Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (40)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by alexDG
Salut fetelor![pup] ce vorbiti voi aici??De vile?Piscine??[cool] Pai mai stati vreo 4-5 ani shi vin eu...k tot vreau sa dau in vara la constructii deeeeeci...[^]...Vin sa fac shi eu un ban gramada...mai pun o caramida, mai dau o mana de var...shi gata vila[zid]...shi pt ca va cunosc...facem shi reduceri:)):))...3caramizi la pret de 2jumate...e bene?...iar de piscina nu-i problema...cu shtrumphii o rezolvam in 2 zile:)):))...[nu ma trimiteti la protectia copilului[help] k le va face placere[:D]] Laura, tre sa recunosc...fenomenala poza cu iustina...shi are o privireeee...[}:)][}:)][}:)] Adriana, pai veniti si voi la saniush cand am eu vacantza[:D]... pooopoci fetelor[pup]...week-end placut!...ne mai auzim...scuze...ne mai citim[pup] zuza...tusha de shtrumphi...
Ana Maria,Paul si mama Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by LoraG76
Mey, cum adica incerci...ti-oi da io un incerc de nu l-ai putea duce! Fii! Auzi la ea...incearca...[haibat][neand][zz] Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Bre,dar de cine te-ai luat,ca sa mor daca-mi dau seama [alcool] Ma duc sa halesc ceva ca nu va inchipuiti ce-i in stomacul meu [;)] Ana Maria,Paul si mama Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana bine ai facut ca ai pus postarile allexei. Allexa se poate da de cate ori e nevoie. Si pastilutele la fel. Am pus si poze, dar mai asteptati vreo 1o min sa se incarce toate. http://s136.photobucket.com/albums/q174/o-ana/surioarele/?start=0 Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Dana, da scrisese ceva Alexa, bine ca ai pus mesajele, eu nu citisem nici unul de la ea. Eu am fost azi sa vad 2 gradinite particulare cu predare in germ. Am stat o gramada in trafic, ca erau milioane de masini [bang] - "o placere sa conduci", ce mai ... - gradinitele erau OK, pana la preturi; prima costa 9 milioane/luna si a doua 10 mil, e adevarat ca a doua avea o curte mare, faina si era si masa de pranz inclusa - progr. scurt insa la amandoua la banii astia[bang]; nici nu stiu cum sa facem - nu sunt nici aproape de casa, costa si-o avere ... sa vedem Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana incerca sa intorci pozele cand le incarci,nu de alta dar om ramane cu gatul stramb [:D]bey,sa nu te superi ca-ti spun [neand]stii ca eu is mai directa,asa...[:D] Adriana ce sa zic,sunt niste preturi de te doare mintea,dar pt cine-si permite... cat trebuie sa ramaneti in Bucuresti?? Lora ce faci,stai sa ghicesc...ti-e foame[:D][zz]?? Diana deci dai la constructii,bafta,dar totusi ce-ti venii [;)]?? Gata,am plecat la lectii!poate nu stiati ca sunt si eleva [bang] Ana Maria,Paul si mama Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...