Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

GEMANUTE, la multi ani !!!!!


Recommended Posts

Multumesc frumos pentru raspunsuri. Ok realizati ca si eu o incurajez sa spuna cum vrea primele dati cuvantul o felicit dar sunt momente in care ea nu mai are chef si atunci incepe ,,mami taci,, si io la faza asta mor si eu incep nu vrei ok atunci nici mami nu-ti va citi diseara si incep negocierile... Bun daca vreti sa vedeti cateva poze de la serbarea de la gradi vi le pun acum , le voi sterge mai incolo. e imbracata in ,,ciupercuta,,. Palaria a dat o jos ca nu se simtea bine cu ea ... nu puteti spune ca nu e geamana nu? La multi ani sarbatoritilor de azi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mercedes, ce frumoasa este!!! [il][il][il] Ca o papusica! De fapt, toti piticutii de acolo sunt frumosi! Si ce costume colorate! Am doar eu impresia sau copiii de acum sunt mai frumosi decat eram noi? [^] [;)] Raluca, asa de repede in concediu? Sa aveti parte de distractie, de timp frumos si fara incidente! Restul fetelor... [pup] Azi: Ofera ajutor oricarei persoane aflate in nevoie si, in niciun caz, nu critica, indiferent daca acea persoana a facut bine sau a gresit. Incearca in oricare dintre discutiile pe care le vei purta astazi sa folosesti argumente palpabile, mai ales daca nu esti dispusi sa lasi de la tine. Cel mai indicat este sa fii onest(a), in special daca interactionezi cu cineva care trece printr-o perioada foarte grea. si Ignori toate responsabilitatile care iti revin astazi si te concentrezi asupra indepliniri unui singur obiectiv. Daca ai vreo afacere de incheiat astazi, e bine sa te ghidezi dupa instinct, ai un simt dezvoltat in acest in domeniu. Cei din jur iti apreciaza tenacitatea si le place sa fie in jurul tau pentru ca au multe de invatat de la tine. Daca lucrezi cu un coleg la un proiect veti reusi sa va sprijiniti reciproc si proiectul se va dovedi a fi de succes. In aceasta dupa-amiaza te bucuri de o activitate creativa, poate fi ceva legat de sport sau arta. O zi frumoasa si LA MULTI ANI GEMANUTELOR!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[biz] eu in graba mare caci am treaba va urez La multi ani! si numai impliniri si normal voie buna - ca de sarbatoare din pacate anul acesta nu am putut veni cu cadouri virtuale - insa fetele cu care "ne cunoastem" mai bine le-au primit sau nu in trecut asta nu inseamna normal ca nu vi le-as darui din nou de timpul mi-ar permite eu horoscoape nu voi mai posta caci ma recuperez dupa o "lunga" dependenta dar de o faceti voi mai [;)] trag cu ochiul in amintirea vremurilor de "odinioara" [pup] si scrieti ca va citesc ieri am admirat cadoul Lorei - [flo][flo] sot de nota 10 Cu rabdare si perseverenta limita e cerul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Veni week-enduuuul!!!! [bis][bis][bis] Haideti la o cafeluta aburinda cu zaharina musai!!! Nu dau cu lapte si zahar nici de ma rugati, na!!! Sau, hai, poate o lingurita de lapte, acolo, merge...treaca de la mine!!! Avem sarbatoriti azi??? LA MULTI ANI!!! O zi cat mai buna sa aveti! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata, lumeeeeee!!! Aida, si eu sunt la cafea, asa ca o bem impreuna...mai ca as bea-o si pe a doua, ca nu stiu de ce sunt cam tehie de cap azi....[alcool] Vad ca azi sarbatorim o Floare de Colt..La multi ani!!! Ralu, ti-ai facut bagajele? Ai pus cronometrul sa ticaie???? [:D] Luna, cum e vremea la voi??? Mai puteti sta la soare? Ce faceti in week-end, fetelor? Noi stam acasa...azi una bucata sot lucreaza, asa ca...mai vedem maine, poate avem vreo sansa sa iesim pe undeva, insa cum se anunta ploi....cam slabe sansele... Week-end placut! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by LoraG76 Ralu, ti-ai facut bagajele? Ai pus cronometrul sa ticaie???? [:D]
da, am inceput sa "lucrez" la ele. Azi plecam dupa masinuta [:D] Week-end placut va doresc! Pana miercuri mai sunt pe aici. -------------------------------------------------------------------------------- [url="http://www.trilulilu.ro/StudioCMC/126425c7dab711"]Flori de mai[/url] [url="http://good-times.webshots.com/album/563362567yAONGy?vhost=good-times"]Goran Bregovic - Iasi - 9 mai 2008[/url] [url="http://good-times.webshots.com/album/563241020gWrBDQ"]28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosu[/url] [url="http://www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1"]Foto diverse 2008[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...