Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (40)


Recommended Posts

buna dimineata!! Bey,nu dorm [neand],is harnica de dimineata dar abia acum imi beau cafeluta! Azi am dus-o si eu pe Ana la gradi,era cam moftoroasa de dimineata,sper sa se acomodeze repede.Acuma astept un meserias care are de rezolvat niste chestii prin balcon. Carmen oricum ai lua-o tot e greu inceputul,pana iti intrii iar in mana.Bafta!! Si eu am vb aseara cu Criss,era bine,cu durerile specifice ale nasterii,a nascut relativ usor,adica pe la 3 noaptea au luat-o durerile acasa si la 6 dim,a nascut [cool]cica daca mai intarzia un pic doctora spre spital,venea degeaba [:D][:)] Ana Maria,Paul si mama Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

hai neata fetelor!!! pe la ora asta neata,dar dau o cafea mare cine vine??cu lapte,fara sau cu altele........bem si pt criss....[alcool] laura, ce fac bebeii????[copil][copil] ana ,vrem poze cu cerceii si micuta bineinteles!!casandra ce face? adriana asteptam si de la tine pozeeeee![gravi] lora,cum e cafeaua la tine ca fug acu pana la tine?[fuga] carmen si stefi pupici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Allexa06, cred ca ai scapat de moderare. Mai scrie ceva, sa vedem daca apare imediat ce ai scris. Cum se mai simte Razvanel? Ai fost cu el la stomatolog? Nu cred ca-i prea mic pentru asta, daca ai vreo nelamurire e bine sa mergi. Ana, asteptam poze noi cu motatele![:)] Dana, usile tale din interior sunt din lemn? De unde le-ai cumparat? Cat a costat/buc. Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by LoraG76
Carmen, la mine gasesti cea mai buna cafea! [:D] Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Pai daca e asa,ma prezint in fiecare dimineata cu cana la tine [:D]!! Da,sunt din lemn,la restul intrebarilor iti raspund mai trz dupa ce-l intreb pe al meu sot[;)] Meseriasul lui peste n-a venit azi,asa ca il astept maine [bang],ma enerveaza ca aveam treaba azi la dr de familie si din cauza asta n-am putut pleca de acasa [bang] Allexa nu stiu daca te-ai prezentat,poate ai facut-o si n-am vazut eu,cand scapi de moderare poate ne spui despre tine,mai multe,eu stiu doar ca ai un baietel,dar nu stim cat are etc... Ana Maria,Paul si mama Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by allexa06
Ma bucur ca a nascut Criss...in sfarsit si-a tinut bebele in brate, parca mi-e dor si mie de un momemt din asta[:D] Lui Razvanel ii curge nasul si a inceput sa si tuseasca de azi noapte[bang]. Abia incepusem sa-i fac tratamentul pt. imunitate... allexa
Ana Maria,Paul si mama Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...