Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

GEMANUTE, la multi ani !!!!!


Recommended Posts

Neataaaa! [bis] La multi ani, sarbatoritelor si sarbatoritilor de azi: 1968- aileene 1975- Iselin 1973- dedi 1975- sotzul luiolim 1975- asi -Ascendent Sagetator Blackgirl, ti-am zis "urmaricioasa" cu drag [pup] Mercedes, fug sa te trec pe lista noastra! __________________________________________________________ [url="http://good-times.webshots.com/photo/2385988850102959331ANXFXo"]Tzuni[/url] [sofer] [url="http://good-times.webshots.com/photo/2943489760102959331bjRkMb"]mic[/url] si [url="http://good-times.webshots.com/photo/2562347700102959331zIkdWO"]drag[/url] si [url="http://good-times.webshots.com/photo/2678838930102959331VmeuNf"]scump[/url] si [url="http://good-times.webshots.com/photo/2321677330102959331tcVOIZ"]pisicos[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

olim La Multi Ani sotului tau! Sa fie sanatos si sa aiba putere sa va ofere tot ce-i mai bun pe lumea asta! Petrecere frumoasa diseara [cina2] Tzuni Meri este o adevarata printesa! Frumoasa foc [pup] Mercedes Bine ai venit la noi [cheers] Lora Ca de obicei, esti o draguta! Sar'mana de cafea. Dar imi dai voie sa-i pun miere?? [;)] La Multi Ani tuturor sarbatoritilor de astazi! Liliana& [comoara] Andra-Maria Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bum] La multi ani! sarbatoritilor zilei si tuturor celor care si-au serbat deja ziua de nastere. Sa aveti parte de tot ce e mai bun pe lume si mai intai de toate - sanatate - ca-i mai buna dintre toate Cu rabdare si perseverenta limita e cerul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Horoscopul zilei
Nu e prima data cand tratezi cu atata superficialitate evenimente importante din viata ta. Fii mai atent, pentru ca te joci cu focul si nu vei putea repara eventualele gafe cu ironii si glume, asa cum faci de obicei. Esti in fata unei decizii capitale ce-ti poate schimba directia de mers, ca atare deschide bine ochii inainte de a alege. Cu rabdare si perseverenta limita e cerul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am mai gasit si eu un horoscop tot pentru azi Relatia cu anturajul se imbunatateste. Chiar si situatia financiara poate deveni roz, mai ales ca persoanele care-ti erau datornice iti vor restitui banii. Fii totusi chibzuita. In viata amoroasa vei avea parte de surprize placute din partea partenerului, dar incearca sa-l rasplatesti pentru eforturile depuse pentru ca relatia sa decurga exact asa cum iti doresti Multumesc pentru primire, o zi buna va doresc in continuare.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Mercedes Chiar si situatia financiara poate deveni roz, mai ales ca persoanele care-ti erau datornice iti vor restitui banii.
Asta-mi aminteste de-o discutie cu al meu sot. Romantic, facem noi socotelile pentru ceea ce va urma sa cheltuim. Si al meu sot, stiind ca mai tot timpul vin unii sau altii la noi sa-i imprumutam, ma intreaba batand din gene: Auzi, dar d'astia imprumutati de noi care tre sa vina sa ne aduca banii inapoi, nu mai avem??? M-a bufnit rasul, nu de alta, dar chiar nu mai avem iar socotelile noastre dau cu minus. Deci, daca ma trezesc azi cu vreo returnare de datorie, inseamna ca e din alea uitate din alti ani! Liliana& [comoara] Andra-Maria Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mercedes, bun venit pe la noi! Sa treci des, constant si frecvent [:D] Uite o urare dedicata tuturor gemanutelor, ca multe suntem, dar scumpe la vedere! Si cu asta am incheiat si off-ul meu! [:D] Liliac, culmea ca datornici avem si noi, dar tot din astia mai in bani decat noi! Deci clar cineva procedeaza gresit, dar cine?? [alcool] Lora, bine ca a venit si vara in sfarsit! Numai eu nu stiu ce astept sa trec si la haine de vara! [bicla] Olim, sa-ti traiasca sotul, sa fie fericit for ever alaturi de voi, sa fie sanatos, sa va bucurati de el si el de voi! Si Doamne'ajuta [bonjovi] cu drumul in Romania! Luna, bine ai revenit! Sper sa te tii de treaba, da?! [bis] Observi cine iti tine lectii de marola, nu? [:D] [:D] Raluca, doar nu ai plecat deja in concediu, caci dupa calculele mele mai aveai ceva la AMR!!!! Sau....??? [bonjovi] Tzuni, stiu ca cu drag ma alinti asa! [^] Azi... am facut numai boroboatze! [}:)] Tortul mi s-a lasat, ciorba de burta parca s-a taiat, m-am si accidentat in bucatarie si pe maine mai am o groaza de facut! Cine ma organizeaza si pe mine? [B)] Pe maine: Aveti ocazia sa rezolvati o problema de natura sentimentala. In cursul diminetii, un prieten va propune sa va asociati intr-o afacere pe care a demarat-o cu putin timp in urma. Va sfatuim sa acceptati propunerea. si Unii nativi singuri vor avea ocazia sa concretizeze dorintele lor de stabilitate in dragoste. Rezistenta la oboseala si frig este scazuta. Ia niste vitamine si incearca sa respecti mai mult orele de somn. Cei din familie ti se pare ca te judeca sever, insa s-ar putea sa fie justificata atitudinea lor. O noapte frumoasa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...