Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

'Neata fetele!!!! E sambata si eu sunt la servici... e tura mea de lucru sambata ... si e asa naspaaaa. De-aia sunt asa dimineata pe-aici. Mirell@, sper sa fii avut noroc cu contestatia ... ti-am vazut puiu cum dansa ... [cool][:D] ce tare! E frumos sa ai ziua de nastere in August, nu? E fumos afara .. e soare... toata lumea e mai optimista si mai relaxata ... ca e perioada concediilor. Moruna, am vazut pozele.... ce fumooooooosssssss [bis] Va pupicesc fetele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

hmmmmm........toata lumea este plecata in week-end, de nu este nimeni pe forum. E interesant.........acum cand sunt eu mai libera nu mai sunteti voi. Miginuk asa este dintr-un punct de vedere, cu ziua de aniversare.... din alt punct de vedere mi-ar fi placut sa fie iarna. De ce? Cand eram acasa la parintii mei cine avea ziua de nastere iarna mama le facea tort, prajituri, insa vara nu mai facea ca era cald.......nu statea frisca sau crema si pe deasupra din cauza caldurii nu aveai pofta sa mananci dulce. De aceea de ziua mea tin minte ne cumpara inghetata si pepene. Pentru noi ca si copii era ceva mai festiv un tort decat o inghetata. Acum sunt la casa mea, stiu sa fac tort si prajituri si ma rasfat cum vreau eu. In urma contestatiei am obtinut 7,60. Sunt multumita! ___________________________________________ Mirell@ mammy lui [bonjovi] Teo [url="http://s265.photobucket.com/albums/ii237/mirelalutu/?action=view¤t=dans1-film.flv"]1an si 4 luni[/url] dansez pentru tine, mami 02.03.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata gagigutze!!! Fetele , eu sunt mereu prima pe forum si dau strigarea dis-de-dimineata ... (daca as fi fost baiat as fi putut spune ca sunt cocosul de dimineata ..... da' sunt mujer si asa nu prea merge sa zic ca sunt gainusa... [:D])... asta e! daca sunt fara bebik si am tot timpul din lume si la cafeaua de dimineata trebuie sa am ocupatie, nu? Altfel nu pica bine. Am pus 2 poze in albumul meu ... miresuka am fost anu'trecut in noiembrie... inca sunt proaspata... [:D] Sa aveti o saptamana buna, fetele dragutele!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut fetelor!am cam fost absenta de pe forum caci v-am zis ca la mine vine bau-bau.spre fericirea mea am trecut cu bine de vizita si a plecat la timp ca incepusera ca nervii mei sa cedeze.[bang][bang] multumim de laude....eu normal consider ca am cei mai frumosi baieti ca doar sunt ai mei[floare3].voi incerca sa pun mai multe poze si mai noi. andrei sta cu mine in living si e tare incantat de tv.da din maini si din picioare de zici ca mai are un pic si o ia la fuga[olala].ma tot chinui de 1 saptamana sa ma apuc sa imi fac bijuterii din margele si tot intervine cate ceva.poate azi reusesc si daca imi iese ceva frumos va arat si voua. pupici mari si mici!!!!! mami de [baietel]andrei 08 MAI 2008 cand tu arati cu un deget,trei degete arata spre tine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hei fetele !!!!trezirea![aerob][aerob][aerob]va invit la cafeluta pe malul dunarii ca doar curge prin fata curtii[;)] ce mai faceti?cred ca sunteti ocupate ca nu prea v-am mai vazut asa mult pe aci. am reusit ieri si am facut o pereche de cercei si o bratara pentru mama.le fac poza mai tarziu si va arat si voua.hmmmmmmm!!!daca vreti[floare3]pupici mami de [baietel]andrei 08 MAI 2008 cand tu arati cu un deget,trei degete arata spre tine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata [bis][bis][bis] mi-a fost dor de voi[grup] abia astept sa citesc sa vad ce ati mai facut[:D], ma pun acum pe treaba ( normal cu un 3 in 1 la bord dar ofer si cafea, ceai, suc, si cine ce doreste) ne auzim dupa ce ma pun la punc cu evenimentele ( ieri am sosit din concediu) gabi, mamica lui[baietel]-Albert Mihai, 10.05.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

super vesti vad! in primul rand bine ati venit moruna si miginuk! si tot in primul rand felicitari silvi pt test ( super faza cu 2[:D])-ai grija cu statul la soare ( mai bine stai sub umbrela)-nu-ti spun de ce, crede-ma pe cuvant! noi ne-am intors de la munte si mare, a fost super si am facut cam 1000 poze!. O sa le selectez si voi pune si in album ca sa le vedeti dar nu stiu cand imi voi face timp[bang]. BB Albert e bine, cu diareea stam prost dar in rest e ok. arissa, dany, mi-e dor de voi, sper sa ne vedem toate fetele intr-o zi pe undeva, unde vreti voi miginuk, moruna, sa-mi dati datele voastre de nastere ca sa va trec in listuta. acum incerc sa fac un capitol nou ca vad ca ati scris nu gluma!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...