Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

GEMANUTE, la multi ani !!!!!


Recommended Posts

Loraaaaaaaaa! LA MULTI ANI!!!!!!!!!!! [s][s][s] Numai bine in viata, sa bei si altceva de ziua ta (nu numai apa plata cu lamaie, ceai si cafea fara zahar), sa ai putere si multa sanatate sa-ti cresti copila (si de ce nu? si altii [:D]), viata sa-ti fie frumoasa si senina in fiecare zi! Ma ierti ca te-am uitat? [:D] Hai mai bine da si tu raportul: ce pregatesti bun de ziua ta? Sau te sarbatoresti in we?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ce pregatesc?? Sa nu dati cu rosii...nimic...ieri la restaurant, azi la restaurant...[:D] Asta nu ca as fi eu exagerat de comoda sau lenesa, dar chiar nu am timp - de la 7 seara ce mai pot face acasa...??? Si da, beau si mananc orice, da-o incolo de dieta!!! [:D] Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] sa va multumesc pentru urarile de bine.Normal ma simt minunat ca nu ati uitat de ziua mea de nastere,desi pentru mine celebrarea ei nu are nici o importanta prin urmare nu obisnuiesc sa coc,prajesc,pregatesc nimic cu ocazia implinirii a x ani de viata Cu rabdare si perseverenta limita e cerul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI, LORA! Sanatate, bucurii, fericire, impliniri si mult noroc in viata![flo][pup] LA MULTI ANISORI, BIA, puiut de Mercedes! Sa cresti mare, frumoasa, sa fii cuminte, sa-i asculti pe parinti. Sa ai parte de sanatate si mult noroc! Mercedes, sa va traiasca printesa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Ralu, multumesc mult! Veniti la o cafea? Azi iarasi e cu zaharina...[:D]. Ralu, ce putin mai ai pana pleci in concediu....si eu la fel...+ 2 zile...[bis][bis][bis] La multi ani sarbatoritilor de astazi! Sa aveti o zi cat mai buna! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raluca, Lora, no uite ca sunt si eu prezenta cu cafeaua cu lapte si cu zahar! Macar o bucurie sa aiba omu'! [:D] Lora, cum a fost pana la urma ziua? Cred ca frumos, mai ales ca si concediul la voi este ataaat de aproape si la mine ataaaat de departe! Sunt mai bine, ieri am iesit cu nepotzica in parc, am povestit multe despre "ga-ga-ni-tza" si despre "baietzeii si fetitzele" de acolo, am facut planuri cum merge ea dupa aceea direct la "s'vici" ca sa-si cumpere "bombo si cioco". [:D] Nici macar nu-mi dadeam seama de ce merge omul mare la munca! Azi: Poti avea astazi una dintre acele intalniri neasteptate care sa se transforme intr-o sansa de a conduce o prietenie catre un parteneriat viabil. Acesta se arata a fi excelent atat pentru tine cat si pentru cealalta sau celelalte persoane implicate. Actioneaza atat cu inima cat si cu mintea si nu-ti uita propriile interese. Puterea de convingere va fi hotaratoare pentru ceea ce vrei tu sa obtii. si Consumi foarte multa energie pentru a-ti programa si organiza treburile. Este o perioada favorabila cresterii veniturilor. Este momentul potrivit pentru a progresa in domeniile in care ai depus mult efort pentru atingerea obiectivelor. Sunt slabe sanse sa dai gres, toate circumstantele sunt in favoarea ta. Simti nevoia sa iti asumi mai multe responsabilitati familiale. Tot ceea ce faci iti pare a fi foarte usor. Partenerul iti apreciaza eforturile si te pretuieste la adevarata ta valoare. O zi minunata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Blackgirl, ce frumos ti-ai petrecut ziua!!! Imi dau seama ce amuzanta e nepotica ta ca si fiica-mea stalceste cuvintele de numa'!!! [:D] Dar horoscopul de azi chiar e pe placul meu!!!! Mai ales partea cu marirea veniturilor!!! Uraaa!!! Sa va arat ce surprize am avut ieri de la al meu sot: http://www.dropshots.com/LoraG76#date/2008-06-03/17:48:03 Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...