Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (40)


Recommended Posts

Da, mey, sa ma laud cu ginerica-al meu, na! [:D] Poza aia se interpreteaza asa: Ea: cand o sa fiu mare, o sa-i iau si masina...[:D]...si viseaza cu ochii deschisi... El: Vai, da' ce vremuri ma asteapta, da' ce, eu nu vreau sa-i dau masina, ca-i a mea..mamaaaaaaaa...bosumflat...[:D] Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor! Laura, merci pt. completarea din listuta! Azi ii duci iar pe strumphi la soacra? MA gandesc s-o las pe Lara asta seara la mama. Lora, despre ce ginerica e vorba? ca eu am pierdut ceva Criss, mai e putin! Vei naste natural sau cu cezariana? Ana, super ca actioneaza asa radip medicam. Dinti o sa tot apara de acum incolo, deci e bine sa ai ceva eficient. Nu mi-ai spus unde o sa va mutati? Tot in oras sau va faceti vreo casa pe la munte? Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana casa de la munte ramane pe mai in colo. Acum ne vom muta in alt ap mai la iesirea din oras, undeva pe Calea Romanului - iesirea spre Roman-Iasi. Se comstuiesc locuinte noi acum. Sunt ap mari , cel putin al nostru e mansardat, la et 2. Lora da' te misti repede, nu gluma[:D] Mey, am uitat sa va spun - socrela mea a plecat in America pt 3 luni. Dupa vreo 2 luni de bataie la cap sa se duca, am reusit. Ea nu vroia, dar fata ei cea mai mare avea nevoie de ea sa stea cu bebita ei. Si aseara, cand sa vb si eu cu ea, mi-a inchis mess-ul. [bang] Cred ca nu prea i-a placut ca tot i-am zis sa plece. [:D] Dar ii trece ei....are timp. Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Auzi,Ana dar poate n-a inteles mama soacra,ca trebuie sa vb si cu tine [:D][alcool]Oricum,e fain,parintii verisoarei mele,tot la fel fac,se duc cate 6 luni,cand ei cand cuscrii...unde n-as pleca si eu macar o sapt sa vad'tara tuturor posibilitatilor' [q] Lora dar o vila cu piscina n-ar fi mai buna[:p]?? Ana Maria,Paul si mama Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pamant am, cred ca niste bani sa platesc niscai boschetari sa sape-o groapa mai gasesc printr-un fund de portofel...si cand o da Domnu' sa ploua...[alcool]...gata piscina! [:D] Hai, care se-nscrie? Lista e deschisa! [:D] Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana stai calma ca n-ai pierdut nimik. E destul de greu si acolo. Mai depinde si ce faci acolo si cati bani castigi. Mai bne te duci in Anglia.[:D] Lora ce psicina faina iti faci !.... Astept intai sa-mi spui parerea ta.[:D] Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by LoraG76
Pamant am, cred ca niste bani sa platesc niscai boschetari sa sape-o groapa mai gasesc printr-un fund de portofel...si cand o da Domnu' sa ploua...[alcool]...gata piscina! [:D] Hai, care se-nscrie? Lista e deschisa! [:D] Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Bine,bine da' cu vila cum ramane[:D]??Si aia se face tot asa usor[;)]?Eu ma gandesc ca poate poate ne incuscrim...nu mi-ar displacea si o vila [:D][^] Ana Maria,Paul si mama Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...