [pup] sa stapaneasca bebe Andrei carutul sanatos si fericit si la mai multe plimbari [baietel] [pup] Silvia te asteptam sa ne spui cum a reactionat Florin la aflarea vestii [:)] servici usor iti doresc [pup] si sa faci bine sa pui la semnatura semnul de graviduta [gravi] Noi suntem bine , azi vreau sa iesim afara la plimbare cu prichindeii , azi la TL vor fi 32 de grade [:)] V apup pe toate si ne reauzim mai tarziu danybv Mamy de [bb] Maria (11 Ianuarie 2008 ) si [bonjovi]Andrei (21 Martie 2006) [url="http://community.webshots.com/user/danybv?vhost=community"] Album poze [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare gagici!!! mireluta, sunt aici...la munca si am o yi plina azi din pacate! ce bine de tine ca pleci in concediu! moruna, sa stapaniti sanatosi caruciorul, plimbare placuta deseara! dany, sa stii ca am sa/mi pun semnul de gravi...nu ma gandisem ca inca nu/mi vine sa cred... flo a venit destul de taryiu si la 2 a plecat la bucuresti dar tot am avut o mica discutie, nu stia el saracu ce vreau...ca eu tot spuneam de responsabilitati si schimbari in familia noastra iar cand iam aratat testul , el care n/a mai vayut asa ceva niciodata s/a prins totusi ce e si il deschide si primul lucru zice "Cum, o sa avem 2?"...am ras de m/am prapadit...zice , de ce sunt 2 linii atunci?...bineinteles ca a fost foarte bucuros...si m/a pupat de 2 ori la plecare si ptr bb odata[:D] am mult de lucru asa ca va las! o yi minunata sa aveti! silvi http://community.webshots.com/user/flovivi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vai Silvia ce frumos a facut Florin , saracutul de el cred ca este tare bucuros , va avea un bebe [;)] imi place tare mult ce ai pus tu acolo la semnatura [:)] te prinde tare bine [;)] te pup [pup] servici usor danybv Mamy de [bb] Maria (11 Ianuarie 2008 ) si [bonjovi]Andrei (21 Martie 2006) [url="http://community.webshots.com/user/danybv?vhost=community"] Album poze [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare! pe unde sunteti fetelor? eu la munca, mi/am facut nervi de dimineata...mai am putin si imi bubuie capul... in week/end a fost frumos, am fost la ziua varamii, duminica la sf ilie la un prieten... o saptamana minunata sa aveti! silvi [gravi] 4 + http://community.webshots.com/user/flovivi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Sunt prin preajma.Am fost plecata mai mereu la sfarsit de saptamana. In rest, preocuparile mele obisnuite: Maya, casa, traduceri cand si cand, stare sufleteasca destul de proasta datorita necazului de care va spuneam in posturile anterioare. De cateva zile, m-am mai necajit si cu Maya pentru ca a facut o indigestie, ceva si nu mananca, vomita tot si are scaune diareice. Am fost la dr, am si pus in aplicare ce mi-a spus ea, sper ca maine sa fie mai bine. Bine ati venit,moruna si miginuk. Moruna, sa-ti traiasca pustiul si sa creasca mare si sanatos! Miginuk, hai ca Mirelaionut si Silvi s-au indemnat una pe alta si uite ca-s amandoua gravidute. Stai pe aproape ca vine bebe! Va pup! Mirell@, ce facusi cu titularizarea? arissa - mami de Maya(18.03.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'NEATA FETELE! Hai la cafeluta! Eu m-am dotat cu una bucata stacana de cafea - sotul mi-o prepara in fiecare dimineata [:D] - si semnez condica pe-aci. Hai si voi cu semnatura! Arissa , multumesc pentru urarile de BBk [cheers] Sa traiesti!. Sambata, pe 19, mi-au venit rushii ... si acum deja incep sa-si faca bagajele si sper sa se duca intr-o luuuuuunga vacanta, cam pentru 1 an in Honolulu [:D]. Deci, faceam socoteli si am vazut ca saptamana viitoare trebuie sa prestez en-gros [xinpat]. Am mai vazut la inceputul mesajului o listuta cu datele de nastere ale fetelor de-aici si am constatat ca toate sunteti cu copilasi.... numai mirelaionut si silvi erau la capitolul sperante si stim ca acum au mormolocei in burtikutza..... Deci... eu cam sunt singura fara progenitura [:(] Vreau si eu cu voi [:p][si-eu]. A.... dar pe 8 august e ziua mea de nastere .... poate o sa primesc un cadou de la Dumnezeu, in complicitate su sotiorul mult iubit, un BEBIK.... Mmmm.... ce buna e cafelutza .... o zi buna gagici! [surf] Sa fiti pe val!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Cafeaua am baut-o, dar parca ar mai intra putin. Miginuk, de asta iti spuneam sa stai pe aproape, ca forumul asta poarta noroc[;)]Deci pe 8 august dai de baut. Nu stiu e umbla gabiu, sa faca ea modificari la listuta, daca nu in capitolul urmator. arissa - mami de Maya(18.03.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...