Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (40)


Recommended Posts

hello![pup] dana mercik k ai adus mesajele mai in fatza[pup]....pai ce sa fac...medicina nu vreau...marketing nu...info in nici un caz[:D]...deci au ramas constructii...k vb aia se cam cauta ingineri[:D] Mi-a spus sor'mea sa mai scriu k sa scap de moderare...deci...mai intrebati-ma....k sa va povestesc:)):)) pup mare la toata lumea[pup] zuza...tusha de shtrumphi...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Daca n-ai invatat cand a trebuit...[:D][zz] Nu mi-e foame, ca de dimineata rontai intr-una si-am avut si mancare de-acasa...sa mori de ciuda, na! [zz][:D][8D][:D] Da, Ana, io deja am gatu' stramb...zici c-am luat-o pe aratura...[alcool] Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Criss, felicitari! Multa sanatate va doresc si refacere grabnica![/b] Mi-e asa de ciuda pe mine, de nu va puteti imagina...parca mi-am luat permisul ala degeaba! Am mers astazi (si nu numai azi) o gramada, am inghetat prin statii, cand puteam sa-mi rezolv problemele mult mai usor si mai repede. Problema e ca mi-e cam frica, nici nu cunosc foarte bine orasul! Ar trebui sa ma duc pe strazi mai laturalnice si mai pe seara, sa ma obisnuiesc si eu cu masina. Pe a noastra nu prea as avea cum sa pun mana ca e mereu cu sotul, dar la serviciu as avea ce sa conduc. Problema e si cu parcarile, cu iesitul din parcari, cu intersectiile astea asa aglomerate! Sper sa reusesc cat de curand sa ma obisnuiesc sa conduc. Nici nu prea ar avea cine sa mearga cu mine in prima faza, ca mi-e frica singura [:(]. Asa ca, pana atunci stau si inghet prin statii! Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, ti-am admirat domnisoarele! Si Ecaterina a crescut, ce mai, e si ea o adevarata domnisoara! Dupa ce ne-am vazut ultima data, Stefan a facut o pasiune pentru Casandra, ma mai intreaba de ea ce mai face, tinea el minte ca au colorat impreuna! Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, pai mai iesi seara sau in week-end cu sotul cu masina si inveti. Cu parcarile si eu am aceeasi problema...eu cu ele si ele cu mine... Aseara am condus de la Roman pana acasa pe-o ceata de ma intrebam unde-i drumul...[alcool]...cand am coborat din masina ma durea capu'...[bang][alcool] Laura, poze cu strumfii la sanius n-ai? Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! scurt de tot ca nu-i vreme...[pup] fetele ce s-au gandit la noi! Laura, nu-i vb ca nu-mi mai place aici...abia am reusit sa va citesc...dar am avut si noi niscavai probleme, muri soacra, incheiat-am anul pe 31 cu inmormantare....acu umblatura cu casele, tre sa vindem, sa cumparam in alta parte....chestii....d-astea... Vreau sa va salut pe fiecare in parte, si felicitari lui Criss pt bebe, sa fie sanatos si tie recuperare rapida. Sa aveti saptamana buna! mamica de bubamara (02.12.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! Ana, da ce-a mai crescut Ecaterina, e o dulceata - sunt tare scumpii bebeii astia mici Dana, chiar si pt. cine isi permite mi se par exagerate preturile - ca mai toate in Ro (mancare, chirii, electrocasnice); in fine, ne vom hotara la ceva. Cristina, iesi in weekend cu masina, ca e circulatie mai putina - Piatra Neamt e Paradis in comparatie cu Buc., trebuie sa inveti un pic strazile, apoi nu mai e asa greu. Eu de cand am venit in Buc. numai boroboate fac si numai ghinioane - am si lovit masina in parcare, azi am descoperit ca lipseste nr. de inmatriculare din fata[bang], ce mai - numai bucurii; pacat de saracuta masina ca a dat de-un sofer ca mine; ma gandesc ca trebuia sa incep pe una mai proasta, chiar ma gandesc sa-i spun lui Moritz s-o vindem sa luam una mai veche si mai rabluta. Sincer abia astept sa ne intoarcem in Viena, ca Buc. ma inbolnaveste de nervi. Parca in Viena e lumea mai calma si mai putina agitatie ca aici. Pe 23 martie e intoarcerea, ce s-o mai intampla pana atunci ?!... Dumnezeu cu mila! Marani, da tu ce mai faci? Sunteti bine? Sau sunteti plecate din oras? Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, mersi de intrebare...in mare suntem bine,bubamara sanatoasa, eu obosita de nu-mi revin...Ne plimbam Piatra Neamt - Durau...ca trebe....acasa vin pt cumparaturi, platzi si alte chestii...acolo merg uneori pt relax si cautat pamant si casa. Uneori e placut...alteori obositor...mai ales ca nu am tot timpul masina la dispozitie, tura trecuta am mers cu microbuzul...sa ma fi vazut cu 2 rucsaci, o geanta cu haine ale fetei, plus ursul mare de somn al ei si carutul de jucarie cu bb in el...ptiu... Dar suntem sanatosi, asa ca...ne e bine... [pup] [url="www.helpsonia.com"]Ajutati-o pe Sonia[/url] mamica de bubamara (02.12.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim de aprecieri....[pup] Marani super pozele...m-ai lasat masca....Si fetitza ta e dulce foc. Dana, Lora lasa, mey sa fiti mai deosebite[:D] Din lipsa de timp am sarit peste verificare si le-am pus fara sa le intorc.... Adriana preturi de preturi. Da, sunt dragalasi intradevar. Pacat ca am intrat in zona iesirii dintilor. Ellinia poate ne-om mai intalni cu vreo ocazie. Eu am iesit la condus, desi am ceva timp de cand nu am mai facut-o. Vad ca merge.M-am descurcat chiar si singura cu fetele in masina. Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...