Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

GEMANUTE, la multi ani !!!!!


Recommended Posts

mercedes [asia] acum am vazut ca sunt cu o zi intarziere [iartama] , ieri a mers netul 5 minute in total [bang][bang] ralu , lora , tzuni concediu placut sa aveti si sa va reintoarceti cu poze multe poze [pup][pup] Eu am fugit ca nu sunt in forma absolut deloc [bang][bang] Aida [pis][url="http://good-times.webshots.com/slideshow/560213253HHQTWS"]DISNEYLAND PARIS 2008[/url][pis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

'Neata! Dau o cafea mare cu zaharina! Avandu-se in vedere ca maine plecam, spun de azi LA MULTI ANI tuturor gemanutelor si ne mai vedem in iulie... O sa-mi fie dor de voi! Un pupic special pentru suportera inflacarata a echipei nationale - AIDAAAAA!!!!! Si unul si mai special pentru Ema! Olim, La multi ani pentru ziua ta iti spun de azi, ca nu voi fi aici sa sarbatorim, insa...ramai datoare cu o bere, nu scapi! Va pup pe toate, sa aveti un week-end frumos! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora [:D] distractie placuta [pup] ... sa stii ca imi place sa vad meciurile importante , dar din pacate ieri nu a intrat cum se cuvine [:D] si nu am fost in fata tv-ului si nici dispozitia necesara nu am avut-o [xx(] ... dar la Viena in hotel erau niste suporteri (nu cred ca erau austrieci ca tara e mica , cred ca polonezi) care erau cat usa de mari si de masivi , iar eu nu m-am ferit niciodata sa vorbesc in romaneste [:D] si a marait unul la mine (in gluma cred[:-/]) de am crezut ca scap geanta de pe umar [:D] ... fiorosi frate. La pizzeria unde mancam seara era ospatarul ca m-a atentionat ca e Fr-Ro si ca jucam bine si am mai vazut si eu cate ceva din meci [:D] ... oare daca nu ma uit marti la meci o sa ne calificam[:-/] sau sa risc si sa ma uit [:D] [pup] la toate si un weekend frumos! Aida [pis][url="http://good-times.webshots.com/slideshow/560213253HHQTWS"]DISNEYLAND PARIS 2008[/url][pis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cam slabuta miscarea, dar hai sa punem pe seama concediilor, pe cheful de a iesi cat mai mult afara... [:D] Am revenit din Braila, un oras din ce in ce mai degradat, fara strazi asfaltate recent si cu o populatie de caini in crestere...[bang][bang] Sa va spun ca nu am reusit sa ma odihnesc deloc (caldura mare, haulitul cainilor noaptea si muzica manelistilor in rest). Nici sotul nu s-a mai regasit "acasa". Acum... numar si eu ca Raluca (pe unde-o fi?) AMR pana la concediu. [:D] Aida, dar la un meci in Austria nu v-ati bagat? [:D] Asteptam vesti bune de acolo! [dual] Doina, sper ca de dta asta calculatorul sa nu va mai dea rateuri! [pup] Lora, distractie placuta in concediu, vreme frumoasa, multa dispozitie de vacanta la toti si Doamne'ajuta fara incidente! Mercedes, noi mai avem putin! Am asa un cheeeeeeeeeeeeeeef de munca, casc si acum! [:p] Horoscopul: Cineva care cauta raspunsuri ultra-rapide ar putea pune presiune pe tine. Fa propriile cercetari pentru a nu rata targeturile de astazi, dar nu te baza pe ceea ce ti se spune, caci nu ai nicio siguranta. Daca vei proceda cu strictete si cu acuratete poti fi beneficiarul(a) unor oportunitati, atat in plan profesional cat si in plan sentimental. si Este timpul ca aspiratiile tale legate de cariera sa prinda contur. Ia legatura cu vechii prieteni, unul dintre ei ti-ar putea sugera o modalitate ingenioasa de sporire a veniturilor. Vei munci mai mult astazi, dar vei beneficia de sustinere astrala pentru a-ti demonstra calitatile si originalitatea. Cu partenerul va trebui sa fii mai atenta ca de obicei: trece printr-o perioada dificila la locul de munca. O zi frumoasa!!!!!! [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Off, ori nu ati mai gasit subiectul, ori sunteti chiar toate plecate! Azi: Experientele zilei de astazi iti vor aduce o multime de invataminte. Arata-te deschis(a) emotional celor din jurul tau, indiferent dac sunt cunoscuti sau necunoscuti, iar gandurile si ideile tale iti vor fi luate in considerare si tratate asa cum te astepti. In plus, actiunile tale pot avea sansa de a fi vazute ca fiind de bun augur comunitatii. Iti priesc si unele schimbari la domiciliu care iti vor imbunatati viata personala. si Atentie la bani, generozitatea iti face cinste, dar nu exagera. In alta ordine de idei, o intalnire romantica la care visezi de mult s-ar putea concretiza astazi. Este vremea sa-ti innoiesti garderoba. In plan profesional, parca nimic nu iese cum iti doresti. In schimb, relatia cu iubitul se amelioreaza pe zi ce trece. Momentul trebuie exploatat pentru a aduce vorba despre planurile comune de viitor Asta-i o veste buna, de cateva zile nu sunt pe aceeasi unda cu sotul! Cred ca si vizita la soacra nu a ajutat deloc, dar deloc! [xx(] Daca mai citesti pe aici (chit ca esti ocupata cu examenele)... [cheers][cheers][cheers]LA MULTI ANI, OLIM!!!! [cheers][cheers][cheers] Sa ai parte de examene luate cu note mari, de un Alex mereu voios si sanatos, sa va vindeti casa cat mai repede! Ah, si desigur, sanatate, fericire, zile cat mai senine si dorinte implinite!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olim, La Multi Ani!!!
sa ai parte numai de bucurii si de realizari! Sa te bucuri de familia ta frumoasa in fiecare secunda, multa bafta la examene si asteptam vesti de la tine [flo][flo][flo] Liliana& [comoara] Andra-Maria Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi: O zi inspirata, in care vei avea mereu o solutie in tot ceea ce vei face, asa ca nu te mai gandi ca poate aparea ceva care sa te tina in loc. Mutarile tale trebuie sa fie doar in sensul avansarii, indiferent de ceea ce spun sau fac cei (cele) din jurul tau. Nu pleca urechea la zvonuri. O schimbare sau un angajament in relatia ta de dragoste va da o forma pozitiva viitorul personal. si Ceea ce vei demara in aceasta perioada se va finaliza in timp. Este posibil sa inregistrezi o paguba financiara, dar nu e cazul sa-ti faci probleme pentru ca te redresezi destul de repede. Este posibil sa te confrunti cu migrene, dureri de dinti sau stari febrile. Vei simti ca muncesti fara spor si nici starea ta psihica nu va parea buna. Este cazul sa-ti iei concediu si sa te odihnesti. Nici numai are sens sa spun cum ma simt, ca este subliniat in horoscop. De azi noapte, ma tarasc prin casa, am si treaba, am si de gatit, dar de unde puteri?? Sper sa ca pana in pranz sa imi revin, doar am de mers si la munci... O zi placuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...